Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kašpárek

Petr Kašpárek

kodér a tvůrce responzivních webů

Petr Kašpárek
Petr Kašpárek - logo

Nakóduji vám webovou šablonu nebo rovnou vytvořím celý web, který vás bude důstojně reprezentovat na internetu. Pomůžu vám i s převodem starší grafiky do vektorového SVG formátu, aby se bezchybně zobrazovala na desktopových i mobilních zařízeních.

  • Kódování šablon – Nakóduji klasické i responzivní weby. Znám frameworky Bootstrap a Foundation, ovládám CSS preprocesory LESS a SASS, používám jQuery. Přizpůsobím se procesům a nástrojům používaných ve vaší firmě (GIT, Trello, Basecamp, Asana…).
  • Nový web – Vytvořím jednoduché i složitější webové prezentace na moderním redakčním systému StartBox se snadnou správou obsahu a funkcemi pro ladění SEO. Vyrobím webové moduly na míru nebo si vyberete z již hotových.
  • Převod grafiky do SVG – Založil jsem SVG dílnu, kde vám převedeme starou webovou grafiku do vektorového SVG formátu, aby se perfektně zobrazovala na všech zařízeních.
  • Grafický návrh tiskovin a DTP práce – Tvorba tiskovin pro prezentaci mimo internet (letáky, brožury, plakáty, menu), reklamní bannery pro web nebo tisk, vizitky a loga.

S tvorbou webů mám přes 7 let zkušeností a spolupracuji s klienty z nejrůznějších oborů. Neustále se vzdělávám a sleduji nové trendy v IT, které promítám do své práce.

Ukázky práce:

Kódování pro HuskyKódování pro Indies ScopeTvorba webu a kódování pro Městské kulturní středisko v KyjověReklama, grafický návrhKódování webu Mladý kokos
Zobrazit všech 11 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Petr Kašpárek
Sídliště za stadionem 1146/23
Kyjov (Jihomoravský kraj)
697 01
Mobil:602 304 683
Email:info@petrkasparek.cz
Web:www.petrkasparek.cz
Skype:Skype kasparekpetr
:76583651

Doporučení z první ruky

Sandra Tejnecká
Petr pracuje v oboru, ve kterém je dnes poměrně složité najít spolehlivé lidi. Tvorba webu, a potažmo tedy i kódování šablon, již zdaleka není jen o technické stránce. Na naší spolupráci si, samozřejmě i vedle té velmi dobře zvládnuté samotné práce, nejvíce cením právě spolehlivosti a komunikativnosti. To jsou základní kameny, bez nichž ani sebelepší zpracování nemůže fungovat. Proto spolupráci s Petrem určitě doporučuji.
webdesignérka, UX/UI designérka a ilustrátorka

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS