Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petr Dufek

Ing. Petr Dufek alias Dufo

copywriter a překladatel slovinštiny

Ing. Petr Dufek

Přes 10 let píšu texty pro webové stránky, blogové a PR články na různá témata, dále reklamní a komerční texty pro zvýšení prodeje a posílení brandu. Také provádím obousměrné překlady slovinštiny a jazykové korektury češtiny. Pracuji samostatně na základě dodaných podkladů nebo sebraných dat a vlastních rešerší.

  • Web copywriting – úspěšné texty pro internetové prezentace, úvodní stránky, popisy produktů a služeb, o nás, podpůrné webové stránky (tzv. microsites) aj.
  • Blogové články – pravidelné psaní tematických článků a budování hodnotného obsahu pro váš blog
  • PR články – tvorba originálních PR článků pro umístění na internet nebo v tištěné podobě
  • Emaily a dopisy – direct maily, obchodní emaily či newslettery
  • Slogany – tvorba chytlavých sloganů a názvů
  • Překlady slovinštiny – překlady textů z/do slovinštiny
  • Korektury češtiny – gramatické a stylistické opravy českých překladů a katalogů, rychlé korektury diplomových prací apod.

přednosti: spolehlivost, dodržování termínů, rychlost, kreativita a výhodná cena již od 500 Kč za normostranu. Ke každé zakázce zdarma poskytuji poradenství k rozmístění, rozsahu, obsahu i grafické úpravě textu.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Petr Dufek
Mlynářská 27
Ostrava
720 00
Mobil:775 135 455
Email:petr.dufo@gmail.com
Web:www.dufo.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype petr.dufo
Účet:1374283003 / 0800 (Česká spořitelna)
:76041603 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
Petr Dufek byl jedním z prvních autorů prezentací pro portál Na volné noze, který provozuji. Velmi rychle se naučil vše potřebné pro psaní kvalitního webového obsahu. Jeho potenciál je ovšem mnohem větší. Mezi našimi přáteli proslul jako vynikající organizátor skupinových aktivit, ať už sportů či společenských setkání. Vytváří tyto události s pozoruhodnou lehkostí, a to je vzácná schopnost. Velice dobře komunikuje a je spolehlivý, což jsou předpoklady pro úspěch v jakékoli spolupráci. Hledáte-li copywritera pro své projekty, Petr vás zcela jistě nezklame.
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS