Doporučení z první ruky

Petr Kašpárek — HTML/CSS kodér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Petr pracuje v oboru, ve kterém je dnes poměrně složité najít spolehlivé lidi. Tvorba webu, a potažmo tedy i kódování šablon, již zdaleka není jen o technické stránce. Na naší spolupráci si, samozřejmě i vedle té velmi dobře zvládnuté samotné práce, nejvíce cením právě spolehlivosti a komunikativnosti. To jsou základní kameny, bez nichž ani sebelepší zpracování nemůže fungovat. Proto spolupráci s Petrem určitě doporučuji.

Sandra Tejnecká
UX designérka
www.sandratejnecka.cz info@sandratejnecka.cz 602 173 966
Mgr. Radek Zmítko

Spolupráce s Petrem Kašpárkem byla bez nadsázky dokonalá. Takto bych si představoval průběh i u jiných zakázek a u jiných dodavatelů. Poptal jsem u Petra Kašpárka kódování webu. Během pár hodin mi přišla nabídka, která byla nejlepší ze 7. Požadoval jsem responzivní web, což je dnes běžné. Web běží parádně. Ovládání redakčního systému je intuitivní a pohodlné. Petr odvedl více práce, než jsem čekal. Dělá dobré jméno nejen sobě, ale i všem na volné noze.

Mgr. Radek Zmítko
ilustrátor a grafický designér
Michal Pelech

Spolupráci s Petrem Kašpárkem mohu každému vřele doporučit. Petr odvedl perfektní práci, oceňuji především rychlou komunikaci a dodržení předem domluvených termínů. Ještě jednou děkuji za spolupráci.

Michal Pelech
frontend kodér a tvůrce WordPress webů

S panem Kašpárkem jsem spolupracoval jako grafik na několika projektech a musím vyslovit pochvalu za jeho bezchybné a přesné nakódování designu přesně dle předlohy. Je to člověk, jenž respektuje všechna pravidla a dodá práci vždy v takové kvalitě, jakou očekávám, a v dohodnutém termínu. Děkuji.

Jiří Kratochvíl
www.jiri-kratochvil.cz

Pan Kašpárek pro mne pracoval na 5 šablonách jednostránkových webů a musím jeho přístup, ale také ochotu se poprat s případnými obtížemi, maximálně pochválit. Jsem náročný, vyžaduji 100% pixel perfect výstupy, validní kód a bezproblémové zobrazení v nejběžnějších prohlížečích (i těch mobilních). A přesně toto jsem také obdržel. S jeho prací jsem byl nadmíru spokojený.

Bronislav Pešl
grafický designér
www.pesl.name bronislav@pesl.name 603 426 929

Petra jsem poptal na kódování šablony dle grafické předlohy. Během pár minut jsme se domluvili po mailu na zadání, termínu a požadavcích. Výsledek, který byl přesně dle zadání, jsem dostal v dohodnutý termín. Petr využívá moderní technologie, které mi následně ušetřily mnoho času při programování. Doporučuji spolupráci.

Adam Martiník
programátor webových aplikací
www.adammartinik.cz a.martinik@gmail.com 725 816 211

Má zkušenost je v zakázce na nakódování jednoho webu a kromě precizní práce oceňuji navíc empatii se záměrem klienta. Byť jsem zapomněl na specifikaci spousty požadavků v zadání i v grafickém návrhu, Petr si je dovodil a snažil se přicházet už s nakódovanými výsledky. Tím mi ušetřil spoustu vysvětlování a práce.

Petr Bartoš
vývojář a projektový manažer

Skvělá a rychlá spolupráce – můžeme jen doporučit. Petr Kašpárek pro nás dělal responzivní úpravy webu, práci odvedl rychle a kvalitně, rádi znovu využijeme jeho služby.

Jiří Reiter
majitel eshopu Fantasyobchod.cz
www.fantasyobchod.cz 774 421 641

Petra Kašpárka jsem využil jako programátora pro převod již hotové grafiky do responzivního designu. Dodal mi velmi přehledný kód, se kterým se mi krásně pracuje dál. Případná nedorozumění či připomínky vyřešil k mé spokojenosti, termíny dodržel, nad rámec smlouvy i poradil či něco doporučil, čímž mi ušetřil spoustu práce. S výsledkem jsem velmi spokojený a rád ho využiji i při případných budoucích projektech. Stejně tak ho můžu s čistým svědomím doporučit i dalším lidem, kteří potřebují kvalitně napsaný web.

Martin Skála

S Petrem Kašpárkem jsme spolupracovali na tvorbě webu pro našeho nového klienta. S dodaným výsledkem jsme byli velmi spokojeni. Cením si zejména toho, že grafika byla nařezaná „pixel-perfect“ a že práce byla dodána bez chyb a ve sjednaném termínu. Na základě této zkušenosti jsme se mu rozhodli obratem zadat další zakázku, což se domnívám, je ta nejlepší reference.

Jan Ptáčník
provozovatel webu Adbros
www.adbros.cz