Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kašpárek

Petr Kašpárek

tvůrce responzivních webů a kodér

Petr Kašpárek
Petr Kašpárek - logo

Vytvořím vám kompletní webové stránky nebo nakóduji webovou šablonu podle dodané grafiky. Díky dlouhodobé spolupráci s dalšími profesionály vám dokážu zajistit perfektní servis i v souvisejících oblastech, zejména při tvorbě grafiky a tiskovin.

  • Tvorba webových stránek – mohu vám vytvořit jednoduchý statický web nebo pokročilejší webové stránky s vlastní administrací na mém redakčním systému NOWIMI. V administraci najdete vše důležité pro správu obsahu, nastavení SEO, multijazyčnost aj. Vybrat si můžete i z celé řady hotových modulů (galerie, aktuality…), případně vám udělám modul na míru. Na požádání vám spustím ukázkový web, kde si můžete administraci předem vyzkoušet.
  • Kódování HTML/CSS šablon – nakóduji responzivní šablonu pro váš web nebo e-shop. Po dohodě můžu použít preferovaný framework (Bootstrap, Foundation) nebo jQuery knihovny. Používám CSS preprocesory SASS a LESS. Šablony optimalizuji pro internetové vyhledávače na úrovni HTML kódu. Spolupracuji i s týmy, zvládám GIT, GRUNT a komunikační nástroje jako Slack, Trello, Asana, Basecamp a další.
  • Tvorba grafiky a tiskovin – postarám se o prezentaci vašeho podnikání i v offline světě, kdy pro vás nechám zpracovat propagační letáky, plakáty, vizitky apod. Zabývám se i tvorbou webových reklamních bannerů a převodem bitmapové grafiky do vektorového formátu SVG pro web.

S tvorbou webů mám přes 8 let zkušeností a spolupracuji s klienty z nejrůznějších oborů. Neustále se vzdělávám a sleduji nové trendy v IT, které promítám do své práce.

Ukázky práce:

Tvorba internetových stránek pro ilustrátorku Hanu MičkovouTvorba internetových stránek pro výrobce plotů NovavisioTvorba interaktivní šablony pro ilustrátorku Sandru TejneckouKódování šablony pro klienta CloudSailorTvorba podkladů pro tištěný katalog firmy Novavisio
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

průběžně vytížený na 2 měsíce

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Petr Kašpárek
Sídliště za stadionem 1146/23
Kyjov (Jihomoravský kraj)
697 01
Email:info@petrkasparek.cz
Web:www.petrkasparek.cz
Skype:Skype kasparekpetr
:76583651

Doporučení z první ruky

Sandra Tejnecká
Petr pracuje v oboru, ve kterém je dnes poměrně složité najít spolehlivé lidi. Tvorba webu, a potažmo tedy i kódování šablon, již zdaleka není jen o technické stránce. Na naší spolupráci si, samozřejmě i vedle té velmi dobře zvládnuté samotné práce, nejvíce cením právě spolehlivosti a komunikativnosti. To jsou základní kameny, bez nichž ani sebelepší zpracování nemůže fungovat. Proto spolupráci s Petrem určitě doporučuji.
UX designérka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS