Doporučení z první ruky

Petr Juřica — elektrikář a revizní technik


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Robert Vlach

Petr Juřica je špičkový elektrikář a prvotřídní řemeslník, který odvádí za všech okolností dokonalou práci. Před několika lety dělal kompletní rekonstrukci elektroinstalace v našem beskydském domě. Přestože se v průběhu prací ukázalo, že projekt bude kvůli skrytým problémům mnohem náročnější, než očekával, dokázal dodržet cenu i termín, což nám v té době připadalo jako malý zázrak. Od té doby s Petrem celá naše rodina úzce spolupracuje a dělá mj. elektro revize pro výrobní firmu mých rodičů. Je schopen pružně reagovat i na drobné požadavky, vždy ochotně poradí a vyjde vstříc. Jeho přístup je plně profesionální a je opravdu radost s ním spolupracovat. Proto Petra jako elektrikáře doporučuji, kudy chodím.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Výborná domluva i spolupráce. Skvěle odvedená práce při revizi, přemístění a připojení elektroměru k HDS v rodinném domě. Doporučuji!

Roman Pastorek
www.romanpastorek.cz

Pan Juřica je odborník na slovo vzatý. Pomohl mi s komplikovanou elektroinstalací, do které se nikomu nechtělo a práci odvedl na jedničku. Jeho přístup k práci i k zákazníkovi je ukázkový.

Peter Chovanec