Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Gregušová, DiS. > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petra Gregušová, DiS. — kreativní grafička

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Petra Gregušová, DiS.:
Petra pro naši cestovní kancelář každoročně navrhuje katalog a to již od roku 2012. Můžeme se spolehnout, že návrhy budou odpovídat vkusu našich klientek. Její grafika je čistá, s vhodným prostorovým uspořádáním, nenudí, má pozitivní náboj a hezky zvolené barvy. Líbí se nám, že klade důraz na detail, jako je např. sladění barev grafických prvků a ilustračních obrázků. I chlapi prý mají chuť si zacvičit.

Lenka Nehodová

majitelka CK Lenka
Děkuji za krásné vizitky, mám z nich velikou radost! Petra skvěle vypracovala grafický návrh vizitek, přestože jsme se nepotkaly osobně, dokázala se na mě naladit a předložit návrhy, z kterých jsem byla nadšená. Petra zajistila i tiskárnu, která mi dokázala v malém nákladu připravit pouzdro na vizitky za rozumnou cenu. Vážím si skvělé komunikace i profesionality. Těším se na další spolupráci!

Lenka Kilčevská

terapeutka
www.necovicuvnitr.cz
Při tvorbě svých webových stránek (foto web věnující se odkazu barokní architektury J. B. Santiniho) jsem poptával vytvoření loga. V rámci svého regionu jsem našel paní Gregušovou, jejíž tvorba mě velmi zaujala (posuzováno dle referencí na internetové prezentaci). Obrátil jsem se na ni s žádostí o tvorbu loga de novo, pouze na základě mého orientačního námětu. S výsledkem jsem nadmíru spokojen, vše proběhlo hladce a dle domluvy a potřebné podklady byly předány v dohodnutém formátu. Průběžné připomínky řešeny flexibilně. Následoval návrh vizitek pro týž účel, taktéž bez připomínek. Průběžně provedena flexibilně korektura dle (odůvodněné) připomínky tiskárny na základě nátisku. Bude-li v dohledné době potřeba, počítám s další spoluprací.

František Zahrádka

amatérský fotograf
www.foto-santini.cz ~ fzahradka@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS