Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Pluhař

Petr Pluhař

online marketér a konzultant se zaměřením na obchodní audity a analýzy webů, e-shopů a PPC reklam

Petr Pluhař
Petr Pluhař - logo

Přes 8 let nabízím profesionální online marketing se specializací zejména na marketingové a obchodní audity/analýzy webů, e-shopů a PPC reklam. Pomohu vám k výkonnějším webům a reklamám a tudíž i k vyšším ziskům z online podnikání. Mezi mé klienty patří takové firmy, jako Magexo, Seznam.cz, Česká produkční, Rendl lighting, ESN Czech Republic a další.

  • Webová analytika – Rozklíčuji, co se vám odehrává na webu. Umím vysledovat pohyb uživatele na cestě ke konverzi a tomu přizpůsobit další kroky.
  • Obchodní a produktová analýza – Posoudím, jestli je váš produkt vhodný k prodeji, v jakém objemu půjde prodávat, jak složité s ním bude prorazit a zda se vyplatí vůbec expandovat? Jak nákladný bude online marketing?
  • Konzultace a audit – Poradím vám, kolik peněz vkládat do reklamy, jak si spočítat cenu za konverzi a marži, jak vytvořit strukturu webu a eshopu, která přináší konverze. Dále prověřím, jestli je vaše aktuální reklama dobrá či nikoliv, jestli vaše agentura nebo správce reklamy odvádí dobrou práci, jestli je vybraný projekt vhodnou investicí a mnoho dalšího.
  • Marketingová a obchodní strategie – Posvítím si na to, jak vypadá váš zákazník, kde ho sehnat a jak na něj cílit? Jaká reklama na něj bude fungovat? Jak škálovat obchod?
  • SEO – Zajistím lepší/vyšší pozice v organickém vyhledávání služeb, jako je Google, Seznam, Bing, Yandex, Yahoo a další. Zaměřuji se na onpage SEO, případně poskytuji konzultace offpage faktorů.
  • PPC reklama – Nastavím vám PPC reklamy tak, aby vám vydělávaly.
  • PPC školení – Naučím vás, jak si efektivně spravovat PPC kampaně, jak správně vyhodnocovat data, jak chytře řídit online marketing aj.

Svoji kvalifikaci posiluji pravidelnými školeními a kurzy od špiček v oboru, složil jsem všechny zásadní certifikační zkoušky (viz přehled níže), sleduji oborové novinky a trendy. Upřednostňuji dlouhodobou spolupráci, která přináší nejlepší výsledky.

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celý svět

Kategorie katalogu:

Certifikace:

Kontaktní informace

Petr Pluhař
U Lipové aleje 719/26
Praha 15
107 00
Mobil:739 757 666
Email:petr@iamfree.cz
Web:iamfreelancer.cz

Doporučení z první ruky

Jako člověk, který je na volné noze už 9. rokem a napůl na volné noze od roku 1991, vím, co volná noha znamená. Člověk se potřebuje přimknout k většímu partnerovi, který mu přináší práci, nebo si musí najít větší množství malých prací, aby se nějakým způsobem uživil. Problém nastane v okamžiku, kdy velký partner mění svou obchodní strategii, a první, koho se zbaví, jsou externisté na volné noze. Člověku proto nezbývá než hledání nových velkých nebo drobných partnerů. Pan Petr Pluhař je specialistou PPC kampaní. Ze 4 pracovníků 3 prestižních agentur, které jsme za posledních 5 let vystřídali, patří do té lepší poloviny. Naším účtem se sice zabýval pouze posledních 3/4 roku, ale společně s jeho předchůdcem se mu podařilo zvýšit příjem z PPC kampaní o 50–60 % na Google Ads a o 30–40 % v Skliku. Jako příjemce služeb bych sice uvítal větší informovanost o tom, co na našich PPC kampaních udělal, ale zřejmě tyto informace předával zadavateli prací, a k nám už se nedonesly. Nicméně v okamžiku, kdy jsem se na něj obrátil s žádostí o provedení nějaké práce nebo úpravy, reagoval okamžitě – to jsem zatím u žádného jiného správce PPC kampaní nezažil. Pokud bychom nepotřebovali komplexnější práci většího počtu pracovníků agentury, určitě bychom chtěli, aby pan Petr Pluhař pro nás pracoval i nadále.
Antonín Kaška
správce eshopu

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS