Doporučení z první ruky

Ing. Petr Múčka — 3D grafik


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

S panem Múčkou jsem spolupracoval na rozsáhlém projektu tvorby a vizualizace 3D domů. Oceňuji jeho přístup k práci, která je kvalitně odvedená. Také je možné spolehnout se na ochotu a trpělivost v náročnějších situacích. Pana Múčku mohu doporučit, je spolehlivý a dá se s ním bez problémů domluvit, jedná se o profesionála, který se vždy snaží splnit přání klienta.

Milan Kabelka
fotograf, retušér, grafik, post-processingový mág, tvůrce videí a zakladatel creative studia
milankabelka.com milan.kabelka@gmail.com 721 565 399
Tomáš Neubauer

Pana Petra jsem oslovil na základě referencí na portále Na volné noze a ukázek jeho 3D modelů, které se mi líbily. Jsem rád, že i takový byl výsledek naší spolupráce. Připravovali jsme spolu 3D modely strojírenských zařízení pro mého klienta a výsledek naplnil moje očekávání. V dnešní době jsem velmi rád, že pan Petr dodržel všechny stanovené termíny. Určitě se na něj obrátím i s další zakázkou a spolupráci mohu s čistým svědomím doporučit.

Tomáš Neubauer
kreativní grafický designér a Art Director senior

Petra jsem požádal o vytvoření 3D modelu dle načrtnuté skici. Cílem bylo dotvořit design průmyslového výrobku před předáním zadání konstruktérovi. Finální design jsme společně definovali v průběhu návrhu a Petr svou invencí bezpochyby přispěl k vyšší kvalitě výsledného modelu. Protože jsem Petra oslovil jen na základě prezentace na jeho stránkách, bez předchozích referencí, byl jsem mile překvapen plně profesionální úrovní komunikace, dodržením termínů i konečné ceny.

Martin Petr

Spolupráci s panem Múčkou mohu s klidným svědomím doporučit všem klientům. Jeho profesionální přístup je zárukou skvěle provedené práce. Zatím jsme s panem Múčkou pracovali na dvou projektech a v obou případech jsme byli s výsledkem velice spokojeni, a to nejen co se týče vlastního provedení 3D návrhu, ale také jeho nekomplikovaným přístupem, vstřícnou komunikací a stoprocentním dodržením termínů. Proto nebudeme ani v budoucnu váhat a na pana Múčku se rádi znovu obrátíme. Děkujeme za skvělou spolupráci.

Dagmar Chomová
Alfavaria Group s.r.o.
www.alfavaria.cz

Spolupráce s Petrem je výborná, jeho vizualizace jsou krásné, propracované a domluva nad každým projektem platí a drží slovo. Poměr cena a výkon je také perfektní – jeho služby mohu jenom doporučit dále…

Martina Design
www.martinadesign.cz

Pan Petr Múčka nám velice pomohl při tvorbě našeho nového katalogu, kdy pro nás tvořil 3D vizualizace produktů v interiéru. Jeho práce je naprosto perfektní, profesionální. Vše bylo vytvořeno přesně podle našich představ. Určitě budeme spolupracovat i nadále. Pana Múčku mohu vřele DOPORUČIT.

Renata Teclová
LEDKO a.s.

Spolupráce s grafikem Petrem Múčkou proběhla k mojí maximální spokojenosti a vzhledem k ní naše spolupráce i nadále pokračuje. Je to profesionál, kterého práce opravdu baví, je komunikativní a vždy se snaží vyhovět. Jsem velmi rád, že jsem mohl jeho spolupráce využít. Jeho smysl pro detail a propracovanost výsledku překonaly naše očekávání, proto i nadále rádi budeme využívat tuto možnost, jak vyobrazit a představit našim zákazníkům produkty ještě lépe, než by je vystihly reálné fotografie. Jednoznačně palec nahoru!

Jaromír Čajka
firma prodávající bazény a příslušenství
608 878 999

Pan Múčka je trpělivý profesionál, který ladí práci tak dlouho, dokud klient není spokojen. Přestože jsem velký perfekcionista, nikdy mi nedal najevo, že ladění trvá již příliš dlouho, jak se mi několikrát u jiných grafiků stalo. Komunikace je rychlá a k věci. V případě, že práce nemohla být dodána v termínu (např. nemoc), vždy jsem o této skutečnosti věděla. Z tohoto důvodu se na p. Múčku obracím opakovaně a mohu ho doporučit.

Eva Luňáková
mkt pro realitní kancelář a stavební firmu

S panem Ing. Múčkou spolupracujeme dlouhodoběji na vizualizacích svítidel. Dokonale vytvoří vše dle našich požadavků, je trpělivý, i když se požadavky v průběhu procesu mění. Musíme velmi kladně ohodnotit jeho vstřícnou komunikaci a preciznost v odvedení práce. Jeho vizualizace jsou přesné, dokonale nahradí, ne-li předčí, profesionální fotografie. Můžeme pouze doporučit.

Ilona Žáková
Immax WPB
www.immax.cz

S Petrem jsem pracoval na několika projektech pro mého zákazníka z oblasti výrobců komponent pro automobilový průmysl. Petr vyhotovil desítky různorodých interiérů aut podle CAD-dat, které byly domodelovány podle reálných modelů vozidel. Výsledek byl vždy profesionální a zákazník neměl nejmenší problém se na nás obrátit znovu. Jsem přesvědčen o tom, že tato spolupráce bude v budoucnu pokračovat.

Dušan Okenka
Business Manager, X-COMPANY