Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kašpárek

Petr Kašpárek

HTML/CSS kodér

Petr Kašpárek
Petr Kašpárek - logo

Nákóduji responzivní HTML/CSS šablonu pro váš web nebo eshop podle dodané grafiky.

Po dohodě můžu použít preferovaný framework (Bootstrap, Foundation) nebo jQuery knihovny. Používám CSS preprocesor SASS a pojmenovávací konvence BEM. Šablony optimalizuji pro internetové vyhledávače na úrovni HTML kódu.

Spolupracuji i s týmy, zvládám GIT, GRUNT a komunikační nástroje jako Slack, Trello, Asana, Basecamp a další.

S kódováním webů mám přes 10 let zkušeností a spolupracuji s klienty z nejrůznějších oborů. Neustále se vzdělávám a sleduji nové trendy v IT, které promítám do své práce.

Ukázky práce:

Tvorba interaktivní šablony pro ilustrátorku Sandru TejneckouKódování šablony pro klienta CloudSailorKódování šablony eshopu DifferentKódování šablony pro klienta CloudSailorKódování šablony pro hudební vydavatelství Indies Scope
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Petr Kašpárek
Shimogyo-ku 721
Kyoto
600-8439
Japonsko
Email:info@petrkasparek.cz
Web:www.petrkasparek.cz
LinkedIn:LinkedIn petrkasparek
Skype:Skype kasparekpetr

Doporučení z první ruky

Sandra Tejnecká
Petr pracuje v oboru, ve kterém je dnes poměrně složité najít spolehlivé lidi. Tvorba webu, a potažmo tedy i kódování šablon, již zdaleka není jen o technické stránce. Na naší spolupráci si, samozřejmě i vedle té velmi dobře zvládnuté samotné práce, nejvíce cením právě spolehlivosti a komunikativnosti. To jsou základní kameny, bez nichž ani sebelepší zpracování nemůže fungovat. Proto spolupráci s Petrem určitě doporučuji.
IT byznys analytička a UX designérka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS