Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Ungr > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Ungr — konzultant SEO a online marketingu

Zobrazuji č. 1120 z celkem 20 doporučení prezentace Pavel Ungr:
Pavla jsme pozvali do CS Technologies s.r.o. na dvoudenní školení o SEO a inbound marketingu. Jeho široký pohled na celou problematiku dokázal nadchnout a inspirovat celý náš tým. Pomohl nám i s výrobními postupy. Pavel je ve svém oboru skutečnou kapacitou a jeho školení mohu jedině doporučit.

Adam Švanse

jednatel ve společnosti CS Technologies s.r.o.
Praktické, jasné a inspirující – tak bych popsala školení Pavla Ungra; a nezáleží zda je to „Chytré SEO“ nebo třeba „SEO pro Wordpress“. Oceňuji praktickou stránku věci, tedy žádná ztráta času, jasné odpovědi na otázky a přátelskou komunikaci se zúčastněnými. Školení „Chytré SEO“, které jsem absolvovala bylo přesně takové. Pavel je odborník na svém místě, který nezahlcuje své posluchače jen teorií. Z každého školení od Pavla Ungra jsem odcházela s pocitem a přesvědčením, že vím zase něco navíc a především, že jsem schopná to implementovat do svých projektů.

Ing. Petra Křížová

Online Marketing Specialist ve společnosti HUDYsport a.s.
Pavel s pomocí Jeanne Trojan řečnicky vyrostl tak, že je i pro mne velkou inspirací.

Marek Prokop

Prokop Software s.r.o.
www.prokopsw.cz ~ posta@prokopsw.cz
Pavlův workshop analýzy klíčových slov byl výborně připravený a našel jsem v něm celou řadu zajímavých informací a v některých případech i jiný pohled na problematiku, než jsem byl zvyklý. Mohu doporučit nejen konzultantům, ale především markeťákům ve firmách.

Jan Nachtigal

www.jannachtigal.cz ~ jan.nachtigal@gmail.com
Absolvoval jsem Pavlův workshop Analýza klíčových slov. Jeho znalosti mě pomohly nejen poznat detailnější metody, jak v této oblasti postupovat, ale také nové nástroje, které k analýze budu velice rád používat. Líbí se mi jeho pozitivní přístup k lidem a zapálení pro SEO. Rád jej doporučím každému, kdo chce SEO optimalizaci opravdu rozumět a dělat ji dobře.

Jan Koprajda

webdesignér a internetový marketér
jankoprajda.cz ~ jan@koprajda.cz
U Pavla Ungra jsem absolvoval workshop analýzy klíčových slov. Byl to příjemně a hlavně užitečně strávený čas. Workshop splnil mé základní očekávání a Pavel mi ukázal, jak může celý proces probíhat v podání zkušeného konzultanta, což bylo velmi inspirativní. Nejvíce přínosná byla ta část, kde se pracovalo s programem OpenRefine, který pomáhá šetřit čas při zpracování velkého objemu dat. Zajímavé bylo rovněž vidět výsledné modelové zpracování analýzy pro klienta.

Lukáš Pechmann

Perfektně pojatá školení, cenné rady, naprostá spokojenost!

Lukáš Vaněček

CEO
www.elektronickypodpis.cz
Již několik let čerpám poznatky ohledně SEO z Pavlovy FB skupiny SEOloger. Aktuální informace ze světa online marketingu, pohled na věc očima české SEO špičky, horlivé debaty na téma SEO a nakonec Pavlův střízlivý pohled na věc. Doporučuji všem, kteří chtějí vlastní web dostat na vyšší pozice ve vyhledávačích.

Cyril Černák

Zdraveflase.sk
www.zdraveflase.sk
Od pana Ungra průběžně čerpáme cenné rady a doporučení. Spolupráce nám dlouhodobě vyhovuje.

Lukáš Vaněček

jednatel
www.inparket.cz
David Artur Fiedler
Ne nadarmo si Pavel říká „Těžký kalibr na vaše SEO“. Jeho školení jsou skvělá. Často si mé ego myslí, že o SEO už ví snad skoro vše, avšak po každém ze dvou školení, kterém jsem absolvoval, vyšlo ego jako poražené. Skvělá práce, nezbývá než říci, že Pavel je opravdu člověk na správném místě!

David Artur Fiedler

expert na sociální sítě a e-mail marketing
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS