Doporučení z první ruky

Pavel Pančocha — vývojář webových aplikací a expert na automatizaci procesů


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Náš projekt měl jednoduché zadání: zautomatizovat odpovědi zájemcům o nemovitost. Pavel předčil naše očekávání. Postupně ladíme různé scénáře a propojujeme další aplikace. Díky Pavlovi dostane zájemce o bydlení informace okamžitě. Vybere si termín prohlídky z online kalendáře. A spoustu dalšího. My na oplátku dostaneme kontakty, dotazníky a data o klientovi. Nemusíme hnout prstem. Desítky hodin ušetřené práce, přepisování kontaktů do databází a hlavně zážitek a profesionální servis zákazníkovi.

Jakub Hrbáč
realitní makléř RE/MAX G8 Reality
www.JakubHrbac.cz makler@jakubhrbac.cz 733 679 941

Pavla mohu pouze doporučit. Dlouhou dobu jsem odkládal realizaci nápadů a automatizaci procesů v rámci mého týmu, jelikož v IT a programování nejsem vůbec zdatný. Bál jsem se neznámého, ale zároveň mám chuť vše posouvat dále. Proto jsem rád, že mi byl Pavel doporučen. Stačilo mu předat mou představu o funkčnosti a musím ocenit to, že vždy hledal ideální řešení, které pak aplikoval a vyladil.

Martin Štrojsa
www.martinstrojsa.cz

Jako kolega spolupracuji s Pavlem přes tři roky v prvním českém carsharingu Autonapůl. Za tu dobu jsem si mnohokrát ověřil, že se na něj mohu vždy spolehnout, plní své sliby, je nadšený, ochotný a samostatný. Velmi oceňuji, že se vždy snaží přijít s nějakým nápadem na zefektivnění naší společné práce. Na vlastní oči vidím, že se za těch pár let opravdu hodně posunul.

Michal Šimoník
ředitel Autonapůl, prvního českého carsharingu

S Pavlem již roky spolupracujeme na projektu Autonapůl. Má smysl pro detail a dotahování věcí a vždycky hledá efektivnější řešení. Nechybí mu iniciativa a samostatnost. Vždy mě překvapuje promyšleností svých kroků a změnami, které navrhuje.

Stanislav Kutáček
business developer firmy Frank Bold, CEO Autonapůl