Doporučení z první ruky

Ing. Petr Dufek alias Dufo — copywriter a překladatel slovinštiny


Zobrazuji všech 8 doporučení

Ing. Mira Vlach

Petrovy služby jsem využil několikrát pro úpravu textů dodaných klientem, aby vyhovovaly pro použití na webu. Vždy šlo o pohodovou a bezproblémovou spolupráci s kvalitním výsledkem, kdy jsem ocenil hlavně Petrovu pružnost, samostatnost a spolehlivost. Nikdy mne nezklamal a text dodal i ke spokojenosti klienta. Pro psaní textů na weby jej tedy doporučuji.

Ing. Mira Vlach
projektový manažer, trenér a konzultant
Robert Vlach

Petr Dufek byl jedním z prvních autorů prezentací pro portál Na volné noze, který provozuji. Velmi rychle se naučil vše potřebné pro psaní kvalitního webového obsahu. Jeho potenciál je ovšem mnohem větší. Mezi našimi přáteli proslul jako vynikající organizátor skupinových aktivit, ať už sportů či společenských setkání. Vytváří tyto události s pozoruhodnou lehkostí, a to je vzácná schopnost. Velice dobře komunikuje a je spolehlivý, což jsou předpoklady pro úspěch v jakékoli spolupráci. Hledáte-li copywritera pro své projekty, Petr vás zcela jistě nezklame.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

S Petrem jsem spolupracoval při tvorbě webových stránek, kdy bylo potřeba napsat nebo upravit texty pro web. Petr píše přesvědčivé a přesně zacílené texty na požadovanou skupinu čtenářů. Navíc se tyto texty příjemně čtou a dobře působí na emoce. Petra mohu vřele doporučit.

Mgr. Lukáš Vik
grafik a webdesignér
webdesign.lukasvik.com lukaswvik@gmail.com

Na Petra Dufka se relativně často a rád obracím, jakmile potřebuji vytvořit text. Jeho finální výstupy jsou velmi kvalitní a na vysoké úrovni. Má pro tuto práci dobré osobnostní předpoklady.

Ing. David Herbinger
odhadce nemovitostí a realitní poradce
herbinger.cz

S Petrem jsem spolupracoval na několika webech a musím říct, že je to člověk na správném místě a těžko bych hledal lepšího copywritera. Jeho bohaté zkušenosti, profesionální přístup a flexibilní jednání je přesně to, co dokonale naplnilo moje náročné požadavky. Do budoucna se těším na další spolupráci.

Daniel Havel
DAVEL MEDIA, s.r.o.
www.davel.cz

S panem Dufkem firma Czechproduct s.r.o. spolupracuje již delší dobu. Předností pana Dufka je především rychlost bez snížení kvality provedené práce a přizpůsobení se aktuálním potřebám zákazníka. Nedělá mu problém i zásadní přepracování copywritového textu vráceného zákazníkem. Se spolupráci jsme nadmíru spokojeni.

Zdeněk Šmitke
Czechproduct, s.r.o.
www.czechproduct.cz

S Petrovou prací mám skvělou zkušenost. Text webovek zpřehlednil a konečně působí profesionálním dojmem. Pracuje rychle, efektivně a dodržuje termíny. Ráda ho doporučím ostatním.

Mgr. Kateřina Zajícová
překladatelka, tlumočnice a lektorka angličtiny
katkavlk@gmail.com 728 029 434

Petr naprosto předčil všechna má očekávání. Zakládala jsem si novou webovou stránku (v oblasti zdravé výživy) a Petrovi jsem poslala text, který neměl ani hlavu ani patu, spíše jenom myšlenky, ale bez jakékoli formy. To co z toho dokázal vykouzlit mi doslova vzalo dech! Text mě přesvědčil natolik, že jsem byla rozhodnuta objednat se na konzultaci sama k sobě :) Naprosto perfektní komunikace, profesionální přístup a to vše s úsměvem na rtech. Petr nejenže dodržel termín, ale dokonce mi text poslal o den dříve. Zcela určitě budu Petra doporučovat dál a v budoucnu bezpochyby opět využiji jeho služeb. Petře, díky, jsem nadšená!

Martina Andrews
celostní výživový terapeut