Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petr Dufek

Ing. Petr Dufek alias Dufo

autor reklamních textů neboli copywriter, textař a korektor

Ing. Petr Dufek

Profesionální tvorba textů pro webové stránky neboli web copywriting, PR články na různá témata, autorské psaní reklamních a komerčních textů, jazykové korektury, microsites a další texty. Samostatná práce na základě dodaných podkladů nebo sebraných dat.

Více než 10 let praxe v oboru a tyto přednosti: spolehlivost, dodržování termínů, rychlost, kreativita a výhodná cena již od 500 Kč za normostranu.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Přehled služeb

  • web copywriting – úspěšné texty pro internetové prezentace, úvodní stránky, popisy produktů a služeb, o nás, podpůrné webové stránky (tzv. microsites) aj.
  • PR články – tvorba originálních PR článků pro umístění na internet nebo v tištěné podobě, články pro blogy…
  • překlady z angličtiny – volné a čtivé překlady anglických textů se zaměřením na české prostředí a českého zákazníka
  • korektury – překladů, katalogů, rychlé korektury diplomových prací apod., gramatické a stylistické opravy či úpravy textů
  • emaily a dopisy – direct maily, obchodní emaily či newslettery
  • letáky, názvy a slogany
  • zdarma poradenství k rozmístění, rozsahu, obsahu i grafické úpravě textu jako součást každé zakázky
  • reference na požádání

Specifika pro web copywriting

Pro web copywriting je důležitá četnost vhodných klíčových slov v kombinaci s dobrou čitelností textu (SEO optimalizace pro vyhledávače). Cílem je, aby byl text snadno dohledatelný na internetu a zároveň přiměl návštěvníka ke koupi, ke kliknutí apod. Text pro internet také bere ohled na to, jak lidé čtou webové stránky (spíše je narychlo skenují, nečtou je jako knihu).

Kontaktní informace

Ing. Petr Dufek
Mlynářská 27
Ostrava
720 00
Mobil:775 135 455
Email:petr.dufo@gmail.com
Web:www.dufo.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype petr.dufo
Účet:1374283003 / 0800 (Česká spořitelna)
:76041603 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Petr naprosto předčil všechna má očekávání. Zakládala jsem si novou webovou stránku (v oblasti zdravé výživy) a Petrovi jsem poslala text, který neměl ani hlavu ani patu, spíše jenom myšlenky, ale bez jakékoli formy. To co z toho dokázal vykouzlit mi doslova vzalo dech! Text mě přesvědčil natolik, že jsem byla rozhodnuta objednat se na konzultaci sama k sobě :) Naprosto perfektní komunikace, profesionální přístup a to vše s úsměvem na rtech. Petr nejenže dodržel termín, ale dokonce mi text poslal o den dříve. Zcela určitě budu Petra doporučovat dál a v budoucnu bezpochyby opět využiji jeho služeb. Petře, díky, jsem nadšená!
Martina Andrews
celostní výživový terapeut

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS