Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Gregušová, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petra Gregušová, DiS. — grafická designérka a art directorka

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Petra Gregušová, DiS.:
Petra je kreativní a zároveň velmi pečlivá a spolehlivá – kombinace, která je u grafika tak trochu zlatý grál. Při tvorbě grafiky se zajímá o souvislosti, doptá se na všechno relevantní tak, aby její výstupy byly nejenom líbivé, ale hlavně, aby fungovaly, jak mají. Není to typ grafika, co jen otrocky splní zadání, ale ráda poradí, nasměruje a upřímně vám řekne, když je váš zdánlivě brilantní nápad slepá ulička.

Mgr. Jana Dolejšová

specialistka na marketingovou strategii, obsahový marketing, copywriting a sociální sítě
navolnenoze.cz/prezentace/jana-dolejsova… ~ dolejsovajana@gmail.com
Pavel Ungr
Petra pro mne vyráběla vizitky a i když mé požadavky se několikrát měnily a nebyly úplně jednoduché, vždy bez problémů vše zapracovala a dokončila k mé spokojenosti.

Pavel Ungr

konzultant SEO a online marketingu
Adam Vrána
Petra mi navrhla parádní vizitky pro UX textaře – ano, pro mě :-) Petra je skvělá! Proč? Pochopí zadání, navrhne vylepšení a zdůvodní ho, vy souhlasíte, protože má pravdu. Pak zajistí výrobu vizitek a pošle vám to až na stůl. A to vše rychle a bez zbytečných keců. Vizitky jsou parádní a já nadšený. Jak říkám, Petra je skvělá! Najměte si ji na návrh a tvorbu vizitek. Fakt.

Adam Vrána

UX textař
S Petrou je to jedna báseň. Oceňuju hlavně svižnou komunikaci, cit pro detail a flexibilitu spolupráce. Společně jsme vytvářeli brandmanuál advokátní kanceláře eLegal, marketingové materiály či vizitky, všechno v moderním, minimalistickém a vkusném stylu. Moc děkujeme!

Andrea Pavelcová

eLegal advokátní kancelář
elegal.cz
Petra je spolehlivá, svědomitá a proaktivní. Velmi kvalitní výstupy. Výborná spolupráce.

Benjamin Hasić

General manager ve FOXO
Petru jsem vybrala pro spolupráci s naší firmou CamStreamer (a NetRex), protože se mi líbil její optimistický barevný styl a propracovaná webová prezentace. A nespletla jsem se. Spolupracovali jsme na tvorbě loga a vizuální identity, na návrhu stánků na výstavy, letáků i dalších online i offline materiálů. Petra se zajímá o kontext zadání, doptává se a díky tomu míří její návrhy většinou rovnou do černého. Nejasnosti bez problémů vykomunikujeme, je spolehlivá a akční. Navíc má v grafice široký záběr a je vidět, že ji její práce baví.

Ivana Hlobilová

UX designerka, copywriterka
Děkujeme za parádně odvedenou práci. Jsme 100% spokojeni jak přístupem, tak Vaším citem pro grafické zpracování. Z výsledku jsme nadšeni.

Štěpán Krejčiřík

spolumajitel KK Trek s.r.o.
treknapoje.cz ~ obchod@treknapoje.cz
Petra mi pomáhala s mou novou značkou při odchodu na volnou nohu. Spolupráce byla skvělá – Peťa už mě znala z předchozích let a krásně promítla „mou osobnost“ do nového loga. Byl na ní spoleh, na všechna její doporučení jsem dala a dostala výsledek, který mě doprovází na každém (volném:) kroku a dělá mi radost 🙂

Petra Dolejšová

advokátka
www.petradolejsova.cz
Spolupráci s paní Petrou Gregušovou mohu vřele doporučit, její jednání je velmi profesionální a odvedená práce kvalitní. Vytvářela s námi od začátku celý vizuál organizace (od grafiky vizitek, přes množství různých plakátů a letáků, až po merch naší osvětové kampaně) a jsme velmi spokojeni. Důležité pro nás je také to, že umí zareagovat rychle, když nám něco hoří.

Veronika Maslíková

ředitelka
dementia.cz
Děkuji za krásné vizitky, mám z nich velikou radost! Petra skvěle vypracovala grafický návrh vizitek, přestože jsme se nepotkaly osobně, dokázala se na mě naladit a předložit návrhy, z kterých jsem byla nadšená. Petra zajistila i tiskárnu, která mi dokázala v malém nákladu připravit pouzdro na vizitky za rozumnou cenu. Vážím si skvělé komunikace i profesionality. Těším se na další spolupráci!

Lenka Kilčevská

terapeutka
www.necovicuvnitr.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS