Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Ungr > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Ungr — konzultant SEO a online marketingu

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Pavel Ungr:
Praktické, jasné a inspirující – tak bych popsala školení Pavla Ungra; a nezáleží zda je to „Chytré SEO“ nebo třeba „SEO pro Wordpress“. Oceňuji praktickou stránku věci, tedy žádná ztráta času, jasné odpovědi na otázky a přátelskou komunikaci se zúčastněnými. Školení „Chytré SEO“, které jsem absolvovala bylo přesně takové. Pavel je odborník na svém místě, který nezahlcuje své posluchače jen teorií. Z každého školení od Pavla Ungra jsem odcházela s pocitem a přesvědčením, že vím zase něco navíc a především, že jsem schopná to implementovat do svých projektů.

Ing. Petra Křížová

Online Marketing Specialist ve společnosti HUDYsport a.s.
Pavel s pomocí Jeanne Trojan řečnicky vyrostl tak, že je i pro mne velkou inspirací.

Marek Prokop

Prokop Software s.r.o.
www.prokopsw.cz ~ posta@prokopsw.cz
Pavlův workshop analýzy klíčových slov byl výborně připravený a našel jsem v něm celou řadu zajímavých informací a v některých případech i jiný pohled na problematiku, než jsem byl zvyklý. Mohu doporučit nejen konzultantům, ale především markeťákům ve firmách.

Jan Nachtigal

www.jannachtigal.cz ~ jan.nachtigal@gmail.com
Absolvoval jsem Pavlův workshop Analýza klíčových slov. Jeho znalosti mě pomohly nejen poznat detailnější metody, jak v této oblasti postupovat, ale také nové nástroje, které k analýze budu velice rád používat. Líbí se mi jeho pozitivní přístup k lidem a zapálení pro SEO. Rád jej doporučím každému, kdo chce SEO optimalizaci opravdu rozumět a dělat ji dobře.

Jan Koprajda

webdesignér a internetový marketér
jankoprajda.cz ~ jan@koprajda.cz
U Pavla Ungra jsem absolvoval workshop analýzy klíčových slov. Byl to příjemně a hlavně užitečně strávený čas. Workshop splnil mé základní očekávání a Pavel mi ukázal, jak může celý proces probíhat v podání zkušeného konzultanta, což bylo velmi inspirativní. Nejvíce přínosná byla ta část, kde se pracovalo s programem OpenRefine, který pomáhá šetřit čas při zpracování velkého objemu dat. Zajímavé bylo rovněž vidět výsledné modelové zpracování analýzy pro klienta.

Lukáš Pechmann

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS