Doporučení z první ruky

Ing. arch. Pavla Kosová — architektka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Mám ráda skandinávský styl, čisté linie, dřevo, světlé barvy. Paní architektka se mi přesně trefila do noty, její návrhy kuchyně, dvou koupelen a vstupní haly zcela splnily má očekávání. Líbilo se mi, že respektovala má přání, do ničeho mě netlačila, jen nabízela možnosti a řešení. Ocenila jsem i její přístup k rozpočtu: dokázala poradit, kde trvat na sice dražším, ale kvalitnějším řešení, a kde je možné dodržet požadovanou kvalitu za nižší cenu.

Zuzana Tornikidis
ředitelka nadace

Na paní architektku Kosovou jsme se obrátili na základě doporučení naší dcery, která s ní spolupracovala při celkové rekonstrukci svého bytu. Proto jsme paní architektu požádali o projektové řešení, koordinaci stavebních prací i pomoc při zařizování našeho bytu 2+kk v Praze na Žižkově. Projekt i vlastní realizace předčily naše očekávání. Dispozice bytu je velmi účelně řešena a splňuje naše představy. Paní architektka pomohla vybrat zajímavé interiérové kousky, byt barevně sladila a zároveň respektovala náš vkus. Vřele můžeme spolupráci s paní architektkou Kosovou doporučit.

prof. PhDr. Lenka Vaňková, Dr.
vyučující na VŠ

Od prvních emailů s paní architektkou jsem věděla, že to bude skvělá spolupráce. Dokázala nás nasměrovat k ideální dispozici bytu, využít pozitiva a minimalizovat negativa obou starých činžovních bytů, které jsme postupně společně rekonstruovali. Sladila náš chaotický styl, pomáhala najít řemeslníky, kteří odborně repasovali původní prvky a nenásilně nás provedla zařizováním interiéru tak, aby to mělo hlavu a patu, ale zároveň, aby to vyhovovalo našemu vkusu a potřebám.

Petra Dominiková
lékařka