Doporučení z první ruky

Petr Bechyně — UX designér a webový analytik


Zobrazuji č. 11-19 z celkem 19 doporučení

Petra znám již spousty let a znám i jeho práci. Webové stránky, na kterých se podílel, mají hlavu a patu, ale hlavně jsou vždy vytvořeny pro jejich uživatele. Naposled jsem se s Petrem setkal na jeho školení GA4, které nám pro firmu připravil na míru. Nemám rád školení, kde jenom sedíte a posloucháte, takže jsem byl rád, když nás Petr zapojil, vymáčkl z nás naše znalosti a operativně dle toho upravil průběh kurzu. Můžu jen doporučit.

Jiří Čermín
projektový vedoucí
www.marbes.cz cermin.jiri@icloud.com

Petra jsme oslovili proto, aby nás proškolil na GA4 a zároveň nám pomohl s jejich nastavením. Na spolupráci s Petrem nejvíce oceňuji rychlé a vstřícné jednání. Je to profík ve svém oboru a dokáže myslet v širokých souvislostech.

Monika Bumbová
www.wisepoter.com

Rád bych doporučil služby p. Bechyně. Absolvoval jsem u něj školení jeden na jednoho v rámci GA4. Bylo to velmi příjemné, přínosné a hlavně jsme se věnovali konkrétním případům. Budu rád za další konzultace a určitě doporučuji i ostatním, kteří by se chtěli doučit analytické nástroje.

Martin Staněk
konzultant marketing
www.mvkm.cz stanek@mvkm.cz 775 061 910

Školení na GA4 od Petra bylo praktické a zábavné. Vysvětlil jednoduše, co a kde nastavit, zodpovídal dotazy, přizpůsobil jim náplň. Pokud taky chcete pochopit, o čem nové GA jsou, s Petrem nešlápnete vedle. ☺️

Zdenka Linka
copywriter
zdenka@zdenkalinka.cz

Petra jsme poptali, aby nám představil nové GA4, přestože publikum bylo méně i více zkušené, tak se Petrovi školení povedlo podat tak, aby z toho každý mohl těžit. Petr popisuje vše lidsky, srozumitelně a dobře reaguje na dotazy, umí poradit s konkrétními problémy. Děkujeme a doporučujeme.

Martin Dolejš
Head of Digital
www.knowlimits.cz

Skvělé skoro dvouhodinové školení GA4, kterým Petr přiblížil nové Analytics. Teoretická část byla zajímavá, vůbec ne nudná. Praktická část pomohla zpracovat veškerou teorii a osahat si tento nový nástroj. Díky Petrovo „před“ a „po“ v GA jsem se dokázala snáze zorientovat. Rozhodně mohu doporučit, nudit se ani u tak „těžkého“ tématu nebudete.

Lenka Byrtusová
copywriterka

Školení bylo srozumitelné i pro úplné laiky. Dostali jsme spoustu praktických rad. I kolegové, kteří s GA pracují, dostali spoustu nových informací. A hlavně školení bylo živé a vtipné, žádné uspávání posluchačů :)

Dáša Hladná
www.muzeumprahy.cz

Firemní školení GA4 bylo přínosné pro zaměstnance s odlišným levelem znalosti dat v nástroji. Petr strukturovaně prošel přes teoretické základy, technické nastavení až do uživatelského rozhraní, kde velmi efektivně a názorně uvedl nejdůležitější věci ke sledování a nastavení. Upozornil na typické chyby a velmi obstojně zodpovídal pokročilé analytické otázky pro maximální využití poskytovaných dat. Za celé školení moc děkujeme.

Nikola Spurná
Marketing Manager v investiční společnosti
rondainvest.cz

Petrovy analytické schopnosti jsme využili při přechodu na GA4, pomáhal nám s nasazením přes GTM, napojením na BigQuery a konzultacemi s našim IT. Též nám vypracoval analýzu využívání kategorie e-shopu. Díky znalostem, které má v UX, nám průběžně poskytoval rady a tipy na zlepšení webu. S Petrem je skvělá komunikace, vždy nám poradil. Mohu jeho služby jen doporučit.

Ivana Paršová
performance manager
www.grizly.cz ivana.parsova@grizly.cz