Mgr. Petr Kott

vývojář Android a iOS aplikací, tvůrce e-shopů, webových stránek a aplikací

Zabývám se návrhem a vývojem Android a iOS mobilních aplikací, dále tvorbou e-shopů, webů a webových aplikací. Vytvořím pro vás individuální řešení od A do Z – včetně návrhu grafiky a UX – a zajistím následnou technickou podporu a další rozvoj.

Kladu velký důraz na kvalitu vytvářeného produktu a snadnou interakci pro uživatele (user experience). Pro mobilní aplikace dokážu vytvořit také serverovou část (webové aplikace), přes kterou Android či iOS aplikace komunikují a sdílí data. Vše vyvíjím v nativních jazycích platformy – aplikace jsou tak rychlejší a vizuálně respektují veškeré prvky telefonu, na které jsou uživatelé zvyklí.

  • Mobilní aplikace – mobilní nativní aplikace pro Android, Apple iOS, které lze používat na kterémkoliv chytrém telefonu, tabletu či hodinkách.
  • Webové aplikace – webové aplikace pro správu dat na mobilních zařízeních, automatizaci procesů nebo pro zvýšení efektivity a přidané hodnoty zákazníkům.
  • Webové stránky – tvorba nadčasových a moderních webů, které vypadají a fungují skvěle na všech mobilních zařízeních.
  • E-shopy – uživatelsky přístupné, propracované a ziskové internetové obchody.

Vystudoval jsem obor Informační technologie na Masarykově univerzitě v Brně. V roce 2016 jsem založil Peko Studio a mám přes 15 let praxe jako vývojář, návrhář a projektový manažer. Dokončil jsem 100+ různých aplikací, e-shopů a webů.

Jako své největší úspěchy hodnotím vývoj náročné mobilní aplikace pro renomovanou českou firmu Dogtrace a dále projekty Signi.com, OukeeProgresguru e-shop. Viz též reference na webu Peko Studio.

Technologie a dovednosti:

  • Android, iOS, Web, E-shopy
  • Swift, Java, Kotlin
  • HTML5, CSS, JavaScript, Vue.js, Pre-processory (SASS, LESS)
  • PHP, Node.js, Laravel, Redis, jQuery, DynamoDB, MySQL
  • AWS (Amazon servery), Google Analytics, GoPay, WordPress
Mgr. Petr Kott
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Petr Kott [ mapka ]
Peko Studio s.r.o.
Klácelova 57/3
Znojmo (Jihomoravský kraj)
669 02
Mobil:731 171 595
Email:petr@peko-studio.cz
Web:peko-studio.cz
Facebook:pekostudiocz
LinkedIn:petr-kott
WhatsApp:420731171595
Účet:4406697379/0800 (Česká spořitelna)

Doporučení
z první ruky

Vždycky, když vzniká něco nového, tak chvilku trvá, než se všichni domluví a vzájemně pochopí. V tomto ohledu si myslím, že tým Peko Studio jsou profíci na svém místě. Vědí, umí, dokáží se vcítit do pohledu zákazníka a to si myslím, že je nejvíc. Až mě zase napadne nějakej bláznivej nápad na mobilní appku, tak Peko Studio bude u toho. Rozhodně nepatří k firmám, kde by se musel kdokoliv obávat „vstoupit dvakrát do stejné řeky“.

Karel Jičinský