Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Guziana

Petr Guziana

tenisový trenér

Petr Guziana

Chcete se naučit hrát tenis nebo výrazně zlepšit svou hru?

Tenis je technicky náročný sport, ale s licencovaným trenérem můžete udělat významný pokrok mnohem rychleji a snáze. Využijte nabídku a přijďte na trénink s profesionálem za skvělou cenu 330 Kč za hodinu, nebo si můžete zakoupit výhodný balíček 10 lekcí tenisu za 2.900 Kč.

Možno zakoupit i jako dárkový poukaz.

Na výuku rekreačních tenistů se specializuji již od jara 2011, proto mám výborné výsledky v odstraňování chyb a špatných návyků ve hře amatérských hráčů.

  • Přesně něco pro vás — pružně od pondělí do neděle kdykoli mezi 8–20 hodin. Pro rekreační hráče všech úrovní, a to od bývalých závodních hráčů po naprosté začátečníky: ženy, muži, děti, senioři, vytížení podnikatelé…
  • Komplexní trénink — základní údery: forhend, jednoručný i obouručný bekhend, servis první a druhý, volej, smeč, lob a zkrácení hry, hra od základní čáry a na síti; taktické a metodické pokyny, okamžitá zpětná vazba pro odstranění špatných návyků a chyb.
  • Radost ze hry — cílem tréninku je nejen zlepšení, ale také vaše radost ze hry bez jakéhokoliv stresu, vycházející z pestrého složení lekcí, trpělivosti a osobního přístupu k možnostem a potřebám každého hráče.
  • Péče o klienty — zapůjčení rakety pro začátečníky nebo pomoc s nákupem vlastní rakety, možnost komunikace v angličtině; 2× ročně pořádání amatérského turnaje v přátelské atmosféře.

Petr Guziana (1979) je licencovaný tenisový trenér Českého tenisového svazu. Tenis je jeho celoživotní vášní — 10 let hrál závodně, úspěšně se zúčastnil turnajů všech mládežnických kategorií a turnajů pro dospělé. Závodní kariéru zakončil jako hráč špičkového oddílu NH Ostrava, ve kterém začínal mimo jiné Ivan Lendl. Jako licencovaný trenér 3. třídy působí od jara 2011.

Galerie:

To jsem já – váš trenér s maminkouPříprava na agresivní tenisový úderDobíhaný forehandTenisový úder se hraje před tělemÚčastníci na tenisovém turnaji 2014
Zobrazit všech 56 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie:

Společnost ~ Sport ~ Výuka

Ceník

  • cena 330 Kč/hod.
  • výhodný balíček 10 hodin tréninku jen za 2.900 Kč (balíček má omezenou platnost 4 měsíce)
  • dobře dostupné kurty Sareza Poruba, bývalé VOKD
  • pořádání amatérských turnajů pro svěřence a ostatní hráče

Kontaktní informace

Petr Guziana
Františka Čechury 4464
Ostrava – Poruba
708 00
Mobil:728 576 152
Email:petr.guziana@gmail.com
Web:www.guzigame.cz
www.tenisovelekce.cz
(tj. adresa této stránky)

Doporučení z první ruky

Petr je můj kamarád už víc než dvacet let. Když se díky své celoživotní vášni k tenisu a výborné závodní přípravě v mládí rozhodl před lety začít trénovat, byl už jsem bohužel životem zanesen příliš daleko na to, abych mohl jeho služeb využívat pravidelně. Občas si nějaký čas přece jen najdu, a i když tomu jistě nedávám tolik, kolik by bylo třeba, s jeho vedením jsem se na rekreační úrovni zlepšil o mnoho desítek a možná i stovek procent. Důkazem budiž umístění na druhém místě ve čtyřhře na jednom z jeho pravidelných turnajů, které jsou vždy skvělým zážitkem a třešinkou na dortu pro jeho stálé klienty i další přátele tenisu. O to víc si vážím jejich pořádání, když po smrti mého otce, který se prvotních turnajů také účastnil, byly nazvány jeho memoriálem. Petra mohu tedy jako trenéra jen vřele doporučit. Jako jeho svěřenec člověk získá empatického, trpělivého a velmi erudovaného odborníka a přátelského člověka :-)
MUDr. Stanislav Trenz

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS