Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Pluhař > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Pluhař — online marketér se zaměřením na PPC reklamu s přesahem do webové analytiky a SEO

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Petr Pluhař:
S panem Pluhařem dlouhodobě (více než 1 rok) spolupracuji v oblasti online marketingu. K jeho odváděné práci nemám, co bych vytknul. Bonusem je skvělá a věcná komunikace. Jednoznačně tedy mohu jeho služby doporučit.

Radim B.

S panem Pluhařem úspěšně spolupracuji déle než rok. Je spolehlivý a jeho práce je vždy vysoce kvalitní. Nejvíce mohu hodnotit tvorbu sportovního magazínu, který slouží pro propagaci jednotlivých sportovních zájezdů. Grafika, design i obsah tohoto média splňuje ty nejvyšší požadavky. I proto mohu pana Pluhaře doporučit.

David Mánek

Petr je člověk, který bere svou práci velmi vážně. Kvůli jeho rozsáhlým vědomostem ve světe online marketingu dokáže kdykoliv s čímkoliv pomoct a tím se stává ideálním spolupracovníkem při rozvoji vašeho dalšího online byznysu. Jsem rád, že jsem s ním mohl spolupracovat nejen pro to, že je expert v tom, co dělá. Je to hlavně proto, že se vždy dokáže velmi rychle ztotožnit s každým problémem, a najít tak nejefektivnější a nejrychlejší řešení. Kvůli tomu všemu mohu s klidným svědomím Petra doporučit každému, kdo má zájem o rozvoj svého online byznysu.

Jozef Lisný

lisny.eu
S panem Pluhařem spolupracuji již delší dobu. Můžu upřímně doporučit všem, kteří potřebují poradit v oblasti prezentace na webu, www stránek, fotografií i IT. Je na něj spoleh, je kreativní, má hodně zkušeností ve zmíněných oblastech a práci odvádí na 130 %. Petře DĚKUJI, držím palce!

Ladislav Gallo, MBA

majitel firmy Bratři Gallové & spol. s.r.o.
www.gallove.cz
Doporučuji pana Pluhaře, pracuje velmi svědomitě. Oceňuji možnost si v časové tísni domluvit konzultaci mimo standardní pracovní dobu. Před vytvářením reklamních kampaní provedl odborné posouzení nastavení našeho webu a doporučil pro nás přínosné úpravy, které šablona nabízí v rámci tarifu a je výhodné je využívat. Ze své zkušenosti nás upozornil na často dělané chyby při propagaci produktů, aby byla naše práce co nejefektivnější. S kampaní jsme spokojení, přinesla nám to, co jsme očekávali. Zvedl se nám obrat z prodeje a získali nové zákazníky, kteří se k nám vracejí. S panem Pluhařem bychom rádi spolupracovali i na dále. Chystáme se spustit různé druhy kampaní, které jsou pro naši firmu nejzajímavější.

Iva Gajdušková

chovatelské potřeby
www.zvirecirodina.cz ~ rozchov@rozchov.cz ~ 724 056 903
Pana Petra Pluhaře mohu jen doporučit. Je rychlý v komunikaci, řeší vše bez odkladu. Je to profesionál na svém místě, dokáže navrhnout různá vhodná řešení a dobře poradit. Má lidský přístup a dokáže vysvětlit i odborné věci laikům tak, aby to pochopili. Mám jen samé dobré zkušenosti.

Jarka Fialová

S Petrem spolupracujeme cca půl roku. Během té doby nám pomohl zlepšit analytiku a PPC reklamu. Petr je spolehlivý a na všechny domluvené schůzky byl připravený. Dokáže dobře vysvětlit danou problematiku a je vidět, že se vyzná. Petra určitě doporučuji.

David Harnisch

www.bednar.com
Petr je velmi důležitou součástí našeho business development týmu, protože zodpovědně řídí celý online marketing naší firmy. Vyzná se jak ve správě, úpravě a rozvoji webových stránek, tak i v pokročilých reklamních strategiích a to včetně jejich implementace. U úkolů mimo jeho specializaci se nebojí koordinovat celý projekt s dalšími externisty a vždy má mnoho nápadů, jak zlepšovat naši propagaci. Velmi si ceníme, že na urgentní problémy/potřeby, které „hoří“, dokáže velmi rychle reagovat a to i v případě, že je víkend nebo pozdější večerní hodina.

Ivana Pavelková

Business Development Specialist
rsm.cz ~ ivana.pavelkova@rsm.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS