Ing. arch. Pavla Kosová

architektka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; zejména Praha a Středočeský kraj

🏚️ Dám tvar vašim snům.

Jsem architektka vašich vizí a snů o dokonalém bydlení. Vystudovala jsem Fakultu architektury na ČVUT v Praze a získala bohatou praxi v ČR a USA. Od roku 2009 působím na volné noze pod vlastní značkou Studio29.

Mé služby zahrnují:

  • Navrhování interiérů bytů a rodinných domů – Od návrhu jednotlivých místností až po kompletní rekonstrukce celých bytů, včetně vyřízení potřebných povolení.
  • Příprava studií a projektů pro rodinné domy a chalupy – Při přípravě studií a projektů úzce spolupracuji s odborníky, včetně statiků, energetiků a specialistů na požární bezpečnost. To je klíčové pro dosažení optimálního návrhu projektu a pro plynulé získání stavebního povolení.
  • Realizace projektů na klíč a autorský dozor – Specializuji se na kompletní řešení stavebních projektů, včetně realizace na klíč a poskytování autorského dozoru. Mým cílem je zajistit klientům bezproblémový průběh od plánování až po dokončení stavby. Nabízím také dlouhodobou spolupráci s osvědčenými řemeslníky, abych garantovala vysokou kvalitu provedení prací.

Klienti si na mně cení, že umím pokládat správné otázky a naslouchat. Ráda kombinuji nové se starým, obyčejné s nevšedním, laciné s exkluzivním. Fascinuje mě energie, která vzniká z nečekaných spojení.

Mnoho mých prací se objevilo v různých médiích, zaměřených na bydlení, např. iDNES.cz, Mladá fronta Dnes, Respekt, Dům a zahradadalší. Také stojím za značkou Retronaut, která dává nový život starým křeslům.

📩 Začíná se vám v hlavě rýsovat zadání a rádi byste mě přizvali ke spolupráci? Napište mi, těším se na další skvělý projekt!

Ing. arch. Pavla Kosová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. arch. Pavla Kosová
Vítkova 8
Praha 8
186 00
Mobil:777 637 722
Email:pavla@studio29.cz
Web:www.studio29.cz
LinkedIn:paajakosova
Facebook:studio29architecture
Instagram:studio29architektura
IČ:71673083 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Mám ráda skandinávský styl, čisté linie, dřevo, světlé barvy. Paní architektka se mi přesně trefila do noty, její návrhy kuchyně, dvou koupelen a vstupní haly zcela splnily má očekávání. Líbilo se mi, že respektovala má přání, do ničeho mě netlačila, jen nabízela možnosti a řešení. Ocenila jsem i její přístup k rozpočtu: dokázala poradit, kde trvat na sice dražším, ale kvalitnějším řešení, a kde je možné dodržet požadovanou kvalitu za nižší cenu.

Zuzana Tornikidis

ředitelka nadace