Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Pluhař > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Pluhař — online marketér a konzultant se zaměřením na obchodní audity a analýzy webů, e-shopů a PPC reklam

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Petr Pluhař:
Doporučuji pana Pluhaře, pracuje velmi svědomitě. Oceňuji možnost si v časové tísni domluvit konzultaci mimo standardní pracovní dobu. Před vytvářením reklamních kampaní provedl odborné posouzení nastavení našeho webu a doporučil pro nás přínosné úpravy, které šablona nabízí v rámci tarifu a je výhodné je využívat. Ze své zkušenosti nás upozornil na často dělané chyby při propagaci produktů, aby byla naše práce co nejefektivnější. S kampaní jsme spokojení, přinesla nám to, co jsme očekávali. Zvedl se nám obrat z prodeje a získali nové zákazníky, kteří se k nám vracejí. S panem Pluhařem bychom rádi spolupracovali i na dále. Chystáme se spustit různé druhy kampaní, které jsou pro naši firmu nejzajímavější.

Iva Gajdušková

chovatelské potřeby
www.zvirecirodina.cz ~ rozchov@rozchov.cz ~ 724 056 903
S panem Pluhařem dlouhodobě (více než 1 rok) spolupracuji v oblasti online marketingu. K jeho odváděné práci nemám, co bych vytknul. Bonusem je skvělá a věcná komunikace. Jednoznačně tedy mohu jeho služby doporučit.

Radim B.

Petr je velmi důležitou součástí našeho business development týmu, protože zodpovědně řídí celý online marketing naší firmy. Vyzná se jak ve správě, úpravě a rozvoji webových stránek, tak i v pokročilých reklamních strategiích a to včetně jejich implementace. U úkolů mimo jeho specializaci se nebojí koordinovat celý projekt s dalšími externisty a vždy má mnoho nápadů, jak zlepšovat naši propagaci. Velmi si ceníme, že na urgentní problémy/potřeby, které „hoří“, dokáže velmi rychle reagovat a to i v případě, že je víkend nebo pozdější večerní hodina.

Ivana Pavelková

Business Development Specialist
rsm.cz ~ ivana.pavelkova@rsm.cz
Petr je člověk, který bere svou práci velmi vážně. Kvůli jeho rozsáhlým vědomostem ve světe online marketingu dokáže kdykoliv s čímkoliv pomoct a tím se stává ideálním spolupracovníkem při rozvoji vašeho dalšího online byznysu. Jsem rád, že jsem s ním mohl spolupracovat nejen pro to, že je expert v tom, co dělá. Je to hlavně proto, že se vždy dokáže velmi rychle ztotožnit s každým problémem, a najít tak nejefektivnější a nejrychlejší řešení. Kvůli tomu všemu mohu s klidným svědomím Petra doporučit každému, kdo má zájem o rozvoj svého online byznysu.

Jozef Lisný

lisny.eu
S panem Pluhařem úspěšně spolupracuji déle než rok. Je spolehlivý a jeho práce je vždy vysoce kvalitní. Nejvíce mohu hodnotit tvorbu sportovního magazínu, který slouží pro propagaci jednotlivých sportovních zájezdů. Grafika, design i obsah tohoto média splňuje ty nejvyšší požadavky. I proto mohu pana Pluhaře doporučit.

David Mánek

S panem Pluhařem spolupracuji již delší dobu. Můžu upřímně doporučit všem, kteří potřebují poradit v oblasti prezentace na webu, www stránek, fotografií i IT. Je na něj spoleh, je kreativní, má hodně zkušeností ve zmíněných oblastech a práci odvádí na 130 %. Petře DĚKUJI, držím palce!

Ladislav Gallo, MBA

majitel firmy Bratři Gallové & spol. s.r.o.
www.gallove.cz
S Petrem spolupracujeme cca půl roku. Během té doby nám pomohl zlepšit analytiku a PPC reklamu. Petr je spolehlivý a na všechny domluvené schůzky byl připravený. Dokáže dobře vysvětlit danou problematiku a je vidět, že se vyzná. Petra určitě doporučuji.

David Harnisch

www.bednar.com
Pana Petra Pluhaře mohu jen doporučit. Je rychlý v komunikaci, řeší vše bez odkladu. Je to profesionál na svém místě, dokáže navrhnout různá vhodná řešení a dobře poradit. Má lidský přístup a dokáže vysvětlit i odborné věci laikům tak, aby to pochopili. Mám jen samé dobré zkušenosti.

Jarka Fialová

Jako člověk, který je na volné noze už 9. rokem a napůl na volné noze od roku 1991, vím, co volná noha znamená. Člověk se potřebuje přimknout k většímu partnerovi, který mu přináší práci, nebo si musí najít větší množství malých prací, aby se nějakým způsobem uživil. Problém nastane v okamžiku, kdy velký partner mění svou obchodní strategii, a první, koho se zbaví, jsou externisté na volné noze. Člověku proto nezbývá než hledání nových velkých nebo drobných partnerů. Pan Petr Pluhař je specialistou PPC kampaní. Ze 4 pracovníků 3 prestižních agentur, které jsme za posledních 5 let vystřídali, patří do té lepší poloviny. Naším účtem se sice zabýval pouze posledních 3/4 roku, ale společně s jeho předchůdcem se mu podařilo zvýšit příjem z PPC kampaní o 50–60 % na Google Ads a o 30–40 % v Skliku. Jako příjemce služeb bych sice uvítal větší informovanost o tom, co na našich PPC kampaních udělal, ale zřejmě tyto informace předával zadavateli prací, a k nám už se nedonesly. Nicméně v okamžiku, kdy jsem se na něj obrátil s žádostí o provedení nějaké práce nebo úpravy, reagoval okamžitě – to jsem zatím u žádného jiného správce PPC kampaní nezažil. Pokud bychom nepotřebovali komplexnější práci většího počtu pracovníků agentury, určitě bychom chtěli, aby pan Petr Pluhař pro nás pracoval i nadále.

Antonín Kaška

správce eshopu
www.eshop-zemedelske-potreby.cz ~ kaska@zemedelske-potreby.cz ~ 603 248 491
Excelentní odborník a expert na performance marketing.

Vojtěch Košák

CMO
www.magexo.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS