Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kašpárek

Petr Kašpárek

kodér a tvůrce responzivních webů

Petr Kašpárek
Petr Kašpárek - logo

Nakóduji vám webovou šablonu nebo rovnou vytvořím celý web, který vás bude důstojně reprezentovat na internetu. Pomůžu vám i s převodem starší grafiky do vektorového SVG formátu, aby se bezchybně zobrazovala na desktopových i mobilních zařízeních.

  • Kódování šablon – Nakóduji klasické i responzivní weby. Znám frameworky Bootstrap a Foundation, ovládám CSS preprocesory LESS a SASS, používám jQuery. Přizpůsobím se procesům a nástrojům používaných ve vaší firmě (GIT, Trello, Basecamp, Asana…).
  • Nový web – Vytvořím jednoduché i složitější webové prezentace na moderním redakčním systému StartBox se snadnou správou obsahu a funkcemi pro ladění SEO. Vyrobím webové moduly na míru nebo si vyberete z již hotových.
  • Převod grafiky do SVG – Založil jsem SVG dílnu, kde vám převedeme starou webovou grafiku do vektorového SVG formátu, aby se perfektně zobrazovala na všech zařízeních.
  • Grafický návrh tiskovin a DTP práce – Tvorba tiskovin pro prezentaci mimo internet (letáky, brožury, plakáty, menu), reklamní bannery pro web nebo tisk, vizitky a loga.

S tvorbou webů mám přes 7 let zkušeností a spolupracuji s klienty z nejrůznějších oborů. Neustále se vzdělávám a sleduji nové trendy v IT, které promítám do své práce.

Ukázky práce:

Kódování pro HuskyKódování pro Indies ScopeTvorba webu a kódování pro Městské kulturní středisko v KyjověReklama, grafický návrhKódování webu Mladý kokos
Zobrazit všech 11 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Petr Kašpárek
Sídliště za stadionem 1146/23
Kyjov (Jihomoravský kraj)
697 01
Mobil:602 304 683
Email:info@petrkasparek.cz
Web:www.petrkasparek.cz
Skype:Skype kasparekpetr
:76583651

Doporučení z první ruky

Mgr. Radek Zmítko
Spolupráce s Petrem Kašpárkem byla bez nadsázky dokonalá. Takto bych si představoval průběh i u jiných zakázek a u jiných dodavatelů. Poptal jsem u Petra Kašpárka kódování webu. Během pár hodin mi přišla nabídka, která byla nejlepší ze 7. Požadoval jsem responzivní web, což je dnes běžné. Web běží parádně. Ovládání redakčního systému je intuitivní a pohodlné. Petr odvedl více práce, než jsem čekal. Dělá dobré jméno nejen sobě, ale i všem na volné noze.
ilustrátor a grafik

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS