Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Guziana > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Guziana — tenisový trenér

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Petr Guziana:
Pana Guzianu mohu jako tenisového trenéra vřele doporučit tomu, kdo se chce dobře nebo i dokonale naučit tenisovou techniku. Má k výuce profesionální přístup a je výborný hráč. Není pro toho, kdo nad sebou potřebuje trenéra cholerického a řvoucího. Přesto je ve výuce velmi důsledný a nekompromisní. Všiml jsem si, že má výborné pozorovací schopnosti, dokáže přesně popsat, co jste při úderu dělali s rukama, nohama i tělem – jak jsem se 100% přesvědčil na vlastním natočeném videu. Při tréningu je trpělivý a nabízí řadu výborných a účinných pomůcek ke zdolání nezdarů. I po lidské stránce z něj mám velmi dobrý pocit: je přátelský a má smysl pro humor, nepovyšuje se nad „méně talentovanější a pohyblivé“, jako jsem v necelých svých 60. letech já :-)

MUDr. Jiří Šabrata

pediatr
www.jirisabrata.cz ~ sabrata.jiri@seznam.cz ~ 774 878 640
Petr Guziana je přesně takovým trenérem, kterého jsem potřeboval. Je to sympatický trenér s osobním přístupem, díky kterému mám zase radost ze hry. Tenis hraju pátým rokem, a do té doby jsem se učil hrát sám. Sledoval jsem nejrůznější videa na internetu jak hrát tenis, natáčel jsem se na kameru, ale přesto jsem nebyl schopen hrát kvalitní tenis. Ze své hry jsem byl už zoufalý. Provést správně úder byla pro mě pořád věda. Uvědomil jsem si, že potřebuji trenéra, který mi bude dávat okamžitou zpětnou vazbu, jinak se nikam neposunu. Lituji, že jsem Petra neoslovil dříve. Kdybych se mohl vrátit do doby, kdy jsem začínal s tenisem, tak bych rovnou zamířil k němu. Mám totiž plno zlozvyků, které mi pomáhá postupně odstraňovat. Nové věci se mi díky efektivní výuce rychle dostaly pod kůži. Pokud chcete hrát kvalitní tenis na úrovni a mít radost ze hry, tak Petra jako trenéra doporučuji všemi deseti. Je až neskutečné, jak dokáže ihned vidět i sebemenší chybičku a následně ji odstranit. Má zkrátka jestřábí oči. Sám cítím, že potřebuji, aby mě trenér neustále udržoval v těch správných kolejích. Proto budu pokračovat v kurzu dále.

Ing. Jaroslav Lojkásek

specialista vodohospodářského stavebního úřadu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS