Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Juřica

Petr Juřica

elektrikář a revizní technik

Petr Juřica

Profesionální elektroinstalace, servis, projekty a revize ve špičkové technické i řemeslné kvalitě pro byty, rodinné domy, nebytové prostory, průmyslové a výrobní provozy — celkem přes 200 spokojených klientů jako zavedený ostravský elektrikář, dlouholeté vzdělávání a praxe v oboru.

  • Elektroinstalace — Přípojky, rozvaděče a přepěťové ochrany; rozvody kabelů elektro, světla, vypínače a zásuvky, zapojení strojů a spotřebičů; zabezpečovací systémy, počítačové sítě a kabeláž, inteligentní elektroinstalace a bezdrátové ovládání; zvonky, domácí telefony a interkomy; klimatizace, větrání, hromosvody aj.
  • Servis, opravy a údržba — Kompletní servis na klíč pro firmy a podniky, ale i drobné elektro práce pro domácnosti; opravy elektroinstalací, výměna starých skříní a rozvodů, přesuny kabeláže; doplnění světel, vypínačů a zásuvek; rozvody pro rekonstrukce bytového jádra či kuchyně.
  • Revize elektro — Bezpečnost práce, řádné a pravidelné revize pro elektroinstalace, stroje, spotřebiče, zařízení na silnoproud, zabezpečovací systémy, bleskosvody…
  • Projekty, návrhy a posudky — Kompletní elektro dokumentace dle potřeb klienta, včetně poradenství a posudků při nákupu nemovitosti, strojů, spotřebičů aj.

Fotogalerie:

Výměna rozvaděče pro rodinný dům (stav před a po)Výměna rozvodné skříně pro rodinný dům (před a po výměně)Rozvaděč bytu 3+1 usazený v omítceDřevostavba — rozvody elektřiny, televize a internetuPřekážkové osvětlení na GSM vysílač
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Ostrava a Moravskoslezský kraj

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

Kontaktní informace

Petr Juřica
Jana Maluchy 47
Ostrava
700 30
Mobil:777 680 038
Email:petrju@volny.cz
Web:www.petrjurica.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype petrju
:69214841 (plátce DPH)
DIČ:CZ7205214929

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
Petr Juřica je špičkový elektrikář a prvotřídní řemeslník, který odvádí za všech okolností dokonalou práci. Před několika lety dělal kompletní rekonstrukci elektroinstalace v našem beskydském domě. Přestože se v průběhu prací ukázalo, že projekt bude kvůli skrytým problémům mnohem náročnější, než očekával, dokázal dodržet cenu i termín, což nám v té době připadalo jako malý zázrak. Od té doby s Petrem celá naše rodina úzce spolupracuje a dělá mj. elektro revize pro výrobní firmu mých rodičů. Je schopen pružně reagovat i na drobné požadavky, vždy ochotně poradí a vyjde vstříc. Jeho přístup je plně profesionální a je opravdu radost s ním spolupracovat. Proto Petra jako elektrikáře doporučuji, kudy chodím.
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS