Doporučení z první ruky

Ing. Petr Múčka — 3D grafik


Zobrazuji č. 11-17 z celkem 17 doporučení

S Petrem byla skvělá a přímá spolupráce. Má cit pro svoji práci a vkus, respektuje požadavky, rychle reaguje, dobře komunikuje. Ráda se na něj znovu obrátím.

Alice Kašparová
alice@progressystem.com 602 248 348

Efektivní spolupráce s velmi dobrým výsledkem k mé plné spokojenosti. Vizualizace mi dodal podle domluvy, včas a přesně podle mých představ. Ve všech mých požadavcích mně vyšel vstříc. Pana Ing. Petra Múčku mohu jen vřele doporučit.

Ing. Jaromír Výška

Pan Múčka nám připravoval vizualizaci našeho rodinného dvojdomku. Spolupráce byla skvělá. Pan Múčka nám byl schopen vždy poradit s věcmi, ve kterých jsme se neorientovali, měl velkou trpělivost s našimi neustálými změnami a opravami, doplněními. Velice oceňujeme, ze časově zvládl práci přesně tak, jak nám slíbil a jeho cenová relace byla pro nás naprosto přijatelná. Rádi proto doporučíme pana Múčku jako odborníka na vizualizace i dalším lidem, kteří takovou službu hledají.

Pavel Kliment
pavillx@seznam.cz 731 531 498

Velmi dobrá zkušenost s vytvořením vizualizací interiéru bytu. Perfektní komunikace, rychlost, celkové zpracování. Věnoval se detailně každému požadavku a bez problému vše upravoval do mé naprosté spokojenosti. Velmi děkuji a v budoucnu znovu ráda využiji!

Iva Hájková
iva@ivahajkova.cz

Pana Múčku vřele doporučuji, dobrá, rychlá komunikace. Ochotný upravovat detaily dle požadavků. Zatím proběhla jedna spolupráce a s výsledkem jsem velmi spokojená.

Veronika Pánková
architekt
www.vepa-architecture.cz

S prací i přístupem Petra Múčky jsem byla velice spokojená, ladil se mnou vše do posledního detailu. Komunikace byla profesionální a rychlá. Určitě ho ráda využiji na další projekty a jejich vizualizaci.

Jana Pařízková
interiérový designér
www.janaparizkova.cz

Petr se se mnou pustil do poměrně složité vizualizace vily v Itálii. V průběhu celého procesu pohotově reagoval na poznámky, komunikace byla vždy strukturovaná a efektivní a ač probíhaly změny, tak jsem nikdy nepociťovala neochotu. Výsledek za mne je famózní a jsem s kvalitou vizualizaci spokojena. Spolupráce byla příjemná a v přátelském duchu. Moc Vám děkuji Petře!

Markéta Killi
designér, bytový architekt
www.urbaninterior.cz marketa.killi@icloud.com 733 233 803