Doporučení z první ruky

JUDr. Petr Studený — soudní překladatel a tlumočník německého jazyka


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 30 doporučení

Rychlá komunikace, ještě rychlejší vyřízení překladu :) A dobrá cena. Takže za mě palce hore, všechny :)

Zuzana Taucová

Mohu vřele doporučit. Vždy rychlá reakce, příznivá cena a neocenitelná vstřícnost. Výborná komunikace. Využívám pravidelně pro překlady úředních dokumentů.

Radka Götz

Za mě maximální spokojenost. Rychlý překlad (výpis z OR + doklady o vzdělání) za příznivou cenu i v porovnání s konkurencí. Výborná komunikace a skvělá domluva. Můžu jen doporučit.

Karl P. Růžička

Překlad mých dokumentů z německého jazyka byl s panem JUDr. Studeným rychlý a profesionální. S budoucími překlady se na něj rád znovu obrátím.

Jan Marčan

JUDr. Petra Studeného mohu vřele doporučit, velice mi pomohl s překlady německého jazyka, je vždy velmi ochotný a spolehlivý. Má profesionální přístup ke klientům.

Ludovít Schmidt

Pan doktor pro mě překládal podklady pro aprobaci v Německu - velmi ochotně a opravdu bleskově komunikoval přes maily, ujistil mě v postupu, s kterým jsem si nebyl úplně jistý. Překlady vyhotovil také velmi rychle.

Martin Adam

Výborný servis, překladatele Petra Studeného všem doporučuji!!!

Jiří Erlebach

Úřední překlady byly vyhotoveny obratem, komunikace příjemná a maximálně vstřícná, bezvýhradně doporučuji.

Zdeněk Hájek

Vše v naprostém pořádku, rychlá odpověď na moji poptávku, vstřícnost a maximální spokojenost s překladem maturitního vysvědčení. Určitě ostatním doporučuji a v budoucnu se na Vás mohu bez obav opět obrátit.

Sára Špeciánová

Velice příjemná a jednoduchá komunikace, vše vybaveno rychle a spolehlivě za velmi přijatelnou cenu. Pan Studený se snaží co nejvíce vyjít zákazníkovi vstříc. Určitě doporučuji.

Martina Bronišová