Doporučení z první ruky

Mgr. Petr Kott — vývojář Android a iOS aplikací, tvůrce e-shopů, webových stránek a aplikací


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Vždycky, když vzniká něco nového, tak chvilku trvá, než se všichni domluví a vzájemně pochopí. V tomto ohledu si myslím, že tým Peko Studio jsou profíci na svém místě. Vědí, umí, dokáží se vcítit do pohledu zákazníka a to si myslím, že je nejvíc. Až mě zase napadne nějakej bláznivej nápad na mobilní appku, tak Peko Studio bude u toho. Rozhodně nepatří k firmám, kde by se musel kdokoliv obávat „vstoupit dvakrát do stejné řeky“.

Karel Jičinský

S Peko Studio spolupracujeme poměrně krátce, už nyní však mohu říci, že půjde o dlouhodobější spolupráci. Náš projekt znají. Ví, co potřebujeme. Přichází s vlastními návrhy řešení a ty dokážou zapracovat opravdu rychle. A do toho se s nimi velmi dobře komunikuje.

Jan Linhart
zakladatel Progresguru
www.seolinhart.cz linhart@progresguru.cz 604 539 064

U firmy Peko Studio si velice cením přístupu k zákazníkovi, velmi pozitivně to ovlivňuje důvěru, posiluje vzájemný obchodní vztah a navozuje velice příjemnou atmosféru. Na základě vlastních zkušeností s vývojem Android aplikace a webové administrace vřele doporučuji tyto vývojáře, pánové se nezaleknou žádného zadání.

Ing. Michal Steuer
jednatel Tradiso s.r.o.
tradiso.cz

Spolupracujeme s panem Kottem již několik měsíců na vývoji naší Android hry Iconity. Spolupráce s ním je na profesionální úrovni. Mezi jeho přednosti patří to, že se velice dobře pohybuje v nových technologiích a vše plní podle zadání ve vynikající kvalitě a odhadnutém termínu. Mohu jej jen doporučit.

Michal Vida
Iconity
mvida70@gmail.com

Pana Mgr. Petra Kotta mohu vysoce doporučit jeho dalším budoucím klientům, kteří váhají s výběrem toho správného IT specialisty. Je to velký profesionál co se týče zkušeností a dodávky požadovaných produktů v předem domluveném termínu. Také bych chtěl zmínit, že jeho kreativita je odlišná od spousty dalších IT specialistů a dokáže vám zajistit novinky a doporučit spousty nových produktů v IT sektoru, které se vám budou hodit v budoucnu. Proto bych chtěl ještě jednou poděkovat panu Kottovi za jeho služby a popřát hodně úspěchu.

Jiří Bialoncik
Central Digging Company Ltd.
cdc-earthworks.co.nz centraldigging@gmail.com

S prací tohoto profesionála jsem spokojený. Pracoval na zakázkách jako je investiční kalkulačka na efrank.cz a sledování zásilek www.najdibalik.cz. Oceňuji především rychlost, dobrou komunikaci, ochotu poradit, a rozumnou cenu. Práce byly odvedeny tak jak jsme si představovali.

Michal Husák
marketingový specialista
www.uxam.cz info@uxam.cz 606 214 137

Zadali jsme panu Mgr. Kottovi nejednoduché zadání pro vytvoření Windows aplikace, která nám hromadně zpracuje velké množství PDF souborů a vyexportuje z nich některá data. Pan Kott dodal tuto aplikaci včas a ve vynikající kvalitě. Jsme s ním velice spokojeni a příště jej určitě budeme kontaktovat znovu.

Ing. Lenka Plačková
Exekutorský úřad Znojmo
plackova@euznojmo.cz

S panem Kottem jsme spolupracovali již na několika projektech a vždy šlo vše k naší spokojenosti. Je přístupný diskuzi, pokud to bylo technicky možné, vyšel nám vstříc a oceňujeme i rychlost a kvalitu odvedené práce. Za nás tedy absolutní spokojenost.

Monika Hrabálková
Kvalita za rohem
www.kvalitazarohem.cz don.vito.corleone@centrum.cz

Byl jsem spokojen. Nebylo to určitě jednoduché zadání, neboť máme složitý technický výrobek. Pan Kott se s tím ale poctivě a dobře popral.

Ing. Petr Irmann
konstruktér a výrobce speciálních technologií do ÚV
www.irmann.cz info@irmann.cz 603 260 525

Na začátku roku 2017 vytvořil pan Mgr. Kott webové stránky pro naše kadeřnické studio. S jeho prací a přístupem jsem byla od začátku spokojena a vytvořil stránky přesně podle mých představ. Časem se ukázalo, že díky webu nás kontaktují noví zákazníci a to díky viditelnosti našeho webu ve vyhledávačích. Pana Kotta rozhodně doporučuji.

Gabriela Lorenc
kadeřní studio ve Znojmě
galeriegl.cz gl@galeriegl.cz 777 162 881