Doporučení z první ruky

Petr Glaser — konzultant produktivity vývojářských týmů a efektivity vývoje software


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Jakub Kubišta

S Petrem se známe z řady technologických Brněnských meetupů. Vždy se o problematice vývoji webových a mobilních aplikací vyjadřoval na velmi vysoké úrovni. Jistě bude dobrým partnerem v případě, že se budete potřebovat s někým poradit či proškolit svůj tým.

Jakub Kubišta
tvůrce webových a mobilních aplikací na míru

Petra znám něco přes 2 roky a je to jeden z nejinspirativnějších lidí, se kterými jsem kdy pracovala. Jeho práce jako kolegy na frontendu byla vždy dokonalá, poradil mi s těžšími use casemi a sleduje všechny nové trendy v oblasti AI a frontendu či obecně technologií. Vím, že když se ho na něco zeptám, vždy mi správně poradí a nasměruje mě. Mimo jiné má mnoho dobrých nápadů, sleduje trendy, nikdy se nezastaví a má drive. Kdybych mohla, spolupracuji s ním na některém z projektů na denní bázi. Mohu ho plně doporučit, ať už jako vývojáře, konzultanta nebo jako mentora nejen pro juniory, ale i seniory.

Svetlana Margetová
CEO
kompilator.cz svetlana@kompilator.cz 725 423 538

S Petrem Glaserem jsme pro naše vývojáře dali dohromady praktický workshop k používání ChatGPT a základům programování s OpenAI API. Protože se považujeme za poučené uživatele obojího, nešlo už o obecné základy a přesvědčování (ne)přesvědčených, ale o konkrétní praktické postupy, jak dostat v našich podmínkách z LLM maximum. S mnoha dotazy od vývojářů i od Petra. Plánování, průběh i následná další komunikace (plánujeme další konkrétní workshopy) probíhají s Petrem hladce. Snadno se domluvíme na prioritách a můžeme řešit i hodně technické otázky. Jeho služby bych doporučil i dalším vývojářským týmům, které se už soustředí na praktickou stránku věci.

Miroslav Sedláček
vedoucí vývojářů
www.linkedin.com/in/mireksedlacek/