Doporučení z první ruky

Petr Bechyně — UX designér a webový analytik


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

Nesmírně jsme ocenili, že na nás Petr nevysypal tunu nepřeložitelných IT výrazů, ale že s námi všechno probral lidskou řečí a dokázal se vžít do našich potřeb. Odborníků, kteří umí složité věci vysvětlit i nám „neajťákům“ není mnoho.

Štěpánka Trnková
Pěšky městem

S Petrem Bechyněm jsem spolupracoval již celkově na pátých webových stránkách. A není náhoda, že jsem jej oslovil až z daleké Austrálie, aby nám pomohl s návrhem designu a funkcionality nových webových stránek pro naši firmu eSavvy, která je jedničkou na trhu v Austrálii v oblasti Microsoft Dynamics CRM.

Daniel Dorňák
eSavvy

S Petrem Bechyněm spolupracuji na různých projektech už mnoho let, protože je to člověk, který svému oboru nejen rozumí, ale i o něm přemýšlí. Realizovali jsme tak i některá nestandardní on-line řešení.

Tomáš Petrů
DAJBYCH, s.r.o.

Petra jsem si vybral do týmu pro start našeho webu Florea.cz a je také jeho velkou zásluhou, že Florea.cz je dnes jedničkou na trhu v doručování květin. Objednání řezaných květin on-line je s ohledem na specifičnost sortimentu nesnadný úkol a více, než kde jinde, je UX nesmírně důležitým prvkem.

Jiří Hemerle
Florea

S Petrem jsme spolupracovali při návrhu a realizaci uživatelského testování prototypu nového webu McDonald's. S Petrem byla perfektní a profesionální domluva a jeho velkou devizou je mezioborová zkušenost a lidský přístup.

Michal Paulík
DDB

Náš tým ještě nikdy nestál před takto rozsáhlým projektem. Prošli jsme spoustou školení na postupy vytváření nového webu, ale tyto procesy jsme neměli zažité ani zautomatizované. Spolupráce s Petrem Bechyněm byla tudíž velice přínosná pro celý tým. Pan Bechyně věnoval detailní pozornost všem etapám vývoje, porozuměl postupům a potřebám našich uživatelů a dokázal navrhnout řešení, jak jim nejlépe zpřístupnit velké množství informací přehledně a užitečně, zároveň také zohlednil trendy v online produktech, aby náš web byl moderní a předčil konkurenci. Časově a finančně rozvrhl práce tak, aby docházelo k minimálnímu odchýlení od plánu. Vždy byl otevřený našim podnětům, obavám či rozdílným názorům k návrhům. Díky jeho konstruktivnímu přístupu a dlouholetým zkušenostem jsme vždy společně došli ke smysluplnému kompromisu. Výsledkem je detailně propracovaná zadávací dokumentace pro náš nový web. Mnohému jsme se jako tým i jednotlivci naučili.

Wolters Kluwer ČR
daňová a účetní redakce

Velmi profesionální a přínosná spolupráce, na kterou bych i v budoucnu rád navázal.

Tomáš Zísler
spolumajitel Datalook

Petr kloubí výborné analytické schopnosti se zdravým „selským“ rozumem a díky tomu je skutečným odborníkem v oboru navrhování a následné použitelnosti online řešení. Z naší spolupráce jsem si vždy odnesl spoustu nových znalostí, které Petr umí zdařile převést na výsledky.

Robert Sládek
CEO v UrbanTrend s.r.o.

Petr patří k několika málo odborníkům v oblasti uživatelského výzkumu na trhu. Je analytický a zároveň vysoce výkonný konzultant, který je schopen řídit několik projektů najednou. Skvělá osobnost se skvělými výsledky.

Jan Safka
CEO v Atollon Chief Islander

Petrovo školení na GA4 bylo extrémně přínosné. UI GA4 je bohužel pro uživatele UA dost nepřehledné, přičemž za 2 hodiny se Petrovi podařilo efektivně vysvětlit, proč GA4 funguje úplně jinak, provést celým interface a poukázat na pár zajímavých funkcí a chytáků. Díky moc!

Dominik Duchek
Marketing Manger ve společnosti Novritsch Trading GmbH