Petr Hložek

PHP programátor

Už více než 20 let se věnuji programování. Pracuji primárně v PHP a ekosystému kolem Symfony frameworku, ale mám bohaté zkušenosti i s Nette. Zakládám si na maximální bezpečnosti a co nejmenším komplikování věcí.

Pomohu vám v těchto oblastech:

  • Návrh, vývoj a optimalizace webových aplikací – vytvořím vám interní informační systém na míru, nebo opravím, rozšířím či podle vašich požadavků jinak vylepším stávající řešení webové aplikace.
  • Správa serveru – pro vaši aplikaci zajistím hosting na linuxovém serveru a budu se průběžně starat o její provoz.
  • Zpracování a převod dat – vytvořím vám program, který za vás bude zpracovávat data nebo je automaticky převádět z jednoho formátu do druhého.
  • Konzultace – zhodnotím práci vašeho programátora a posoudím, zda kvalita nabízených služeb odpovídá ceně.

Jako otec tří dětí s handicapem jsem zvyklý improvizovat, nezaleknu se těžkých podmínek a i na první pohled neřešitelné problémy beru jako výzvu, která jen potřebuje speciální péči. Tento přístup vkládám nejen do práce, ale i vztahu ke klientům. Jsem pro ně k dispozici víc, než je běžné. Telefony beru i v pozdní hodiny a často pracuji o víkendech nebo po nocích. Jinak to zkrátka neumím. A těší mě, že možná i díky tomu se ke mně zákazníci pravidelně vracejí.

Jak probíhá spolupráce?

  1. Nejprve musím zjistit, zda dokážu vyřešit váš problém. Proto nabízím 2 hodiny konzultace zdarma, během kterých se seznámím s projektem a posoudím, jestli má smysl navázat spolupráci.
  2. Poté sepíšeme závaznou objednávku, kde budou všechny služby včetně možných víceprací rozepsány a naceněny.
  3. Dodatečné konzultace nebo práce na projektu již jsou placené podle aktuálního ceníku.

Vybrané reference:

Petr Hložek

Kontakty

Petr Hložek
17. listopadu 1065
Neratovice (Středočeský kraj)
277 11
Mobil:774 747 482
Email:petr@petrhlozek.cz
Web:petrhlozek.cz
Facebook:petr.hlozek
Instagram:petr.hlozek
LinkedIn:petr-hlozek
Twitter:petrhlozek
Účet:1653923018/3030
IČ:06573363

Doporučení
z první ruky

S Petrem jsem spolupracoval na přípravě interní API aplikace pro klienta. Velmi oceňuji, že z mé strany stačilo dodat popis API výsledné aplikace a Petr ji připravil a nasadil. Chtěl bych mít víc projektů, kde bych s ním mohl spolupracovat.

Mgr. Věroslav Kaplan
Mgr. Věroslav Kaplan

správce serverů