Doporučení z první ruky

Petr Jasinski — lektor a konzultant v oblasti komunikace a řečnických dovedností


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 51 doporučení

Mgr. Daniel Gamrot

Ačkoliv již školím nějaký ten pátek, odnesl jsem si další cenné tipy a náměty na zlepšení svých školení. Kurz je poměrně interaktivní a pracuje se na něm s očekáváními účastníků, ačkoliv se drží předem dané struktury. Krátké ukázky a nácviky situací vnášejí do kurzu další přidanou hodnotu. Rozhodně jej navštivte, pokud chcete posunout své kurzy či školení ještě dál. Petr má jasnou představu o tom proč a jak předat rozsáhlé zkušenosti, kterými disponuje. Je otevřený, naslouchá a přemýšlí nad situacemi, které na kurzu nastávají. To z něj dělá člověka, který vyčnívá mezi současnými lektory, kteří jen dogmaticky káží o svých pravdách. Rozhodně jej doporučuji a jakmile bude možnost, navštívím některý z jeho dalších kurzů.

Mgr. Daniel Gamrot
lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách

Petr Jasinski vám pomůže to, co máte krásně zformulované v hlavě, a o čem víte, jak to má vypadat, přesně uvést v život i navenek. Jste nadšeni, když pak vidíte výsledek.

JUDr. Lucie Radkovičová
IT právnička a advokátka
www.nextlegal.cz lucie.radkovicova@nextlegal.cz 608 260 440
Mgr. Markéta Ubíková

A pořád mám co zlepšovat! Včera jsem byla na parádním školení od KurzyKomunikace.cz v Impact Hub Ostrava. Určitě jeho techniky zahrnu do svých dalších kurzů i veřejných vystoupení a ještě zajdu na další jeho kurz pro lektory. Díky moc!

Mgr. Markéta Ubíková
digitální koučka, lektorka digitálních dovedností a Google Workspace, Google Certified Trainer

Je supr, že je tento kurz jen dvouhodinový a ještě večer, takže můžete klidně přijít po práci a následně odcházíte s pocitem, že jste na dobré cestě! Petr je bezvadný lektor, je přátelský, zároveň nedá nikomu nic zadarmo a to mám ráda, takže za mě naprostá spokojenost. Kurz mohu jen doporučit! :-)

JUDr. Jindřiška Šulcová
patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
www.jindrasulcova.cz info@jindrasulcova.cz 776 224 830
Kristýna Moravec Sataryová

Líbilo se mi, že kurz byl zaměřen prakticky a nic v něm vlastně nebylo navíc. Všechno mělo své místo a důvod – žádné řeči okolo. Já i ostatní účastníci kurzu jsme byli překvapeni, jak s Petrovým vedením dosahujeme velkých pokroků ve velmi krátkém čase. Má nervozita z veřejného vystupování je opravdu značná. Teď už ale vím, jaké fígle použít, abych ji zbytečně neprohlubovala, a co je nejdůležitější, mohla jsem si to všechno rovnou vyzkoušet a zažít. Pokud máte z veřejného vystupování strach a moc si to neužíváte, mohu Petrovy služby vřele doporučit. Je to profík s lidským přístupem a této kombinace si opravdu cením.

Kristýna Moravec Sataryová
ilustrátorka a kreativní kreslířka

Petrovy kurzy jsou po celou dobu zajímavé. Jsou prokládané praktickými cvičeními s hodnocením i radami, co zlepšit. Důležitou částí jsou praktické vzorové ukázky, předvedené přímo lektorem. Kladem je strukturované předávání jeho bohatých zkušeností.

Jan Mlejnský
Sales and Product Development Manager, Merica s.r.o.

Líbil se mi obsah a struktura kurzu, způsob učení pomocí okamžitých praktických cvičení, způsob moderování a podávání zpětné vazby, atmosféra. Pomohlo mi to uvědomit si, kde v argumentaci mám mezery a jak je mám doplnit. Pochopit, co dělám nyní špatně. Kurz bych doporučila svým kolegyním, sama jsem to už několikrát využila v praxi.

Jitka Jarošincová
specialistka interní komunikace, ČSOB

Za mě je na tomto kurzu NEJ to, že si všichni účastníci ty techniky postupně vyzkouší a mají k tomu zpětnou vazbu. Ne jen nějaký stoh zápisků, jak jsme z běžných „kurzů“ zvyklí. Prostě se to fakt naučíš.

Petra Novotná
Pepsico

Na kurzu „Nauč se přesvědčivě argumentovat“ mě mile překvapila míra praktických cvičení. Byl to opravdu poctivý workshop, ne přednáška. Půjdu na další kurzy.

Jan Lucina
zakladatel firmy PhotoHeap s.r.o.

Na kurzu Přesvědčivé argumentace se mi líbila možnost aktivně se zapojit, vyzkoušet si prezentaci naostro a získat okamžitou zpětnou vazbu od Petra a účastníků kurzu. Líbí se mi i možnost dále se vzdělávat v Petrových navazujících i základních kurzech. Už jsem to využil v praxi.

Vlastimil Váňa
manažer obchodního týmu, Pierre Fabre