Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Gregušová, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petra Gregušová, DiS. — kreativní grafička

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Petra Gregušová, DiS.:
Mgr. Jana Dolejšová
Petra je kreativní a zároveň velmi pečlivá a spolehlivá – kombinace, která je u grafika tak trochu zlatý grál. Při tvorbě grafiky se zajímá o souvislosti, doptá se na všechno relevantní tak, aby její výstupy byly nejenom líbivé, ale hlavně, aby fungovaly, jak mají. Není to typ grafika, co jen otrocky splní zadání, ale ráda poradí, nasměruje a upřímně vám řekne, když je váš zdánlivě brilantní nápad slepá ulička.

Mgr. Jana Dolejšová

specialistka na marketingovou strategii, obsahový marketing a copywriting
Pavel Ungr
Petra pro mne vyráběla vizitky a i když mé požadavky se několikrát měnily a nebyly úplně jednoduché, vždy bez problémů vše zapracovala a dokončila k mé spokojenosti.

Pavel Ungr

konzultant SEO a online marketingu
S Petrou je to jedna báseň. Oceňuju hlavně svižnou komunikaci, cit pro detail a flexibilitu spolupráce. Společně jsme vytvářeli brandmanuál advokátní kanceláře eLegal, marketingové materiály či vizitky, všechno v moderním, minimalistickém a vkusném stylu. Moc děkujeme!

Andrea Pavelcová

eLegal advokátní kancelář
elegal.cz
Petra je spolehlivá, svědomitá a proaktivní. Velmi kvalitní výstupy. Výborná spolupráce.

Benjamin Hasić

General manager ve FOXO
Petru jsem vybrala pro spolupráci s naší firmou CamStreamer (a NetRex), protože se mi líbil její optimistický barevný styl a propracovaná webová prezentace. A nespletla jsem se. Spolupracovali jsme na tvorbě loga a vizuální identity, na návrhu stánků na výstavy, letáků i dalších online i offline materiálů. Petra se zajímá o kontext zadání, doptává se a díky tomu míří její návrhy většinou rovnou do černého. Nejasnosti bez problémů vykomunikujeme, je spolehlivá a akční. Navíc má v grafice široký záběr a je vidět, že ji její práce baví.

Ivana Hlobilová

UX designerka, copywriterka
Děkujeme za parádně odvedenou práci. Jsme 100% spokojeni jak přístupem, tak Vaším citem pro grafické zpracování. Z výsledku jsme nadšeni.

Štěpán Krejčiřík

spolumajitel KK Trek s.r.o.
treknapoje.cz ~ obchod@treknapoje.cz
Petra mi pomáhala s mou novou značkou při odchodu na volnou nohu. Spolupráce byla skvělá – Peťa už mě znala z předchozích let a krásně promítla „mou osobnost“ do nového loga. Byl na ní spoleh, na všechna její doporučení jsem dala a dostala výsledek, který mě doprovází na každém (volném:) kroku a dělá mi radost 🙂

Petra Dolejšová

advokátka
www.petradolejsova.cz
Děkuji za krásné vizitky, mám z nich velikou radost! Petra skvěle vypracovala grafický návrh vizitek, přestože jsme se nepotkaly osobně, dokázala se na mě naladit a předložit návrhy, z kterých jsem byla nadšená. Petra zajistila i tiskárnu, která mi dokázala v malém nákladu připravit pouzdro na vizitky za rozumnou cenu. Vážím si skvělé komunikace i profesionality. Těším se na další spolupráci!

Lenka Kilčevská

terapeutka
www.necovicuvnitr.cz
Petřin záběr je velmi široký – od bannerů po přípravu brožurek pro tisk. Je spolehlivá, pracuje tvrdě a zajímá se o pozadí zadání.

Pavlína Louženská

Marketing Director v H1.cz
Ukázková spolupráce. Velmi si vážím osobního přístupu a promptnosti řešení našich požadavků. Petra pro nás připravuje množství podkladů, především bannery a infografiky. Doporučuji!

Peter Kuna

projektový manažer
dovolenka.sme.sk ~ peter.kuna@smeonline.sk ~ +421903776913
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS