Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Handlíř

Bc. Petr Handlíř

expert na výkonnostní marketing na Facebooku

Bc. Petr Handlíř
Bc. Petr Handlíř - logo

Reklamám na Facebooku jsem propadnul v 19 letech, kdy mi pomáhaly generovat milionové obraty v mém e-shopu s pánskou módou každý měsíc. Tehdy jsem pochopil jak funguje byznys a taky, jak může firma pomocí reklam na Facebooku vydělat balík. Dnes se starám o kampaně klientům jako jsou Brašnářství Tlustý, Ytong, Velux, Aktin či Newton College. Posledních pět let školím, sleduji trendy a neustále testuji originální způsoby propagace. Na Facebooku jsem už proinvestoval přes 27 milionů korun.

  • Správa Facebook reklam – najdu chyby ve vašich současných reklamách a pomohu správně nastavit a zacílit ty nové. U každé reklamy vysvětlím, co a proč jsem upravil. A výsledky vám budu reportovat třeba každý den, abyste vše měli plně pod kontrolou.
  • Školení – přes 5 let jsem většinu svého času i energie investoval do vzdělávání a testování toho, co na Facebooku funguje. Vy teď moje know-how můžete získat za pár hodin. Školení přizpůsobím tomu, co vás v podnikání nejvíc pálí.
  • Konzultace – můžete propálit desetitisíce a strávit týdny hloubáním nad tím, proč vaše reklamy na Facebooku nefungují. Anebo si objednáte konzultaci se mnou, kde tomu společně přijdeme na kloub během pár hodin. Za zlomek nákladů.

Vystudoval jsem Mendelovu univerzitu v Brně se zaměřením na marketing a obchod. V roce 2017 jsem úspěšně absolvoval Digisemestr Jindřicha Fáborského a průběžně navštívil desítky odborných konferencí a workshopů. Spravuji rozpočty v řádech milionů korun – a zpátky vydělávám o řád více.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Profesní úspěchy

  • Vedl jsem workshop na Marketing Festivalu 2019.
  • Měl jsem výstup na Babeltalku, který pořádá Adam Zbiejczuk.
  • Přednášel jsem na vysoké škole pro studenty marketingu.
  • Na Facebooku jsem proinvestoval přes 27 milionů korun.
  • Prodal jsem vlastní e-shop s měsíčními milionovými tržbami.
  • Pomohl jsem Brašnářství Tlustý vydělat přes Vánoce miliony (viz Moje nová case study) a spoustě dalším klientům dodnes pomáhám výrazně a prokazatelně navyšovat jejich tržby díky reklamě na Facebooku.

Kontaktní informace

Bc. Petr Handlíř
Servítky 853
Ždánice (Jihomoravský kraj)
696 32
Mobil:776 801 399
Email:petr@petrhandlir.cz
Web:www.petrhandlir.cz
Facebook:Facebook petrhandlir.cz
Instagram:Instagram petrhandlir
LinkedIn:LinkedIn petr-handlir
:03699331 (plátce DPH)
DIČ:CZ9410254601

Doporučení z první ruky

Inzerci na Facebooku jsme si dlouho spravovali sami, ale s Petrem je to jiná liga. Díky jeho zkušenostem se nám podařilo významně zvednout efektivitu kampaní. Člověk nemůže dělat vše sám, a co stačilo před pár lety, dnes již nestačí. Ve Facebook marketingu je třeba zkušeností a znalostí, a na to je třeba najít dobrého specialistu. Na Petra je spolehnutí, jeho strategie a postupy nám fungují a pomáhají nám vydělávat peníze.
Ivan Petrův
jednatel Brašnářství Tlustý

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS