Doporučení z první ruky

Pavel Švejda — digitální designér, expert na nástroj Webflow a webový konzultant


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

Díky spolupráci s Pavlem Švejdou a jeho týmem se podařilo vytvořit webové stránky s nadčasovým designem, který nechává vyniknout především šperky samotné. Baví mě, že Pavel vždy najde vhodné řešení všech mých požadavků, ať už jsou to drobné nebo náročnější změny. Považuji ho za odborníka na webdesign a cením si jeho odborných doporučení. Díky jeho profesionálnímu přístupu naše spolupráce zdaleka nekončí.

Michal Kadanik
www.michalkadanik.cz

CubesDigital a Pavla Švejdu jsme vybrali po doporučení pro jejich kreativu a kvalitu zpracování. Svého rozhodnutí nelituji. Postupně jsme našli společnou řeč a v maximální jednoduchosti sdělili srozumitelně vše podstatné. Výsledek je povedený a hlavně plní definované obchodní cíle. Pana Švejdu a jeho tým tak mohu doporučit, ani pro nás spolupráce nekončí.

Michal Rozehnal
www.reporting.cz

CubesDigital se stal za posledních 5 let naším výhradním partnerem pro tvorbu, správu a rozvoj webů. Za toto období se nám povedlo najít společnou řeč i náhled na prezentaci společnosti i služeb, které se snažíme stále rozvíjet. K tomu nám pomáhá klid, rozvaha a marketingové myšlení pana Švejdy s technologickou kvalitou jeho týmu, který se nebojí zkoušet nové věci. Spolupráce funguje výborně a nadále ji rozšiřujeme.

Lukáš Opat
www.hrdlicka.cz

Pavel Švejda je přírodní úkaz – profesionál s velkým srdcem! Svou práci odvádí skvěle a věří jí. A já věřím jemu. S firmou CubesDigital jsem moc spokojená od designování webu přes funkčnost až po výbornou komunikaci. Získáte prostě vše, co potřebujete od svého ajťáka! :) Moc doporučuju!

Dana Houdková
www.kurzy-zpivani.cz

Pavel není jen vývojář, ale i řešitel problémů, který vdechuje digitálním vizím život. Spolupracovat s Pavlem bylo velkým potěšením. Hledal jsem vývojáře s technickými znalostmi, smyslem pro detail a schopností plnit časový plán projektu. Pavel tohle všechno splnil do puntíku. Webové stránky, které vytvořil, byly skvělé nejen po vizuální stránce, ale i z hlediska funkčnosti. To, co Pavla odlišuje, je jeho schopnost porozumět potřebám klienta a proměnit je v realitu, která přesahuje vaše představy. Je to skutečný spolupracovník a já se těším na možnost dalších společných projektů. Pavla vřele doporučuji pro jakýkoliv projekt vývoje webu na Webflow.

Toby Hamilton
Creative Director
www.tobyhamilton.me

Setkání s Pavlem Švejdou nad tvorbou webových stránek našeho improvizačního představení bylo neobyčejně inspirativní. S velikým klidem a trpělivostí jemu vlastní vyslechl naše zběsilé nápady a se svým týmem realizovatelné opravdu zrealizoval, nerealizovatelnému našel zcela jiný rozměr a výsledek tím ještě umocnil. Pouze díky jejich otevřenosti, sofistikovanému pohledu na požadavky zákazníka a veliké profesionalitě se nyní můžeme chlubit naším webem.

Spolupráce s panem Švejdou byla velmi příjemná a profesionální i za podmínek neustálých změn. Vážím si jeho trpělivosti a vstřícnosti. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i v dalších fázích vývoje nové platformy pro duchovní rozvoj a jeho grafický a současně funkční návrh budou moci ocenit i její uživatelé.

Markéta Švábová

Se společností CubesDigital a Pavlem Švejdou jsme velmi spokojeni. Oceňujeme zejména strukturovanost postupu při realizaci celého projektu. V průběhu nám pan Švejda informovaně odpověděl na všechny dotazy, flexibilně a racionálně reagoval na veškeré naše požadavky. Těšíme se na další spolupráci.

Matěj Přibyl
www.vicf.cz

S CubesDigital spolupracujeme od začátku existence naší společnosti. Navrhli nám corporate identitu, vytvořili web a grafickou podobu web aplikace, kterou poskytujeme našim klientům. Kooperace s agenturami není jednoduchá. Dříve jsme spolupracovali se třemi organizacemi a museli jsme se rozloučit. S Pavlem Švejdou a jeho týmem se nám to ale ustálilo a dobře si vyhovujeme, jsme velmi spokojení. A navíc naši klienti obdivují výsledek, který má mezinárodní kvalitu!

Jan Pavelka
www.talterra.cz

Oceňuji profesionální přístup a smysl pro detail. Hlavním přínosem pro nás je funkčnost a bodové hodnocení webu jako marketingového nástroje, který v současné době nabývá na významu.

Ondřej Smetana