Doporučení z první ruky

Petr Hložek — PHP programátor


Zobrazuji všech 8 doporučení

Mgr. Věroslav Kaplan

S Petrem jsem spolupracoval na přípravě interní API aplikace pro klienta. Velmi oceňuji, že z mé strany stačilo dodat popis API výsledné aplikace a Petr ji připravil a nasadil. Chtěl bych mít víc projektů, kde bych s ním mohl spolupracovat.

Mgr. Věroslav Kaplan
správce serverů

Pan Hložek mi pomohl vytvořit program pro export dat z námi používaného účetnictví MRP/KS. Spolupráce s ním byla příkladná. Nejprve jsme si přes e-mail nastínili problém a nejlepší řešení. Poté nám program vytvořil a doladil podle našich představ. Pokud budu v budoucnu něco potřeboval, určitě se na něj znovu obrátím.

Jan Hanetšlegr
jednatel JH Systems s.r.o.
www.jhsystems.cz

Spolupráce s panem Hložkem mi značně uvolnila ruce. Obrátil jsem se na něj po vyskytnutí technického problému u webu, jehož řešení by mi trvalo dlouho. Díky němu jsem ušetřil dost času, ale především – vše fungovalo, jak mělo. Vedle rychlé odezvy si cením i přátelského tónu komunikace, která udělala celou spolupráci podstatně příjemnější.

Patrik Gajdoš
copywriter
www.patrikgajdos.cz

Děkuji panu Hložkovi za velmi vstřícné jednání a nezištnou pomoc obchodníkovi, kterému se začal sypat web. Můj původní programátor odvedl značně nekvalitní práci, ale pan Hložek neváhal a sepsal mi veškeré chyby v kódu webu, které jsem následně využil v úspěšném reklamačním řízení. S takovou lidskou ochotou vůči cizímu se člověk nesetká jen tak, proto vám mnohokrát děkuji. A budu se těšit na další spolupráci. Všem ostatním pana Hložka mohu vřele doporučit.

Petr Suchopár

S Petrem Hložkem mám takovou speciální spolupráci. Sám jsem v minulosti také programoval, a proto mu dokážu zadat velmi přesně práci. Díky tomu nám odpadá takové to vysvětlování a byrokratické tanečky kolem. Takový přístup nemá každý a těžko se hledá. On ho má a já to oceňuji. A práce samotná? Software, který Petr vytvořil, nám pomáhá v práci doslova každou minutu.

Dominik Škoda
jednatel GourmetKava.cz
www.gourmetkava.cz

Spolupráci s panem Petrem Hložkem ochotně a rádi doporučujeme. Oceňujeme vstřícnou a pohodovou komunikaci a maximální profesionalitu. Vždy elegantně a bleskově vyřešil vše, s čím jsme se na něj obrátili. Děkujeme.

Robert Lukášek
jednatel, Průvodcovská služba Kutná Hora
www.pskh.cz

Před mnoha lety jsem měla velké štěstí a seznámila se s Petrem Hložkem. Od té doby ho ráda a s čistým svědomím doporučuji nejenom pro jeho profesní, ale i lidský přístup. Kdykoliv mám nějaký problém, který se týká IT, obrátím se pana Hložka obrátit a vím, že udělá vše pro to, abych se mohla plně věnovat své práci a neztrácela čas řešením problémů, kterým nerozumím. Během svého profesního života jsem se v oblasti IT nesetkala s člověkem, který je odborník, ale zároveň i velmi empatický a pomůže bez ohledu na to, zda se cítí úplně zdráv.

Jana Skokánková
jednatelka Elektro-Account s.r.o.

Od Petra naprosto super přístup – profesionální, přátelský. Mnohokráte děkuji za jeho provedenou úpravu starého PHP systému. Prostě odborník, který ví, co kam napsat. Moc děkuji a vřele mohu jen doporučit. 👍👍👍

David Váňa
servisní technik
www.garminservis.cz servis@garminservis.cz