Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Kott > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Petr Kott — vývojář Android a iOS aplikací, tvůrce webových aplikací a stránek

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Mgr. Petr Kott:
Jakub Spitzer
Naše spolupráce probíhala v pořádku. Podklady, komunikace, celkové zadání projektu a výsledek. Mohu jedině doporučit.

Jakub Spitzer

webdesignér a specialista na UI a UX pro weby a aplikace
Pana Mgr. Petra Kotta mohu vysoce doporučit jeho dalším budoucím klientům, kteří váhají s výběrem toho správného IT specialisty. Je to velký profesionál co se týče zkušeností a dodávky požadovaných produktů v předem domluveném termínu. Také bych chtěl zmínit, že jeho kreativita je odlišná od spousty dalších IT specialistů a dokáže vám zajistit novinky a doporučit spousty nových produktů v IT sektoru, které se vám budou hodit v budoucnu. Proto bych chtěl ještě jednou poděkovat panu Kottovi za jeho služby a popřát hodně úspěchu.

Jiří Bialoncik

Central Digging Company Ltd.
cdc-earthworks.co.nz ~ centraldigging@gmail.com
S prací tohoto profesionála jsem spokojený. Pracoval na zakázkách jako je investiční kalkulačka na efrank.cz a sledování zásilek www.najdibalik.cz. Oceňuji především rychlost, dobrou komunikaci, ochotu poradit, a rozumnou cenu. Práce byly odvedeny tak jak jsme si představovali.

Michal Husák

marketingový specialista
www.uxam.cz ~ info@uxam.cz ~ 606 214 137
S panem Kottem jsme spolupracovali již na několika projektech a vždy šlo vše k naší spokojenosti. Je přístupný diskuzi, pokud to bylo technicky možné, vyšel nám vstříc a oceňujeme i rychlost a kvalitu odvedené práce. Za nás tedy absolutní spokojenost.

Monika Hrabálková

Kvalita za rohem
www.kvalitazarohem.cz ~ don.vito.corleone@centrum.cz
Byl jsem spokojen. Nebylo to určitě jednoduché zadání, neboť máme složitý technický výrobek. Pan Kott se s tím ale poctivě a dobře popral.

Ing. Petr Irmann

konstruktér a výrobce speciálních technologií do ÚV
www.irmann.cz ~ info@irmann.cz ~ 603 260 525
Na začátku roku 2017 vytvořil pan Mgr. Kott webové stránky pro naše kadeřnické studio. S jeho prací a přístupem jsem byla od začátku spokojena a vytvořil stránky přesně podle mých představ. Časem se ukázalo, že díky webu nás kontaktují noví zákazníci a to díky viditelnosti našeho webu ve vyhledávačích. Pana Kotta rozhodně doporučuji.

Gabriela Lorenc

kadeřní studio ve Znojmě
galeriegl.cz ~ gl@galeriegl.cz ~ 777 162 881
Zadali jsme panu Mgr. Kottovi nejednoduché zadání pro vytvoření Windows aplikace, která nám hromadně zpracuje velké množství PDF souborů a vyexportuje z nich některá data. Pan Kott dodal tuto aplikaci včas a ve vynikající kvalitě. Jsme s ním velice spokojeni a příště jej určitě budeme kontaktovat znovu.

Ing. Lenka Plačková

Exekutorský úřad Znojmo
plackova@euznojmo.cz
Spolupracujeme s panem Kottem již několik měsíců na vývoji naší Android hry Iconity. Spolupráce s ním je na profesionální úrovni. Mezi jeho přednosti patří to, že se velice dobře pohybuje v nových technologiích a vše plní podle zadání ve vynikající kvalitě a odhadnutém termínu. Mohu jej jen doporučit.

Michal Vida

Iconity
mvida70@gmail.com
U firmy Peko Studio si velice cením přístupu k zákazníkovi, velmi pozitivně to ovlivňuje důvěru, posiluje vzájemný obchodní vztah a navozuje velice příjemnou atmosféru. Na základě vlastních zkušeností s vývojem Android aplikace a webové administrace vřele doporučuji tyto vývojáře, pánové se nezaleknou žádného zadání.

Ing. Michal Steuer

jednatel Tradiso s.r.o.
tradiso.cz
S Peko Studio spolupracujeme poměrně krátce, už nyní však mohu říci, že půjde o dlouhodobější spolupráci. Náš projekt znají. Ví, co potřebujeme. Přichází s vlastními návrhy řešení a ty dokážou zapracovat opravdu rychle. A do toho se s nimi velmi dobře komunikuje.

Jan Linhart

zakladatel Progresguru
www.seolinhart.cz ~ linhart@progresguru.cz ~ 604 539 064
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS