Ing. Petr Dufek alias Dufo

zahradník se zaměřením na realizaci a rekonstrukce zahrad, tvorbu jezírek a rizikové kácení

Status: k vašim službám Působnost: Tišnov, Bystřice nad Pernštejnem, Velká Bíteš, Boskovice, Kunštát, Brno

🌳🌺 Nabízím realizace nových zahrad, předělání starých zahrad, praktické zahrady v harmonii s okolím, nenáročné na údržbu, permakulturní zahrady, užitné zahrady pro rodiny s dětmi.

Řešení zahrady navrhuji tak, aby dávalo smysl nejen hned, ale i s výhledem do budoucna. Udělám vám zahradu na klíč, ale můžete se i zapojit a pomáhat. Stejně to bude vaše zahrada, a čím více s ní budete spojení, tím lépe se jí bude dařit.

Dodržuji dohodnuté termíny, od počátku jednám otevřeně a férově. S realizacemi zahrad mám více než 15 let zkušeností.

S kolegou přijedeme, poradíme a společně vymyslíme ideální řešení.

Působím v těchto oblastech: Tišnov – Bystřice nad Pernštejnem – Velká Bíteš – Boskovice – Kunštát – Brno (Vysočina a Jihomoravský kraj).

Ukázky realizací

Návrh a realizace jezírka u rodinného domu Okrasné a koupací jezírko v zahradě Vysazené okrasné záhony a položení trávníku Výsadba dřevin u novostvaby Realizace okrasné skalky před srubem
Zobrazit všech 19 náhledů

Zahradnické služby:

  • Realizace zahrad – Nové zahrady (návrh a realizace), výsadby vzrostlých stromů, skalky, okrasné záhony, zakládání trávníků (výsev nebo pokládka travních koberců), živé ploty, suché zídky, závlahové systémy.
  • Jezírka – Koupací jezírka, okrasná jezírka, jezírka k saunám (ochlazovací jezírko), rekonstrukce jezírek, údržba jezírek, potoky k jezírkům, velká i malá jezírka.
  • Prořezávka ovocných stromů – Odborný řez jabloní, hrušní, ale i peckovin. Možnost odvozu větví.
  • Rizikové kácení – Spolupráce s profesionálním stromolezcem, prořezy vzrostlých stromů, zkracování stromů i jejich kácení.
  • Údržba zahrad – Odborný řez keřů a trvalek, tvarování a střih živých plotů, hnojení keřů, vertikutace a hnojení trávníků.
Ing. Petr Dufek

Kontakty

Ing. Petr Dufek
Rozseč nad Kunštátem 122 (Jihomoravský kraj)
679 73
Mobil:775 135 455
Email:petr.dufo@gmail.com
Web:zahrady-tisnov.cz
www.dufo.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:petr.dufo
Účet:1374283003/0800 (Česká spořitelna)
IČ:76041603 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Zahradnické duo Petr Dufek a Zbyněk Šikula je opravdu sehraná dvojice. Petr komunikuje se zákazníky a organizuje časový plán prací, jeho kolega Zbyněk navrhuje, co a kam vysadit, aby zahrada byla pěkná, splňovala představy majitele a nebyla náročná na údržbu. A nejenže zahradnické práci rozumí, ale dokážou i úplného zahradnického laika, jako jsem já, pozvolna přimět, aby se o svoji zahradu dokázal alespoň základně postarat. Zásadní údržbu zahrady však provádí sami, což je zárukou, že zahrada pod jejich rukama doslova vzkvétá.

Libor Keller

Tišnov