Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petr Plaček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Petr Plaček — marketér

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Petr Plaček:
I s odstupem času si pana Petra Plačka budu vážit jako zodpovědného a přemýšlivého kolegy. Zvládnul velmi rychle problematiku aplikačního marketingu a se stejnou rychlostí se orientoval i v oblasti webových služeb. Za mimořádný výkon považuji řízení prací na tvorbě náročného SW projektu „Sherlog“. Jsem přesvědčen, že má osobnostní dispozice ke sběru, analýze a vyhodnocování marketingových dat jako podkladu pro ověřování a řízení marketingových a produktových projektů.

Miloslav Kaplan

NAR marketing, ředitel společnosti
Po více než dvou letech spolupráce oceňuji na Petru Plačkovi schopnost vytvořit originální koncepci projektu, realisticky zhodnotit ekonomickou návratnost navržené strategie a poctivě dotáhnout projekt do konce. Umí si vytvořit a vést menší projektový tým a dobře využívá své komunikační schopnosti pro průběžné řešení překážek při realizaci. Na základě vlastní podnikatelské zkušenosti se naučil při rozhodování o dalším postupu vždy konfrontovat alternativy z hlediska celkového přínosu projektu pro firmu namísto alibistického plnění zadaných úkolů.

Ing. Petr Bennet

ASCON Group, jednatel společnosti
Petra Plačka hodnotím jako marketingového manažera velmi pozitivně a to pro jeho analytické schopnosti, smysl pro detail a v neposlední řadě jeho komplexní pohled na marketingové aktivity firmy. Díky dlouhodobé zkušenosti v oboru úspěšně aplikoval ve společnosti PILANA TOOLS nové marketingové přístupy (např. optimalizace vyhledávání dle klíčových slov).

Ing. Ladislav Koutňák

PILANA TOOLS, a.s., ředitel společnosti
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS