Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Guziana

Petr Guziana

tenisový trenér

Petr Guziana

Chcete se naučit hrát tenis nebo výrazně zlepšit svou hru?

Tenis je technicky náročný sport, ale s licencovaným trenérem můžete udělat významný pokrok mnohem rychleji a snáze. Využijte nabídku 1. lekce zdarma a bude-li vás trénink bavit, můžete pokračovat za skvělou cenu 330 Kč/hod, případně nakoupit výhodný balíček 10 lekcí tenisu jen za 2.900 Kč.

Možno zakoupit i jako dárkový poukaz, vhodný vánoční dárek.

Na výuku rekreačních tenistů se specializuji již od jara 2011, proto mám výborné výsledky v odstraňování chyb a špatných návyků ve hře amatérských hráčů.

  • Přesně něco pro vás — pružně od pondělí do neděle kdykoli mezi 8 a 21 hod; pro naprosté začátečníky, rekreační i velmi pokročilé hráče: ženy, muži, děti, senioři, vytížení podnikatelé… antukové kurty v pěkném areálu Vysoké školy Báňské.
  • Komplexní trénink — základní údery: forhend, jednoručný i obouručný bekhend, servis první a druhý, volej, smeč, lob a zkrácení hry, hra od základní čáry a na síti; taktické a metodické pokyny, okamžitá zpětná vazba pro odstranění špatných návyků a chyb.
  • Radost ze hry — cílem tréninku je nejen zlepšení, ale také vaše radost ze hry bez jakéhokoliv stresu, vycházející z pestrého složení lekcí, trpělivosti a osobního přístupu k možnostem a potřebám každého hráče.
  • Péče o klienty — zapůjčení rakety pro začátečníky nebo pomoc s nákupem vlastní rakety, možnost komunikace v angličtině; 2× ročně pořádání amatérského turnaje v přátelské atmosféře.

Petr Guziana (1979) je licencovaný tenisový trenér Českého tenisového svazu. Tenis je jeho celoživotní vášní — 10 let hrál závodně, úspěšně se zúčastnil turnajů všech mládežnických kategorií a turnajů pro dospělé. Závodní kariéru zakončil jako hráč špičkového oddílu NH Ostrava, ve kterém začínal mimo jiné Ivan Lendl. Jako licencovaný trenér 3. třídy působí od jara 2011.

Galerie:

To jsem já – váš trenér s maminkouPříprava na agresivní tenisový úderDobíhaný forehandTenisový úder se hraje před tělemÚčastníci na tenisovém turnaji 2014
Zobrazit všech 56 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie:

Společnost ~ Sport ~ Výuka

Ceník

  • 1. ukázková lekce tenisu zdarma
  • cena 330 Kč/hod
  • výhodný balíček 10 hodin tréninku jen za 2.900 Kč (balíček má omezenou platnost 4 měsíce)
  • dobře dostupné kurty Sareza Poruba, bývalé VOKD
  • pořádání amatérských turnajů pro svěřence a ostatní hráče

Kontaktní informace

Petr Guziana
Alšova 4
Ostrava – Poruba
708 00
Mobil:728 576 152
Email:petr.guziana@gmail.com
Web:www.tenisovelekce.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook petr.guziana

Doporučení z první ruky

Ať už dokážete sami trefit eso při podání a chtěli byste víc či jste nikdy dříve, tak jako já, nedrželi raketu v ruce a dívali se na tenis jen v televizi a říkali si, že je to něco, co chcete zkusit, pak hodiny s panem Guzianou jsou cestou jak s tenisem začít. Už z první hodiny poznáte, že nejde o žádného nováčka. Vše je dopodrobna vysvětleno od držení rakety až po pohyb na kurtu. Nejvíce ale z vlastní zkušenosti obdivuju neskutečnou trpělivost, kterou pan Guziana má – i s těma, co nemají úplný talent na sport. Dokáže rozpoznat sebemenší chybu a ihned se jí snaží odstranit, vždy v dobré náladě i brzy ráno. A co bych ještě určitě zmínil, snaží se vyhovět i těm, kteří nemají tolik volného času a vždy se pokusí přizpůsobit trénink tak, aby časově vyhovoval. Rozhodně doporučuju, protože proč se jen dívat, když můžete sami hrát :)
Daniel Kopitz
student

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS