Petr Guziana

tenisový trenér

Status: k vašim službám Působnost: Ostrava-Poruba

Chcete se naučit hrát tenis nebo výrazně zlepšit svou hru?

Tenis je technicky náročný sport, pro jehož zvládnutí potřebujete vedení zkušeným trenérem. Významný pokrok ve vaší hře bude znatelný již po pár lekcích s profesionálem. Využijte nabídku a přijďte na trénink s trenérem Českého tenisového svazu. Za skvělou cenu 340 Kč za hodinu. Nebo si můžete zakoupit výhodný balíček 10 lekcí tenisu za 3000 Kč.

Možno zakoupit i jako dárkový poukaz.

Na výuku rekreačních tenistů se specializuji již od jara 2011, proto mám výborné výsledky v odstraňování chyb a špatných návyků ve hře amatérských hráčů.

  • Přesně něco pro vás – Pro rekreační hráče všech úrovní. Pro tenisové nadšence, kteří se chtějí zlepšit a mít tak z tenisu ještě lepší pocit.
  • Komplexní trénink – Základní údery: forhend, jednoručný i obouruč bekhend. Servis první a druhý, voleje, smeče, kraťas, lob… hra od základní čáry i na síti. Taktické rady, jak hrát zápasy. Nácvik herních situací. Rady a tipy od zkušeného trenéra, jak hrát dvouhru i čtyřhru.
  • Radost ze hry – Cílem tréninku je nejen tenisové zlepšení, ale také radost ze hry. Bez jakéhokoli stresu. Pestré složení lekcí, trpělivost a osobní přístup s přihlédnutím na potřeby a možnosti každého svěřence.
  • Péče o klienty – Pořádání turnajů pro svěřence, kterých už bylo více než 20. Přátelská atmosféra na tréninku. Pomoc s nákupem nové rakety či jiného vybavení. Možnost komunikace v angličtině.

Petr Guziana (1979) licencovaný trenér Českého tenisového svazu. Tenis je jeho celoživotní vášní – 10 let závodní kariéra, úspěšně se účastnil turnajů od žákovských kategorií, dorosteneckých až po dospělé. Závodní kariéru zakončil jako hráč špičkového oddílu NH Ostrava. Jako trenér působí od jara 2011. Trénoval za svou kariéru cca 200 amatérských hráčů.

Ceník

  • Cena 340 Kč za hodinu
  • Výhodný balíček 10 hodin tréninku za 3000 Kč
  • Dobře dostupné kurty Start Poruba, prestižní klub se vším zázemím
  • V zimním období nafukovací hala s antukovým povrchem
Petr Guziana

Kontakty

Petr Guziana
Františka Čechury 4464
Ostrava – Poruba
708 00
Mobil:728 576 152
Email:petr.guziana@gmail.com
Web:www.guzigame.cz
www.tenisovelekce.cz
(tj. adresa této stránky)

Doporučení
z první ruky

Petr je můj kamarád už víc než dvacet let. Když se díky své celoživotní vášni k tenisu a výborné závodní přípravě v mládí rozhodl před lety začít trénovat, byl už jsem bohužel životem zanesen příliš daleko na to, abych mohl jeho služeb využívat pravidelně. Občas si nějaký čas přece jen najdu, a i když tomu jistě nedávám tolik, kolik by bylo třeba, s jeho vedením jsem se na rekreační úrovni zlepšil o mnoho desítek a možná i stovek procent. Důkazem budiž umístění na druhém místě ve čtyřhře na jednom z jeho pravidelných turnajů, které jsou vždy skvělým zážitkem a třešinkou na dortu pro jeho stálé klienty i další přátele tenisu. O to víc si vážím jejich pořádání, když po smrti mého otce, který se prvotních turnajů také účastnil, byly nazvány jeho memoriálem. Petra mohu tedy jako trenéra jen vřele doporučit. Jako jeho svěřenec člověk získá empatického, trpělivého a velmi erudovaného odborníka a přátelského člověka :-)

MUDr. Stanislav Trenz