Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Švejda, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Švejda, DiS. — digitální designér, webový konzultant a zakladatel CubesDigital

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Pavel Švejda, DiS.:
Pavel Švejda je přírodní úkaz – profesionál s velkým srdcem! Svou práci odvádí skvěle a věří jí. A já věřím jemu. S firmou CubesDigital jsem moc spokojená od designování webu přes funkčnost až po výbornou komunikaci. Získáte prostě vše, co potřebujete od svého ajťáka! :) Moc doporučuju!

Dana Houdková

www.kurzy-zpivani.cz
Díky spolupráci s Pavlem Švejdou a jeho týmem se podařilo vytvořit webové stránky s nadčasovým designem, který nechává vyniknout především šperky samotné. Baví mě, že Pavel vždy najde vhodné řešení všech mých požadavků, ať už jsou to drobné nebo náročnější změny. Považuji ho za odborníka na webdesign a cením si jeho odborných doporučení. Díky jeho profesionálnímu přístupu naše spolupráce zdaleka nekončí.

Michal Kadanik

www.michalkadanik.cz
Setkání s Pavlem Švejdou nad tvorbou webových stránek našeho improvizačního představení bylo neobyčejně inspirativní. S velikým klidem a trpělivostí jemu vlastní vyslechl naše zběsilé nápady a se svým týmem realizovatelné opravdu zrealizoval, nerealizovatelnému našel zcela jiný rozměr a výsledek tím ještě umocnil. Pouze díky jejich otevřenosti, sofistikovanému pohledu na požadavky zákazníka a veliké profesionalitě se nyní můžeme chlubit naším webem.

Martin Zbrožek

www.milostnytrojuhelnik.cz
Spolupráce s panem Švejdou byla velmi příjemná a profesionální i za podmínek neustálých změn. Vážím si jeho trpělivosti a vstřícnosti. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i v dalších fázích vývoje nové platformy pro duchovní rozvoj a jeho grafický a současně funkční návrh budou moci ocenit i její uživatelé.

Markéta Švábová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS