Doporučení z první ruky

Pavel Pančocha — vývojář webových aplikací a expert na automatizaci procesů


Zobrazuji všech 6 doporučení

Náš projekt měl jednoduché zadání: zautomatizovat odpovědi zájemcům o nemovitost. Pavel předčil naše očekávání. Postupně ladíme různé scénáře a propojujeme další aplikace. Díky Pavlovi dostane zájemce o bydlení informace okamžitě. Vybere si termín prohlídky z online kalendáře. A spoustu dalšího. My na oplátku dostaneme kontakty, dotazníky a data o klientovi. Nemusíme hnout prstem. Desítky hodin ušetřené práce, přepisování kontaktů do databází a hlavně zážitek a profesionální servis zákazníkovi.

Jakub Hrbáč
realitní makléř RE/MAX G8 Reality
www.JakubHrbac.cz makler@jakubhrbac.cz 733 679 941

Pavla mohu pouze doporučit. Dlouhou dobu jsem odkládal realizaci nápadů a automatizaci procesů v rámci mého týmu, jelikož v IT a programování nejsem vůbec zdatný. Bál jsem se neznámého, ale zároveň mám chuť vše posouvat dále. Proto jsem rád, že mi byl Pavel doporučen. Stačilo mu předat mou představu o funkčnosti a musím ocenit to, že vždy hledal ideální řešení, které pak aplikoval a vyladil.

Martin Štrojsa
www.martinstrojsa.cz

Jako kolega spolupracuji s Pavlem přes tři roky v prvním českém carsharingu Autonapůl. Za tu dobu jsem si mnohokrát ověřil, že se na něj mohu vždy spolehnout, plní své sliby, je nadšený, ochotný a samostatný. Velmi oceňuji, že se vždy snaží přijít s nějakým nápadem na zefektivnění naší společné práce. Na vlastní oči vidím, že se za těch pár let opravdu hodně posunul.

Michal Šimoník
ředitel Autonapůl, prvního českého carsharingu

S Pavlem již roky spolupracujeme na projektu Autonapůl. Má smysl pro detail a dotahování věcí a vždycky hledá efektivnější řešení. Nechybí mu iniciativa a samostatnost. Vždy mě překvapuje promyšleností svých kroků a změnami, které navrhuje.

Stanislav Kutáček
business developer firmy Frank Bold, CEO Autonapůl

Spoluprácuji s panem Pančochou více než 6 měsíců na vývoji aplikace „Pronájem bytů“. Celkově je spolupráce příjemná. Byl jsem překvapený, jak je pan Pančocha schopný samostatně navrhovat, vytvářet a domýšlet detaily aplikace i bez mého neúplného a často nejasného zadání. Pro laika je často totiž těžké si představit, jak vývoj aplikace probíhá, o to více je důležité, aby programátor myslel i za klienta. A to pan Pančocha splňuje dokonale.

Jiří Sedláček
podnikatel
www.jslab.cz

Pavel je spolehlivý partner s příkladnou orientací na zákazníka. Vždy se snaží nejprve pochopit vaše požadavky, než vám navrhne to nejlepší řešení. Jako programátor oceňuji jeho technickou erudici a orientaci v nových technologiích. Jako konzultant oceňuji jeho rozhled v no-code/low-code řešeních, což se hodí pro rychlé prototypování při agilním vývoji nebo při pořádání různých akcí.

Robert Batůšek
konzultant vývoje software
batusek.cz