Doporučení z první ruky

Petr Pluhař — online marketér a konzultant se zaměřením na obchodní audity a analýzy webů, e-shopů a PPC reklam


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Doporučuji pana Pluhaře, pracuje velmi svědomitě. Oceňuji možnost si v časové tísni domluvit konzultaci mimo standardní pracovní dobu. Před vytvářením reklamních kampaní provedl odborné posouzení nastavení našeho webu a doporučil pro nás přínosné úpravy, které šablona nabízí v rámci tarifu a je výhodné je využívat. Ze své zkušenosti nás upozornil na často dělané chyby při propagaci produktů, aby byla naše práce co nejefektivnější. S kampaní jsme spokojení, přinesla nám to, co jsme očekávali. Zvedl se nám obrat z prodeje a získali nové zákazníky, kteří se k nám vracejí. S panem Pluhařem bychom rádi spolupracovali i na dále. Chystáme se spustit různé druhy kampaní, které jsou pro naši firmu nejzajímavější.

Iva Gajdušková
chovatelské potřeby
www.zvirecirodina.cz rozchov@rozchov.cz 724 056 903

Petr je velmi důležitou součástí našeho business development týmu, protože zodpovědně řídí celý online marketing naší firmy. Vyzná se jak ve správě, úpravě a rozvoji webových stránek, tak i v pokročilých reklamních strategiích a to včetně jejich implementace. U úkolů mimo jeho specializaci se nebojí koordinovat celý projekt s dalšími externisty a vždy má mnoho nápadů, jak zlepšovat naši propagaci. Velmi si ceníme, že na urgentní problémy/potřeby, které „hoří“, dokáže velmi rychle reagovat a to i v případě, že je víkend nebo pozdější večerní hodina.

Ivana Pavelková
Business Development Specialist
rsm.cz ivana.pavelkova@rsm.cz 737 203 427

S Petrem spolupracuji již přes rok a to konkrétně v kampaních pro online kolaborační řešení. Za dobu naší spolupráce se ukázal být bezproblémovým kolegou. Je profesionálem ve svém oboru, přesto je schopný vysvětlit problematiku online světa srozumitelně a jasně i amatérovi. Má nápady a je schopný je dotáhnout do konce. Svoje projekty a zodpovědnosti plní v termínech, takže se na něj lze spolehnout.

Veronika Schiebertová
Head of Operations at Icewarp
www.icewarp.com veronika.schiebertova@icewarp.com 721 740 270

S panem Pluhařem dlouhodobě (více než 1 rok) spolupracuji v oblasti online marketingu. K jeho odváděné práci nemám, co bych vytknul. Bonusem je skvělá a věcná komunikace. Jednoznačně tedy mohu jeho služby doporučit.

Radim B.

Petr je člověk, který bere svou práci velmi vážně. Kvůli jeho rozsáhlým vědomostem ve světe online marketingu dokáže kdykoliv s čímkoliv pomoct a tím se stává ideálním spolupracovníkem při rozvoji vašeho dalšího online byznysu. Jsem rád, že jsem s ním mohl spolupracovat nejen pro to, že je expert v tom, co dělá. Je to hlavně proto, že se vždy dokáže velmi rychle ztotožnit s každým problémem, a najít tak nejefektivnější a nejrychlejší řešení. Kvůli tomu všemu mohu s klidným svědomím Petra doporučit každému, kdo má zájem o rozvoj svého online byznysu.

Jozef Lisný
lisny.eu lisnyjozef@gmail.com 704 870 132

S panem Pluhařem úspěšně spolupracuji déle než rok. Je spolehlivý a jeho práce je vždy vysoce kvalitní. Nejvíce mohu hodnotit tvorbu sportovního magazínu, který slouží pro propagaci jednotlivých sportovních zájezdů. Grafika, design i obsah tohoto média splňuje ty nejvyšší požadavky. I proto mohu pana Pluhaře doporučit.

David Mánek

S panem Pluhařem spolupracuji již delší dobu. Můžu upřímně doporučit všem, kteří potřebují poradit v oblasti prezentace na webu, www stránek, fotografií i IT. Je na něj spoleh, je kreativní, má hodně zkušeností ve zmíněných oblastech a práci odvádí na 130 %. Petře DĚKUJI, držím palce!

Ladislav Gallo, MBA
majitel firmy Bratři Gallové & spol. s.r.o.
www.gallove.cz bratri@gallove.cz 605 005 550

S Petrem spolupracujeme cca půl roku. Během té doby nám pomohl zlepšit analytiku a PPC reklamu. Petr je spolehlivý a na všechny domluvené schůzky byl připravený. Dokáže dobře vysvětlit danou problematiku a je vidět, že se vyzná. Petra určitě doporučuji.

David Harnisch
www.bednar.com david.harnisch@bednar.com 725 575 126

Pana Petra Pluhaře mohu jen doporučit. Je rychlý v komunikaci, řeší vše bez odkladu. Je to profesionál na svém místě, dokáže navrhnout různá vhodná řešení a dobře poradit. Má lidský přístup a dokáže vysvětlit i odborné věci laikům tak, aby to pochopili. Mám jen samé dobré zkušenosti.

Jarka Fialová

Pana Pluhaře mohu vřele doporučit, jeho rozsah je široký, přinesl nám skvělé výsledky jak v rámci České republiky, tak v zahraničí. Perfektní reporting. Skvělý poměr cena/výkon.

Dušan Makrlík
www.retailys.com makrlik@retailys.com 720 211 771