Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Gregušová, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petra Gregušová, DiS. — kreativní grafička

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Petra Gregušová, DiS.:
Mgr. Jana Dolejšová
Petra je kreativní a zároveň velmi pečlivá a spolehlivá – kombinace, která je u grafika tak trochu zlatý grál. Při tvorbě grafiky se zajímá o souvislosti, doptá se na všechno relevantní tak, aby její výstupy byly nejenom líbivé, ale hlavně, aby fungovaly, jak mají. Není to typ grafika, co jen otrocky splní zadání, ale ráda poradí, nasměruje a upřímně vám řekne, když je váš zdánlivě brilantní nápad slepá ulička.

Mgr. Jana Dolejšová

specialistka na marketingovou strategii, obsahový marketing a copywriting
Pavel Ungr
Petra pro mne vyráběla vizitky a i když mé požadavky se několikrát měnily a nebyly úplně jednoduché, vždy bez problémů vše zapracovala a dokončila k mé spokojenosti.

Pavel Ungr

konzultant SEO a online marketingu
Petru jsem vybrala pro spolupráci s naší firmou CamStreamer (a NetRex), protože se mi líbil její optimistický barevný styl a propracovaná webová prezentace. A nespletla jsem se. Spolupracovali jsme na tvorbě loga a vizuální identity, na návrhu stánků na výstavy, letáků i dalších online i offline materiálů. Petra se zajímá o kontext zadání, doptává se a díky tomu míří její návrhy většinou rovnou do černého. Nejasnosti bez problémů vykomunikujeme, je spolehlivá a akční. Navíc má v grafice široký záběr a je vidět, že ji její práce baví.

Ivana Hlobilová

UX designerka, copywriterka
Petra je spolehlivá, svědomitá a proaktivní. Velmi kvalitní výstupy. Výborná spolupráce.

Benjamin Hasić

General manager ve FOXO
Děkujeme za parádně odvedenou práci. Jsme 100% spokojeni jak přístupem, tak Vaším citem pro grafické zpracování. Z výsledku jsme nadšeni.

Štěpán Krejčiřík

spolumajitel KK Trek s.r.o.
treknapoje.cz ~ obchod@treknapoje.cz
Petřin záběr je velmi široký – od bannerů po přípravu brožurek pro tisk. Je spolehlivá, pracuje tvrdě a zajímá se o pozadí zadání.

Pavlína Louženská

Marketing Director v H1.cz
Ukázková spolupráce. Velmi si vážím osobního přístupu a promptnosti řešení našich požadavků. Petra pro nás připravuje množství podkladů, především bannery a infografiky. Doporučuji!

Peter Kuna

projektový manažer
dovolenka.sme.sk ~ peter.kuna@smeonline.sk ~ +421903776913
Petra pro nás již více než rok dodává kreativu. Nejvíce na ní obdivuji její zodpovědnost a rychlost. Vím, že se na ni můžu ve všem spolehnout. Cokoliv dodá, je vždy naprosto v pořádku.

Jana Bačová

Account Manager v H1.cz
Spolupráce s Petrou probíhala na jedničku, čistá svěží grafika a dobré porozumění požadavkům klienta. Oceňuji také velkou flexibilitu a upozorňování na různá úskalí následného tisku. Určitě ráda při další příležitosti spolupráci zopakuji.

Hana Blažková

Petra Gregušová pro mě vyrobila grafické návrhy vizitek, letáků a dalších reklamních materiálů. Spolupráce s ní byla špičková, komunikace bezproblémová. Na základě prvotní konzultace přesně vystihla moji představu a návrhy splnily všechny moje očekávání. Petra je kreativní a rychlá. Její práce je precizní, kompozičně vyvážená a barevně sladěná. Vřele doporučuji!

Denisa Hájková

Spolumajitelka Čajovny Shisha II
cajovna.shisha2@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS