Doporučení z první ruky

Pavel Ungr — konzultant SEO a online marketingu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

Lukáš Pítra

Proč dělat SEO s Pavlem? Protože svůj obor skutečně miluje a skrz naskrz zná. Na jeho práci, školeních i blogu je to obrovsky znát. Doporučuji!

Lukáš Pítra
expert na zákaznickou zkušenost & online marketing

Hodně důsledný, svérázný a pečlivý puntičkář, to je Pavel Ungr. Je to opravdový specialista nejen ve svém milovaném oboru SEO. Má hodně široký záběr a pro každý projekt je to velký posun mít jej v týmu. Léta zkušeností a praxe mluví jednoznačně v jeho prospěch. Určitě Pavla doporučuji pro jakoukoliv spolupráci.

Ing. Jan Kvasnička
konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
www.kvasnickajan.cz info@kvasnickajan.cz 732 822 838

Na workshopu „Analýza klíčových slov“ mě Pavel vítal slovy: „No nevím, Karle, jestli se tu dozvíš něco nového“. Byla to lichá obava. Dověděl jsem se praktické tipy, jak prezentovat nudné výsledky „klíčovky“ stravitelnou formou pro klienty laiky. Naučil jsem se nové triky v OpenRefine a hlavně jak si do budoucna zjednodušit rutinní práci. Je to velice jednoduché, ale pro to know-how si už zajděte rovnou za Pavlem. Vyplatí se vám to!

Ing. Karel Theodor Borovička
online markeťák s výsledky
www.karelborovicka.cz karel@karelborovicka.cz 777 836 061
Radim Hasalík

Pavel Ungr byl školitel na workshopu věnovaném analýze klíčových slov. Velmi si vážím jeho odbornosti v oblasti SEO. Poskytl mi řadu užitečných informací a díky němu jsem si výrazně rozšířil své dosavadní znalosti v této oblasti internetového marketingu.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu
Jana Šmerdová

Na školení se našly věci užitečné pro firmy z řad agenturních klientů, odborníky z internetového marketingu a řekla bych, že prospěje i projekťákům nebo accountům – každý si podle mě dokáže najít to svoje. Nejvíc oceňuji, že se na školení podařilo vypíchnout to, co je z jednotlivých oblastí SEO opravdu důležité. Nebylo to školení, které mluví jen o tom, jak to nedělat, ale řekne i, jak to dělat.

Jana Šmerdová
specialistka na online marketing se zaměřením na SEO
Jakub Kadeřávek

Jako vývojář webů na Pavlovi oceňuji zejména schopnost srozumitelně komunikovat a vysvětlit, jak a hlavně proč jsou dané úpravy potřeba. Zároveň Pavel dokáže vyhodnotit priority jednotlivých úprav tak, aby dávaly smysl a měly co největší efektivitu. V neposlední řadě oceňuji i to, že konkrétní úpravy ještě kontroluje a případně koriguje.

Jakub Kadeřávek
seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress
Miroslav Beran

Pavel Ungr pomáhal se založením a počátečním nastavením webů formou konzultací některým mým klientům a některým mým přátelům. Velmi oceňuji, když projekty, na kterých mám tu čest dělat, prošly rukama takových profesionálů, protože si mohu hned odškrtnout, že SEO bude v pořádku a nemusím se pídit mimo můj focus, kdo, kdy a kde udělal chybu. Pavel Ungr chyby nedělá :-).

Miroslav Beran
online marketér se specializací na Google Ads, Sklik a Favi

S Pavlem jsem měl možnost pracovat na několika projektech jak malého, tak i velkého rozsahu. Vždy se nám povedlo pomoci klientům k výsledkům, které si přáli. Léty zkušeností vybavený profesionál se zodpovědným přístupem, to je Pavel Ungr. Investovat do svého projektu využitím jeho služeb se vám jednoznačně vyplatí.

Zdeněk Dvořák
linkbuilder a affiliate manažer ve společnosti Exiteria s.r.o.
linki.cz zdenek@linki.cz 608 506 945

Pan Ungr je vynikající odborník. Při tvorbě našeho webu nám dal mnoho cenných rad a doporučení. Spolupráce s ním byla pružná a bezproblémová. Na webu následně prováděl SEO optimalizaci. Návštěvnost webu se díky němu mnohonásobně zvýšila. I po ukončení spolupráce je ochotný pomoci a poradit. Pana Ungra mohu všem doporučit.

Daniela Nedělníková
interiérová designérka ve společnosti Ing. Josef Nedělník, s.r.o.

Pavel je výtečný kolega. Patří mezi naprosto zodpovědné lidi a je výborný v organizaci práce – vše řeší včas a vždy dokáže dát klientovi odbornou odpověď. Obzvláště oceňuji jeho znalosti a přístup – je vidět, že mu vždy jde o klienta, má o něj zájem, do projektu jde pokaždé se 100% nasazením a má také velmi dobré nápady.

Jana Bačová
Account Manager v H1.cz