Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Ungr > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Ungr — konzultant SEO a online marketingu

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Pavel Ungr:
S Pavlem jsem měl možnost pracovat na několika projektech jak malého, tak i velkého rozsahu. Vždy se nám povedlo pomoci klientům k výsledkům, které si přáli. Léty zkušeností vybavený profesionál se zodpovědným přístupem, to je Pavel Ungr. Investovat do svého projektu využitím jeho služeb se vám jednoznačně vyplatí.

Zdeněk Dvořák

linkbuilder a affiliate manažer ve společnosti Exiteria s.r.o.
linki.cz ~ zdenek@linki.cz ~ 608 506 945
Pan Ungr je vynikající odborník. Při tvorbě našeho webu nám dal mnoho cenných rad a doporučení. Spolupráce s ním byla pružná a bezproblémová. Na webu následně prováděl SEO optimalizaci. Návštěvnost webu se díky němu mnohonásobně zvýšila. I po ukončení spolupráce je ochotný pomoci a poradit. Pana Ungra mohu všem doporučit.

Daniela Nedělníková

interiérová designérka ve společnosti Ing. Josef Nedělník, s.r.o.
Pavel je výtečný kolega. Patří mezi naprosto zodpovědné lidi a je výborný v organizaci práce – vše řeší včas a vždy dokáže dát klientovi odbornou odpověď. Obzvláště oceňuji jeho znalosti a přístup – je vidět, že mu vždy jde o klienta, má o něj zájem, do projektu jde pokaždé se 100% nasazením a má také velmi dobré nápady.

Jana Bačová

Account Manager v H1.cz
Pavel je zkušený SEO konzultant. Většinou pracuje pro středně velké a velké společnosti. K SEO přistupuje s vervou. Oceňuji především jeho tah na branku a aktivity spojené se sdílením know-how.

Ján Januška

SEO konzultant
jan.januska.info ~ jan@januska.info
Na školení se našly věci užitečné pro firmy z řad agenturních klientů, odborníky z internetového marketingu a řekla bych, že prospěje i projekťákům nebo accountům – každý si podle mě dokáže najít to svoje. Nejvíc oceňuji, že se na školení podařilo vypíchnout to, co je z jednotlivých oblastí SEO opravdu důležité. Nebylo to školení, které mluví jen o tom, jak to nedělat, ale řekne i, jak to dělat.

Jana Šmerdová

Inizio, Internetový marketing a tvorba www stránek
Pavla jsme pozvali do CS Technologies s.r.o. na dvoudenní školení o SEO a inbound marketingu. Jeho široký pohled na celou problematiku dokázal nadchnout a inspirovat celý náš tým. Pomohl nám i s výrobními postupy. Pavel je ve svém oboru skutečnou kapacitou a jeho školení mohu jedině doporučit.

Adam Švanse

jednatel ve společnosti CS Technologies s.r.o.
Praktické, jasné a inspirující – tak bych popsala školení Pavla Ungra; a nezáleží zda je to „Chytré SEO“ nebo třeba „SEO pro Wordpress“. Oceňuji praktickou stránku věci, tedy žádná ztráta času, jasné odpovědi na otázky a přátelskou komunikaci se zúčastněnými. Školení „Chytré SEO“, které jsem absolvovala bylo přesně takové. Pavel je odborník na svém místě, který nezahlcuje své posluchače jen teorií. Z každého školení od Pavla Ungra jsem odcházela s pocitem a přesvědčením, že vím zase něco navíc a především, že jsem schopná to implementovat do svých projektů.

Ing. Petra Křížová

Online Marketing Specialist ve společnosti HUDYsport a.s.
Pavel s pomocí Jeanne Trojan řečnicky vyrostl tak, že je i pro mne velkou inspirací.

Marek Prokop

Prokop Software s.r.o.
www.prokopsw.cz ~ posta@prokopsw.cz
Pavlův workshop analýzy klíčových slov byl výborně připravený a našel jsem v něm celou řadu zajímavých informací a v některých případech i jiný pohled na problematiku, než jsem byl zvyklý. Mohu doporučit nejen konzultantům, ale především markeťákům ve firmách.

Jan Nachtigal

www.jannachtigal.cz ~ jan.nachtigal@gmail.com
Lukáš Pítra
Proč dělat SEO s Pavlem? Protože svůj obor skutečně miluje a skrz naskrz zná. Na jeho práci, školeních i blogu je to obrovsky znát. Doporučuji!

Lukáš Pítra

SEO & PPC specialista a konzultant
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS