Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petr Múčka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Petr Múčka — 3D grafik

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Ing. Petr Múčka:
Milan Kabelka
S panem Múčkou jsem spolupracoval na rozsáhlém projektu tvorby a vizualizace 3D domů. Oceňuji jeho přístup k práci, která je kvalitně odvedená. Také je možné spolehnout se na ochotu a trpělivost v náročnějších situacích. Pana Múčku mohu doporučit, je spolehlivý a dá se s ním bez problémů domluvit, jedná se o profesionála, který se vždy snaží splnit přání klienta.

Milan Kabelka

fotograf, retušér, grafik, tvůrce videí a špičkového post-processingu, pilot dronu
Tomáš Neubauer
Pana Petra jsem oslovil na základě referencí na portále Na volné noze a ukázek jeho 3D modelů, které se mi líbily. Jsem rád, že i takový byl výsledek naší spolupráce. Připravovali jsme spolu 3D modely strojírenských zařízení pro mého klienta a výsledek naplnil moje očekávání. V dnešní době jsem velmi rád, že pan Petr dodržel všechny stanovené termíny. Určitě se na něj obrátím i s další zakázkou a spolupráci mohu s čistým svědomím doporučit.

Tomáš Neubauer

kreativní grafický designér a Art Director senior
Petra jsem požádal o vytvoření 3D modelu dle načrtnuté skici. Cílem bylo dotvořit design průmyslového výrobku před předáním zadání konstruktérovi. Finální design jsme společně definovali v průběhu návrhu a Petr svou invencí bezpochyby přispěl k vyšší kvalitě výsledného modelu. Protože jsem Petra oslovil jen na základě prezentace na jeho stránkách, bez předchozích referencí, byl jsem mile překvapen plně profesionální úrovní komunikace, dodržením termínů i konečné ceny.

Martin Petr

Spolupráci s panem Múčkou mohu s klidným svědomím doporučit všem klientům. Jeho profesionální přístup je zárukou skvěle provedené práce. Zatím jsme s panem Múčkou pracovali na dvou projektech a v obou případech jsme byli s výsledkem velice spokojeni, a to nejen co se týče vlastního provedení 3D návrhu, ale také jeho nekomplikovaným přístupem, vstřícnou komunikací a stoprocentním dodržením termínů. Proto nebudeme ani v budoucnu váhat a na pana Múčku se rádi znovu obrátíme. Děkujeme za skvělou spolupráci.

Dagmar Chomová

Alfavaria Group s.r.o.
www.alfavaria.cz
Spolupráce s Petrem je výborná, jeho vizualizace jsou krásné, propracované a domluva nad každým projektem platí a drží slovo. Poměr cena a výkon je také perfektní – jeho služby mohu jenom doporučit dále…

Martina Design

www.martinadesign.cz
Pan Petr Múčka nám velice pomohl při tvorbě našeho nového katalogu, kdy pro nás tvořil 3D vizualizace produktů v interiéru. Jeho práce je naprosto perfektní, profesionální. Vše bylo vytvořeno přesně podle našich představ. Určitě budeme spolupracovat i nadále. Pana Múčku mohu vřele DOPORUČIT.

Renata Teclová

LEDKO a.s.
Spolupráce s grafikem Petrem Múčkou proběhla k mojí maximální spokojenosti a vzhledem k ní naše spolupráce i nadále pokračuje. Je to profesionál, kterého práce opravdu baví, je komunikativní a vždy se snaží vyhovět. Jsem velmi rád, že jsem mohl jeho spolupráce využít. Jeho smysl pro detail a propracovanost výsledku překonaly naše očekávání, proto i nadále rádi budeme využívat tuto možnost, jak vyobrazit a představit našim zákazníkům produkty ještě lépe, než by je vystihly reálné fotografie. Jednoznačně palec nahoru!

Jaromír Čajka

firma prodávající bazény a příslušenství
608 878 999
Pan Múčka je trpělivý profesionál, který ladí práci tak dlouho, dokud klient není spokojen. Přestože jsem velký perfekcionista, nikdy mi nedal najevo, že ladění trvá již příliš dlouho, jak se mi několikrát u jiných grafiků stalo. Komunikace je rychlá a k věci. V případě, že práce nemohla být dodána v termínu (např. nemoc), vždy jsem o této skutečnosti věděla. Z tohoto důvodu se na p. Múčku obracím opakovaně a mohu ho doporučit.

Eva Luňáková

mkt pro realitní kancelář a stavební firmu
S panem Ing. Múčkou spolupracujeme dlouhodoběji na vizualizacích svítidel. Dokonale vytvoří vše dle našich požadavků, je trpělivý, i když se požadavky v průběhu procesu mění. Musíme velmi kladně ohodnotit jeho vstřícnou komunikaci a preciznost v odvedení práce. Jeho vizualizace jsou přesné, dokonale nahradí, ne-li předčí, profesionální fotografie. Můžeme pouze doporučit.

Ilona Žáková

Immax WPB
www.immax.cz
S Petrem jsem pracoval na několika projektech pro mého zákazníka z oblasti výrobců komponent pro automobilový průmysl. Petr vyhotovil desítky různorodých interiérů aut podle CAD-dat, které byly domodelovány podle reálných modelů vozidel. Výsledek byl vždy profesionální a zákazník neměl nejmenší problém se na nás obrátit znovu. Jsem přesvědčen o tom, že tato spolupráce bude v budoucnu pokračovat.

Dušan Okenka

Business Manager, X-COMPANY
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS