Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Ungr > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Ungr — konzultant SEO a online marketingu

Zobrazuji č. 110 z celkem 19 doporučení prezentace Pavel Ungr:
Lukáš Pítra
Proč dělat SEO s Pavlem? Protože svůj obor skutečně miluje a skrz naskrz zná. Na jeho práci, školeních i blogu je to obrovsky znát. Doporučuji!

Lukáš Pítra

expert na marketing webových projektů
Hodně důsledný, svérázný a pečlivý puntičkář, to je Pavel Ungr. Je to opravdový specialista nejen ve svém milovaném oboru SEO. Má hodně široký záběr a pro každý projekt je to velký posun mít jej v týmu. Léta zkušeností a praxe mluví jednoznačně v jeho prospěch. Určitě Pavla doporučuji pro jakoukoliv spolupráci.

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
www.kvasnickajan.cz ~ info@kvasnickajan.cz ~ 732 822 838
Ing. Karel Theodor Borovička
Na workshopu „Analýza klíčových slov“ mě Pavel vítal slovy: „No nevím, Karle, jestli se tu dozvíš něco nového“. Byla to lichá obava. Dověděl jsem se praktické tipy, jak prezentovat nudné výsledky „klíčovky“ stravitelnou formou pro klienty laiky. Naučil jsem se nové triky v OpenRefine a hlavně jak si do budoucna zjednodušit rutinní práci. Je to velice jednoduché, ale pro to know-how si už zajděte rovnou za Pavlem. Vyplatí se vám to!

Ing. Karel Theodor Borovička

online markeťák s výsledky
Radim Hasalík
Pavel Ungr byl školitel na workshopu věnovaném analýze klíčových slov. Velmi si vážím jeho odbornosti v oblasti SEO. Poskytl mi řadu užitečných informací a díky němu jsem si výrazně rozšířil své dosavadní znalosti v této oblasti internetového marketingu.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
Jana Šmerdová
Na školení se našly věci užitečné pro firmy z řad agenturních klientů, odborníky z internetového marketingu a řekla bych, že prospěje i projekťákům nebo accountům – každý si podle mě dokáže najít to svoje. Nejvíc oceňuji, že se na školení podařilo vypíchnout to, co je z jednotlivých oblastí SEO opravdu důležité. Nebylo to školení, které mluví jen o tom, jak to nedělat, ale řekne i, jak to dělat.

Jana Šmerdová

specialistka na online marketing se zaměřením na SEO
Jakub Kadeřávek
Jako vývojář webů na Pavlovi oceňuji zejména schopnost srozumitelně komunikovat a vysvětlit, jak a hlavně proč jsou dané úpravy potřeba. Zároveň Pavel dokáže vyhodnotit priority jednotlivých úprav tak, aby dávaly smysl a měly co největší efektivitu. V neposlední řadě oceňuji i to, že konkrétní úpravy ještě kontroluje a případně koriguje.

Jakub Kadeřávek

seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress
S Pavlem jsem měl možnost pracovat na několika projektech jak malého, tak i velkého rozsahu. Vždy se nám povedlo pomoci klientům k výsledkům, které si přáli. Léty zkušeností vybavený profesionál se zodpovědným přístupem, to je Pavel Ungr. Investovat do svého projektu využitím jeho služeb se vám jednoznačně vyplatí.

Zdeněk Dvořák

linkbuilder a affiliate manažer ve společnosti Exiteria s.r.o.
linki.cz ~ zdenek@linki.cz ~ 608 506 945
Pan Ungr je vynikající odborník. Při tvorbě našeho webu nám dal mnoho cenných rad a doporučení. Spolupráce s ním byla pružná a bezproblémová. Na webu následně prováděl SEO optimalizaci. Návštěvnost webu se díky němu mnohonásobně zvýšila. I po ukončení spolupráce je ochotný pomoci a poradit. Pana Ungra mohu všem doporučit.

Daniela Nedělníková

interiérová designérka ve společnosti Ing. Josef Nedělník, s.r.o.
Pavel je výtečný kolega. Patří mezi naprosto zodpovědné lidi a je výborný v organizaci práce – vše řeší včas a vždy dokáže dát klientovi odbornou odpověď. Obzvláště oceňuji jeho znalosti a přístup – je vidět, že mu vždy jde o klienta, má o něj zájem, do projektu jde pokaždé se 100% nasazením a má také velmi dobré nápady.

Jana Bačová

Account Manager v H1.cz
Pavel je zkušený SEO konzultant. Většinou pracuje pro středně velké a velké společnosti. K SEO přistupuje s vervou. Oceňuji především jeho tah na branku a aktivity spojené se sdílením know-how.

Ján Januška

SEO konzultant
jan.januska.info ~ jan@januska.info
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS