Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kašpárek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Kašpárek — tvůrce responzivních webů a kodér

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Petr Kašpárek:
Sandra Tejnecká
Petr pracuje v oboru, ve kterém je dnes poměrně složité najít spolehlivé lidi. Tvorba webu, a potažmo tedy i kódování šablon, již zdaleka není jen o technické stránce. Na naší spolupráci si, samozřejmě i vedle té velmi dobře zvládnuté samotné práce, nejvíce cením právě spolehlivosti a komunikativnosti. To jsou základní kameny, bez nichž ani sebelepší zpracování nemůže fungovat. Proto spolupráci s Petrem určitě doporučuji.

Sandra Tejnecká

UX designérka
Mgr. Radek Zmítko
Spolupráce s Petrem Kašpárkem byla bez nadsázky dokonalá. Takto bych si představoval průběh i u jiných zakázek a u jiných dodavatelů. Poptal jsem u Petra Kašpárka kódování webu. Během pár hodin mi přišla nabídka, která byla nejlepší ze 7. Požadoval jsem responzivní web, což je dnes běžné. Web běží parádně. Ovládání redakčního systému je intuitivní a pohodlné. Petr odvedl více práce, než jsem čekal. Dělá dobré jméno nejen sobě, ale i všem na volné noze.

Mgr. Radek Zmítko

ilustrátor a grafik
Michal Pelech
Spolupráci s Petrem Kašpárkem mohu každému vřele doporučit. Petr odvedl perfektní práci, oceňuji především rychlou komunikaci a dodržení předem domluvených termínů. Ještě jednou děkuji za spolupráci.

Michal Pelech

frontend kodér a tvůrce WordPress webů
S panem Kašpárkem jsem spolupracoval jako grafik na několika projektech a musím vyslovit pochvalu za jeho bezchybné a přesné nakódování designu přesně dle předlohy. Je to člověk, jenž respektuje všechna pravidla a dodá práci vždy v takové kvalitě, jakou očekávám, a v dohodnutém termínu. Děkuji.

Jiří Kratochvíl

www.jiri-kratochvil.cz
Pan Kašpárek pro mne pracoval na 5 šablonách jednostránkových webů a musím jeho přístup, ale také ochotu se poprat s případnými obtížemi, maximálně pochválit. Jsem náročný, vyžaduji 100% pixel perfect výstupy, validní kód a bezproblémové zobrazení v nejběžnějších prohlížečích (i těch mobilních). A přesně toto jsem také obdržel. S jeho prací jsem byl nadmíru spokojený.

Bronislav Pešl

grafický designér
www.pesl.name ~ bronislav@pesl.name ~ 603 426 929
Petra jsem poptal na kódování šablony dle grafické předlohy. Během pár minut jsme se domluvili po mailu na zadání, termínu a požadavcích. Výsledek, který byl přesně dle zadání, jsem dostal v dohodnutý termín. Petr využívá moderní technologie, které mi následně ušetřily mnoho času při programování. Doporučuji spolupráci.

Adam Martiník

programátor webových aplikací
www.adammartinik.cz ~ a.martinik@gmail.com ~ 725 816 211
Má zkušenost je v zakázce na nakódování jednoho webu a kromě precizní práce oceňuji navíc empatii se záměrem klienta. Byť jsem zapomněl na specifikaci spousty požadavků v zadání i v grafickém návrhu, Petr si je dovodil a snažil se přicházet už s nakódovanými výsledky. Tím mi ušetřil spoustu vysvětlování a práce.

Petr Bartoš

vývojář a projektový manažer
Skvělá a rychlá spolupráce – můžeme jen doporučit. Petr Kašpárek pro nás dělal responzivní úpravy webu, práci odvedl rychle a kvalitně, rádi znovu využijeme jeho služby.

Jiří Reiter

majitel eshopu Fantasyobchod.cz
www.fantasyobchod.cz ~ 774 421 641
Petra Kašpárka jsem využil jako programátora pro převod již hotové grafiky do responzivního designu. Dodal mi velmi přehledný kód, se kterým se mi krásně pracuje dál. Případná nedorozumění či připomínky vyřešil k mé spokojenosti, termíny dodržel, nad rámec smlouvy i poradil či něco doporučil, čímž mi ušetřil spoustu práce. S výsledkem jsem velmi spokojený a rád ho využiji i při případných budoucích projektech. Stejně tak ho můžu s čistým svědomím doporučit i dalším lidem, kteří potřebují kvalitně napsaný web.

Martin Skála

S Petrem Kašpárkem jsme spolupracovali na tvorbě webu pro našeho nového klienta. S dodaným výsledkem jsme byli velmi spokojeni. Cením si zejména toho, že grafika byla nařezaná „pixel-perfect“ a že práce byla dodána bez chyb a ve sjednaném termínu. Na základě této zkušenosti jsme se mu rozhodli obratem zadat další zakázku, což se domnívám, je ta nejlepší reference.

Jan Ptáčník

provozovatel webu Adbros
www.adbros.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS