Pavel Pančocha

vývojář webových aplikací a expert na automatizaci procesů

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celý svět, osobně hlavně Brno

Potřebujete vytvořit novou nebo upravit stávající online aplikaci a zároveň zautomatizovat firemní procesy pro hladký každodenní provoz?

Specializuji se na tvorbu chytrých webových aplikací, automatizaci a digitalizaci procesů v malých až středních firmách. Společně najdeme jádro vašeho problému a já vám připravím řešení na míru.

Nabízím dva hlavní přístupy:

 • Postavení procesu na již existujících službách – Často je nejvýhodnější vybudovat celý proces na již existujících službách a nevymýšlet znovu kolo. Oblíbil jsem si hlavně službu Tabidoo (jsem registrovaný partner) a Make (dříve Integromat; jsem i registrovaný MakePartner) v kombinaci s Airtable, které propojují aplikace a přenáší/transformují data dle potřeby. V poslední době jsem např. řešil onboardovací proces pro realitní makléře, kdy systém hlídá a reportuje úkoly jak makléřům, tak leaderovi daného makléře. Také jsem automatizoval proces reakce na odpovědi a domluvení prohlídky pro zájemce o nemovitost pro realitní makléře Remax G8.
 • Kompletní vývoj vlastního řešení – Když to situace žádá, navrhnu a naprogramuji webovou aplikaci postavenou na Pythonu a Djangu přesně podle vašich potřeb. Od základu jsem vytvořil např. aplikaci pro carsharing Autonapůl, která se stará o správu aut, kontrolu servisních intervalů a automatizované zadávání úkolů pro brigádníky.

Běžně programuji aplikace pro schvalování plateb a nákupů, automatizaci procesů, fleet-management, přehledy aktuálních dat a další.

Vývoj aplikace se mnou nekončí spuštěním její první verze. Rád s vámi budu dlouhodobě spolupracovat a aplikace společně s procesy neustále zlepšovat. Uvědomuji si, že každá firma je unikátní organizmus, který vyžaduje jedinečný přístup. Píšu blog ze světa podnikových aplikací a automatizace procesů.

5 důvodů, proč se mnou spolupracovat:

 1. Mám zkušenosti z mnoha oborů a nic mě nezaskočí.
 2. Vyznám se v technologiích, nespecializuji se jen na jednu oblast. A v případě potřeby se mám na koho obrátit.
 3. Na většinu věcí stačím sám, neplatíte management externí agentury.
 4. Vždy hledám jádro problému. Má řešení jsou postavená na dlouhodobém a postupném zlepšování.
 5. Zakládám si na tom, aby mé produkty přinášely reálnou přidanou hodnotu.

Jak probíhá spolupráce?

 1. Nejprve porozumím vašim potřebám a společně vydefinujeme zadání.
 2. Zaměříme se na nejmenší věci s největším dopadem. Pokud budete se spoluprací spokojeni, můžeme směle pokračovat.
 3. Budujeme první funkční celky, táhneme za jeden provaz, posilujeme vzájemný vztah a důvěru. Máme společný cíl.
 4. Předám vám hotový projekt, který budu následně monitorovat a hledat nové možnosti a směry, jak z něj vytěžit maximum.
Pavel Pančocha
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Pavel Pančocha
Merhautova 931/13J
Brno
613 00
Mobil:732 189 229
Email:pavel@pancho.cz
Web:pancho.cz
LinkedIn:pavelpancocha
Facebook:pancho.apps
Instagram:pavelpancocha
X (Twitter):pancocha
YouTube:PavelPancocha
WhatsApp:420732189229
Účet:298539657/0300 (ČSOB)
IČ:03894371 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Pavla mohu pouze doporučit. Dlouhou dobu jsem odkládal realizaci nápadů a automatizaci procesů v rámci mého týmu, jelikož v IT a programování nejsem vůbec zdatný. Bál jsem se neznámého, ale zároveň mám chuť vše posouvat dále. Proto jsem rád, že mi byl Pavel doporučen. Stačilo mu předat mou představu o funkčnosti a musím ocenit to, že vždy hledal ideální řešení, které pak aplikoval a vyladil.

Martin Štrojsa