Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Gregušová, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petra Gregušová, DiS. — kreativní grafička

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Petra Gregušová, DiS.:
Petra je spolehlivá, svědomitá a proaktivní. Velmi kvalitní výstupy. Výborná spolupráce.

Benjamin Hasić

General manager ve FOXO
Děkujeme za parádně odvedenou práci. Jsme 100% spokojeni jak přístupem, tak Vaším citem pro grafické zpracování. Z výsledku jsme nadšeni.

Štěpán Krejčiřík

spolumajitel KK Trek s.r.o.
treknapoje.cz ~ obchod@treknapoje.cz
Petřin záběr je velmi široký – od bannerů po přípravu brožurek pro tisk. Je spolehlivá, pracuje tvrdě a zajímá se o pozadí zadání.

Pavlína Louženská

Marketing Director v H1.cz
Ukázková spolupráce. Velmi si vážím osobního přístupu a promptnosti řešení našich požadavků. Petra pro nás připravuje množství podkladů, především bannery a infografiky. Doporučuji!

Peter Kuna

projektový manažer
dovolenka.sme.sk ~ peter.kuna@smeonline.sk ~ +421903776913
Petra pro nás již více než rok dodává kreativu. Nejvíce na ní obdivuji její zodpovědnost a rychlost. Vím, že se na ni můžu ve všem spolehnout. Cokoliv dodá, je vždy naprosto v pořádku.

Jana Bačová

Account Manager v H1.cz
Spolupráce s Petrou probíhala na jedničku, čistá svěží grafika a dobré porozumění požadavkům klienta. Oceňuji také velkou flexibilitu a upozorňování na různá úskalí následného tisku. Určitě ráda při další příležitosti spolupráci zopakuji.

Hana Blažková

Petra Gregušová pro mě vyrobila grafické návrhy vizitek, letáků a dalších reklamních materiálů. Spolupráce s ní byla špičková, komunikace bezproblémová. Na základě prvotní konzultace přesně vystihla moji představu a návrhy splnily všechny moje očekávání. Petra je kreativní a rychlá. Její práce je precizní, kompozičně vyvážená a barevně sladěná. Vřele doporučuji!

Denisa Hájková

Spolumajitelka Čajovny Shisha II
cajovna.shisha2@seznam.cz
Petra pro naši cestovní kancelář každoročně navrhuje katalog a to již od roku 2012. Můžeme se spolehnout, že návrhy budou odpovídat vkusu našich klientek. Její grafika je čistá, s vhodným prostorovým uspořádáním, nenudí, má pozitivní náboj a hezky zvolené barvy. Líbí se nám, že klade důraz na detail, jako je např. sladění barev grafických prvků a ilustračních obrázků. I chlapi prý mají chuť si zacvičit.

Lenka Nehodová

majitelka CK Lenka
Děkuji za krásné vizitky, mám z nich velikou radost! Petra skvěle vypracovala grafický návrh vizitek, přestože jsme se nepotkaly osobně, dokázala se na mě naladit a předložit návrhy, z kterých jsem byla nadšená. Petra zajistila i tiskárnu, která mi dokázala v malém nákladu připravit pouzdro na vizitky za rozumnou cenu. Vážím si skvělé komunikace i profesionality. Těším se na další spolupráci!

Lenka Kilčevská

terapeutka
www.necovicuvnitr.cz
Při tvorbě svých webových stránek (foto web věnující se odkazu barokní architektury J. B. Santiniho) jsem poptával vytvoření loga. V rámci svého regionu jsem našel paní Gregušovou, jejíž tvorba mě velmi zaujala (posuzováno dle referencí na internetové prezentaci). Obrátil jsem se na ni s žádostí o tvorbu loga de novo, pouze na základě mého orientačního námětu. S výsledkem jsem nadmíru spokojen, vše proběhlo hladce a dle domluvy a potřebné podklady byly předány v dohodnutém formátu. Průběžné připomínky řešeny flexibilně. Následoval návrh vizitek pro týž účel, taktéž bez připomínek. Průběžně provedena flexibilně korektura dle (odůvodněné) připomínky tiskárny na základě nátisku. Bude-li v dohledné době potřeba, počítám s další spoluprací.

František Zahrádka

amatérský fotograf
www.foto-santini.cz ~ fzahradka@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS