Petr Guziana

tenisový trenér

Status: k vašim službám Působnost: Ostrava-Poruba

Chcete se naučit hrát tenis nebo výrazně zlepšit svou hru?

Tenis je technicky náročný sport, pro jehož zvládnutí potřebujete vedení zkušeným trenérem. Významný pokrok ve vaší hře bude znatelný již po pár lekcích s profesionálem. Využijte nabídku a přijďte na trénink s trenérem Českého tenisového svazu. Za skvělou cenu 340 Kč za hodinu. Nebo si můžete zakoupit výhodný balíček 10 lekcí tenisu za 3000 Kč.

Možno zakoupit i jako dárkový poukaz.

Na výuku rekreačních tenistů se specializuji již od jara 2011, proto mám výborné výsledky v odstraňování chyb a špatných návyků ve hře amatérských hráčů.

  • Přesně něco pro vás – Pro rekreační hráče všech úrovní. Pro tenisové nadšence, kteří se chtějí zlepšit a mít tak z tenisu ještě lepší pocit.
  • Komplexní trénink – Základní údery: forhend, jednoručný i obouruč bekhend. Servis první a druhý, voleje, smeče, kraťas, lob… hra od základní čáry i na síti. Taktické rady, jak hrát zápasy. Nácvik herních situací. Rady a tipy od zkušeného trenéra, jak hrát dvouhru i čtyřhru.
  • Radost ze hry – Cílem tréninku je nejen tenisové zlepšení, ale také radost ze hry. Bez jakéhokoli stresu. Pestré složení lekcí, trpělivost a osobní přístup s přihlédnutím na potřeby a možnosti každého svěřence.
  • Péče o klienty – Pořádání turnajů pro svěřence, kterých už bylo více než 20. Přátelská atmosféra na tréninku. Pomoc s nákupem nové rakety či jiného vybavení. Možnost komunikace v angličtině.

Petr Guziana (1979) licencovaný trenér Českého tenisového svazu. Tenis je jeho celoživotní vášní – 10 let závodní kariéra, úspěšně se účastnil turnajů od žákovských kategorií, dorosteneckých až po dospělé. Závodní kariéru zakončil jako hráč špičkového oddílu NH Ostrava. Jako trenér působí od jara 2011. Trénoval za svou kariéru cca 200 amatérských hráčů.

Ceník

  • Cena 340 Kč za hodinu
  • Výhodný balíček 10 hodin tréninku za 3000 Kč
  • Dobře dostupné kurty Start Poruba, prestižní klub se vším zázemím
  • V zimním období nafukovací hala s antukovým povrchem
Petr Guziana

Kontakty

Petr Guziana
Františka Čechury 4464
Ostrava – Poruba
708 00
Mobil:728 576 152
Email:petr.guziana@gmail.com
Web:www.guzigame.cz
www.tenisovelekce.cz
(tj. adresa této stránky)

Doporučení
z první ruky

S Guzim máme za sebou 3. společnou sezónu. Nebudu přehánět, když řeknu, že setkání s ním kompletně změnilo můj tenisový život. Tenis mě vždy bavil jak hrát, tak sledovat. Bez pořádných tenisových základů a vedení jsem se ale bohužel propinkal na nevalnou úroveň a hra pro mě začala být spíše stres než radost. Když trefíte jeden z deseti servisů max., forhendy letí vysoko a daleko, backhandy naopak do sítě, poráží vás soupeři, kterým stačí přehodit síť a vy nevíte proč, je po tenisové radosti. Guzi jako bývalý závodní hráč a zkušený trenér (teď i certifikovaný pedagog!) hned po pár trénincích rozpoznal a pro mě srozumitelně popsal chyby, kterých jsem se dopouštěl a začala naše společná cesta za radostí z tréninků, ze hry, z tenisu jako takového, a také za prvními tenisovými úspěchy. Od té doby jsem pod Guziho vedením dokázal 2× vyhrát debla na Memoriálu pana Stanislava Trenze (2018 a 2020), což mi dodalo sebevědomí a mám za sebou i první sezónu ve frýdecko-místecké Hurá lize, kde se mi podařilo postoupit do play-off. Guziho proto můžu doporučit nejen jako skvělého trenéra, ale i člověka, který vás naučí hrát tenis. Tak jak to naučil mě, za což mu patří obrovský dík!

Lukáš Hrnčiřík

generální manažer oddělení Treasury, HMMC