Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Švejda, DiS.

Pavel Švejda, DiS.

digitální designér, webový konzultant a zakladatel CubesDigital

Pavel Švejda, DiS.

Jsem digitální designér, webdesignér a webový konzultant s 15+ lety praxe.

Zároveň jsem zakladatel firmy CubesDigital, která zastřešuje české webové tvůrce na volné noze, které vhodně propojuje pro projekty klientů – co nezvládnu sám, tak z nich k sobě sestavím odpovídající tým. Praxe mi ukázala, že je to mnohem kvalitnější, rychlejší a levnější cesta, než přes klasické digitální agentury.

Má specializace:

  • Design – Tvořím UX a UI design webových stránek, e-shopů, webových a mobilních aplikací. Weby umím i sám následně zrealizovat díky skvělému nástroji Webflow (napsal jsem o něm článek Webflow: aneb web až o 50 % levněji). Mám ale i přesah do zpracování videa, designu tiskovin a korporátní identity.
  • Konzultace online projektů – Pomůžu vám s vaším online projektem, aby byl úspěšný a výdělečný. Podíváme se na webovou strategii, brand design, cenovou politiku, pohlídám výstupy od vašich dodavatelů apod.

Pracoval jsem pro více než 400 českých i zahraničních klientů – od živnostníků přes menší a střední společnosti až po velké a nadnárodní korporace.

Vybrané reference: IGNUM (domena.cz), Hrdlička Group, Unicredit Bank (ve spolupráci se SocialSharks), APGEO, VICF, PEMA Kompresory, divadelní představení Milostný trojúhelník, People Management Forum / HR Forum, Talterra, Reporting.cz, Michal Kadaník, Informační linky 1188, CityUpgrade, HG elektro, Geocart, Kurzy-Zpívání, ShopSys, CrystalMails, DobreElektro.cz, Dermacol, SMS.cz.

Některé ukázky mé práce naleznete níže v galerii anebo na Dribbble.

Ukázky práce:

Talterra.cz design webuVICF.cz design webuKadanik.cz design webuBIM3D.cz design webuDomena.cz (IGNUM) design
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět; osobně Praha, Brno, Jihlava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Pavel Švejda, DiS.
Fritzova 267/30
Třešť (Kraj Vysočina)
589 01
Mobil:728 406 087
Email:ja@pavelsvejda.com
Web:www.pavelsvejda.com
Instagram:Instagram pavelsvejda
LinkedIn:LinkedIn pavelsvejda
Twitter:Twitter PavelSvejdaCBS
Dribbble:Dribbble PavelSvejdaCBS
Skype:Skype Svejda01
:86931881 (plátce DPH)
DIČ:CZ8911021515

Doporučení z první ruky

Spolupráce s panem Švejdou byla velmi příjemná a profesionální i za podmínek neustálých změn. Vážím si jeho trpělivosti a vstřícnosti. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i v dalších fázích vývoje nové platformy pro duchovní rozvoj a jeho grafický a současně funkční návrh budou moci ocenit i její uživatelé.
Markéta Švábová

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS