Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petr Múčka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Petr Múčka — 3D grafik

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Petr Múčka:
Milan Kabelka
S panem Múčkou jsem spolupracoval na rozsáhlém projektu tvorby a vizualizace 3D domů. Oceňuji jeho přístup k práci, která je kvalitně odvedená. Také je možné spolehnout se na ochotu a trpělivost v náročnějších situacích. Pana Múčku mohu doporučit, je spolehlivý a dá se s ním bez problémů domluvit, jedná se o profesionála, který se vždy snaží splnit přání klienta.

Milan Kabelka

fotograf, retušér, grafik, tvůrce videí a špičkového post-processingu, pilot dronu
Petra jsem požádal o vytvoření 3D modelu dle načrtnuté skici. Cílem bylo dotvořit design průmyslového výrobku před předáním zadání konstruktérovi. Finální design jsme společně definovali v průběhu návrhu a Petr svou invencí bezpochyby přispěl k vyšší kvalitě výsledného modelu. Protože jsem Petra oslovil jen na základě prezentace na jeho stránkách, bez předchozích referencí, byl jsem mile překvapen plně profesionální úrovní komunikace, dodržením termínů i konečné ceny.

Martin Petr

Spolupráci s panem Múčkou mohu s klidným svědomím doporučit všem klientům. Jeho profesionální přístup je zárukou skvěle provedené práce. Zatím jsme s panem Múčkou pracovali na dvou projektech a v obou případech jsme byli s výsledkem velice spokojeni, a to nejen co se týče vlastního provedení 3D návrhu, ale také jeho nekomplikovaným přístupem, vstřícnou komunikací a stoprocentním dodržením termínů. Proto nebudeme ani v budoucnu váhat a na pana Múčku se rádi znovu obrátíme. Děkujeme za skvělou spolupráci.

Dagmar Chomová

Alfavaria Group s.r.o.
www.alfavaria.cz
Spolupráce s Petrem je výborná, jeho vizualizace jsou krásné, propracované a domluva nad každým projektem platí a drží slovo. Poměr cena a výkon je také perfektní – jeho služby mohu jenom doporučit dále…

Martina Design

www.martinadesign.cz
Pan Petr Múčka nám velice pomohl při tvorbě našeho nového katalogu, kdy pro nás tvořil 3D vizualizace produktů v interiéru. Jeho práce je naprosto perfektní, profesionální. Vše bylo vytvořeno přesně podle našich představ. Určitě budeme spolupracovat i nadále. Pana Múčku mohu vřele DOPORUČIT.

Renata Teclová

LEDKO a.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS