Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Ungr > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Ungr — konzultant SEO a online marketingu

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Pavel Ungr:
Radim Hasalík
Pavel Ungr byl školitel na workshopu věnovaném analýze klíčových slov. Velmi si vážím jeho odbornosti v oblasti SEO. Poskytl mi řadu užitečných informací a díky němu jsem si výrazně rozšířil své dosavadní znalosti v této oblasti internetového marketingu.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
Absolvoval jsem Pavlův workshop Analýza klíčových slov. Jeho znalosti mě pomohly nejen poznat detailnější metody, jak v této oblasti postupovat, ale také nové nástroje, které k analýze budu velice rád používat. Líbí se mi jeho pozitivní přístup k lidem a zapálení pro SEO. Rád jej doporučím každému, kdo chce SEO optimalizaci opravdu rozumět a dělat ji dobře.

Jan Koprajda

webdesignér a internetový marketér
jankoprajda.cz ~ jan@koprajda.cz
U Pavla Ungra jsem absolvoval workshop analýzy klíčových slov. Byl to příjemně a hlavně užitečně strávený čas. Workshop splnil mé základní očekávání a Pavel mi ukázal, jak může celý proces probíhat v podání zkušeného konzultanta, což bylo velmi inspirativní. Nejvíce přínosná byla ta část, kde se pracovalo s programem OpenRefine, který pomáhá šetřit čas při zpracování velkého objemu dat. Zajímavé bylo rovněž vidět výsledné modelové zpracování analýzy pro klienta.

Lukáš Pechmann

Na workshopu „Analýza klíčových slov“ mě Pavel vítal slovy: „No nevím, Karle, jestli se tu dozvíš něco nového“. Byla to lichá obava. Dověděl jsem se praktické tipy, jak prezentovat nudné výsledky „klíčovky“ stravitelnou formou pro klienty laiky. Naučil jsem se nové triky v OpenRefine a hlavně jak si do budoucna zjednodušit rutinní práci. Je to velice jednoduché, ale pro to know-how si už zajděte rovnou za Pavlem. Vyplatí se vám to!

Karel Theodor Borovička

konzultant internetového marketingu, SEO a PPC
karelborovicka.cz ~ kborovicka@gmail.com ~ 777 836 061
Ing. Jan Kvasnička
Hodně důsledný, svérázný a pečlivý puntičkář, to je Pavel Ungr. Je to opravdový specialista nejen ve svém milovaném oboru SEO. Má hodně široký záběr a pro každý projekt je to velký posun mít jej v týmu. Léta zkušeností a praxe mluví jednoznačně v jeho prospěch. Určitě Pavla doporučuji pro jakoukoliv spolupráci.

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS