Petr Jasinski

lektor a konzultant v oblasti komunikace a řečnických dovedností

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR a zahraničí

Naučím vás sebevědomě komunikovat a prezentovat, abyste se prosadili. Zbavím vás trémy z veřejného projevu, nastavím účinnou komunikační strategii ve vaší firmě. Mými intenzivními kurzy prošly stovky lidí a mnohým z nich doslova změnily život. Někteří vybudovali úspěšné firmy a zcela se transformovali skrze odvahu a schopnost se vyjádřit. Nabízím tyto kurzy, workshopy a konzultace:

 • Komunikační dovednosti – Komunikace na pracovišti, Úspěšné obchodní telefonování, Nenechte se manipulovat! Příprava na pracovní pohovor, Staň se skvělým lektorem, Oslovování lidí a seznamování, Jak se přestat bát a dělat to úspěšně, Otevřená komunikace ve vztazích.
 • Prezentační dovednosti – Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla, Zaujmi a získej si každé publikum, Nauč se přesvědčivě argumentovat, Prezentuj jako naprostý profík, Vytvářej bezchybné prezentace, Natáčení a mluvení na kameru, Obchodní prezentace a jednání.
 • Vzdělávací programy pro firmy a organizace – Efektivní odborník, Špičkový prezentátor, Úspěšný prodejce, Interní školitel, Úspěšný obchodní poradce.
 • Poradenství v oblasti komunikace – ladění obsahu prezentací, webů a další firemní komunikace. Sestavování strategií pro interní vzdělávání a komunikaci dovnitř firmy.

Pravidelně pořádám veřejné kurzy komunikace a řečnické tréninky. Základy prezentačních dovedností si můžete zdarma osvojit v mém online kurzu nebo z e-booku Jak na prezentační dovednosti.

O komunikaci se zajímám už od svých 15 let. Hodně mi dala 10letá práce v marketingu, mezinárodním IT consultingu a vlastní podnikání. Dnes spolupracuji s prestižními firmami, pro které je komunikace hlavním pilířem úspěchu. O svých řečnických metodách jsem přednášel na několika konferencích a také si mě pozvali do České televize.

Své služby nabízím v češtině a angličtině.

7 důvodů, proč se mnou spolupracovat:

 1. Používám metodologii, která funguje. Z mých kurzů odejdete nejen s novými znalostmi, ale především s již zvládnutou dovedností, kterou pak úspěšně využíváte ve svém životě. Hned od prvního dne.
 2. Kurzy jsou maximálně praktické. Místo suchého přednášení vám vše živě ukáži a předám vám postupy, které na místě ihned aplikujete.
 3. Záměrně školím v malých skupinách. Díky tomu se vám budu věnovat osobně a vy rychleji zvládnete aplikovat nové dovednosti.
 4. Učím po na sebe navazujících blocích. Každou oblast rozděluji na malé části a školím je podobně, jako se učí cizí jazyk. Tedy postupně, aby vznikly pevné základy a jednou zvládnutý obsah se již nikdy nezapomněl.
 5. Sám jsem si prošel tím, co školím. Jsem introvert a sám jsem si prošel obdobím ochromující trémy a strachu z vystupování. Tu jsem překonal, když jsem pracoval 10 let v marketingu, kde jsem se to učil od těch nejlepších. Následně jsem působil 6 let v mezinárodním IT byznysu, kde jsem neustále prezentoval a školil. Rozumím vám, a právě proto vám dokáži nejlépe pomoci.
 6. Přináším jasné a měřitelné výsledky. Skupinová i individuální školení připravuji vždy na míru vašim konkrétním potřebám. Společně identifikujeme problémy k řešení, definujeme cíle, a kontrolujeme výsledky. Za těmi si stojím.
 7. Ručím za kvalitu. V případě nespokojenosti vám vrátím peníze.

Naučím vás skvěle prezentovat a komunikovat

Podívejte se na všechna moje videa »

Petr Jasinski
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Petr Jasinski
Podvinný mlýn 18
Praha 9
190 00
Mobil:777 545 765
Email:petr@kurzykomunikace.cz
Web:kurzykomunikace.cz
Facebook:kurzykomunikace
Twitter:petrjas
Účet:670100 – 2203928676/6210 (mBank)
IČ:68911157 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Ačkoliv již školím nějaký ten pátek, odnesl jsem si další cenné tipy a náměty na zlepšení svých školení. Kurz je poměrně interaktivní a pracuje se na něm s očekáváními účastníků, ačkoliv se drží předem dané struktury. Krátké ukázky a nácviky situací vnášejí do kurzu další přidanou hodnotu. Rozhodně jej navštivte, pokud chcete posunout své kurzy či školení ještě dál. Petr má jasnou představu o tom proč a jak předat rozsáhlé zkušenosti, kterými disponuje. Je otevřený, naslouchá a přemýšlí nad situacemi, které na kurzu nastávají. To z něj dělá člověka, který vyčnívá mezi současnými lektory, kteří jen dogmaticky káží o svých pravdách. Rozhodně jej doporučuji a jakmile bude možnost, navštívím některý z jeho dalších kurzů.

Mgr. Daniel Gamrot
Mgr. Daniel Gamrot

lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách