Pavla Haluzová

fotografka, externí PR manažerka a online marketérka

Jsem Pavla. Ta, která vám pomůže s propagací. Vizuální i obsahovou. V médiích i onlinu.

Pracuji jako fotografka a externí specialistka na public relations (PR) a online marketing. Klientům své služby poskytuji zvlášť a jednorázově (především fotografování), ale také v rámci interim spolupráce, kdy mohu převzít zodpovědnost za propagaci projektů, produktů i celých značek. Mou vášní je kultura a cestování. Nejčastěji mne proto vyhledávají klienti právě z těchto oblastí.

  • Fotografování – věrně zachytím vaše kulturní akce a konference, pořídím obrázky do rodinného alba, fotografie zvířat a mazlíčků nebo cestovatelské snímky. Prohlédněte si mé portfolio.
  • PR – zajistím transparentní komunikaci s veřejností i médii.
  • Online marketing – budu vás prezentovat v online světě tak, abyste díky marketingu rostli.
  • Správa sociálních sítí – připravím vyvážený a atraktivní obsah pro sociální sítě Facebook, Instagram, YouTube.

Absolvovala jsem obor Teorie a dějiny divadla na Masarykově univerzitě v Brně. Cennou praxi jsem pak získala v Divadle Archa, mimo jiné jako asistentka PR a koordinátorka projektu Archa.školám. Mezi mé spokojené klienty patří také produkční platforma ProFitArt, umělecký spolek Veroniky Knytlové MindMove nebo Klub K2, který provozuje rodinné centrum a školku.

Pavla Haluzová

Kontakty

Pavla Haluzová
Římská 191/16
Praha 2
120 00

Doporučení
z první ruky

Paní Pavla Haluzová velmi zdařile fotila na klubové výstavě retrieverů v Náměšti na Hané v roce 2023. Krásné fotky máme jak z pohybu psů, tak z výstavních postojů, jsou vystiženy s velkým citem pro okamžik. Musím ji pochválit za to, že třebaže to byla její první zkušenost s focením výstavy psů, zhostila se toho velmi dobře, velmi rychle pochopila systém toho, jak se ve 3 výstavních kruzích střídají jednotlivá plemena a kategorie, stihla se přesunovat tak, že zachytila všechny vítězné psy ve všech 6 plemenech. Také domluva byla bezvadná, všude byla přesně včas.

Ing. Miluše Bartusková, Ph.D.

výzkumný pracovník