Doporučení z první ruky

Petra Gregušová, DiS. — grafička se specializací na branding a logotvorbu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

Spolupráce s Petrou je výborná, nemohli jsme si vybrat lepší grafičku. Petra pro náš start-up zpracovávala brand manuál včetně loga, vizitky, produktový katalog a další marketingové materiály pro náš stánek na veletrhu. Komunikace s Petrou je na vysoké úrovni, vždy odpovídá k věci a její připomínky a zpětná vazba je k nezaplacení. Z odvedené práce a dodaných výstupů jsme nadšení a určitě s Petrou budeme i nadále spolupracovat. Spolupráci s Petrou můžeme jenom doporučit.

Jindřich Haluska
spoluzakladel startupu v Dubaji
fitbeeplanet.com jindrich@fitbeeplanet.com

Petra je kreativní a zároveň velmi pečlivá a spolehlivá – kombinace, která je u grafika tak trochu zlatý grál. Při tvorbě grafiky se zajímá o souvislosti, doptá se na všechno relevantní tak, aby její výstupy byly nejenom líbivé, ale hlavně, aby fungovaly, jak mají. Není to typ grafika, co jen otrocky splní zadání, ale ráda poradí, nasměruje a upřímně vám řekne, když je váš zdánlivě brilantní nápad slepá ulička.

Mgr. Jana Dolejšová
specialistka na marketingovou strategii, obsahový marketing, copywriting a sociální sítě
navolnenoze.cz/prezentace/jana-dolejsova… dolejsovajana@gmail.com
Ing. Kateřina Tygl

Petru oceňuji jako grafičku pro mnoho věcí: 1) Dodržuje termíny (wow), 2) Umí se dobře zeptat a nacítit na projekt, aby dodala návrh přesně tak, jak si přejete, 3) Nad celou tvorbou opravdu přemýšlí, 4) Skvěle komunikuje… Děkuji za spolupráci a veškerou tvoji tvorbu!

Ing. Kateřina Tygl
marketingová konzultantka, specialistka na online marketing, lektorka
Adam Vrána

Petra mi navrhla parádní vizitky pro UX textaře – ano, pro mě :-) Petra je skvělá! Proč? Pochopí zadání, navrhne vylepšení a zdůvodní ho, vy souhlasíte, protože má pravdu. Pak zajistí výrobu vizitek a pošle vám to až na stůl. A to vše rychle a bez zbytečných keců. Vizitky jsou parádní a já nadšený. Jak říkám, Petra je skvělá! Najměte si ji na návrh a tvorbu vizitek. Fakt.

Adam Vrána
UX textař

Petra mi pomáhala s mou novou značkou při odchodu na volnou nohu. Spolupráce byla skvělá – Peťa už mě znala z předchozích let a krásně promítla „mou osobnost“ do nového loga. Byl na ní spoleh, na všechna její doporučení jsem dala a dostala výsledek, který mě doprovází na každém (volném:) kroku a dělá mi radost 🙂

Petra Dolejšová
advokátka
www.petradolejsova.cz

Petru jsem vybrala pro spolupráci s naší firmou CamStreamer (a NetRex), protože se mi líbil její optimistický barevný styl a propracovaná webová prezentace. A nespletla jsem se. Spolupracovali jsme na tvorbě loga a vizuální identity, na návrhu stánků na výstavy, letáků i dalších online i offline materiálů. Petra se zajímá o kontext zadání, doptává se a díky tomu míří její návrhy většinou rovnou do černého. Nejasnosti bez problémů vykomunikujeme, je spolehlivá a akční. Navíc má v grafice široký záběr a je vidět, že ji její práce baví.

Ivana Hlobilová
UX designerka, copywriterka

Děkujeme za parádně odvedenou práci. Jsme 100% spokojeni jak přístupem, tak Vaším citem pro grafické zpracování. Z výsledku jsme nadšeni.

Štěpán Krejčiřík
spolumajitel KK Trek s.r.o.
treknapoje.cz obchod@treknapoje.cz

S Petrou je to jedna báseň. Oceňuju hlavně svižnou komunikaci, cit pro detail a flexibilitu spolupráce. Společně jsme vytvářeli brandmanuál advokátní kanceláře eLegal, marketingové materiály či vizitky, všechno v moderním, minimalistickém a vkusném stylu. Moc děkujeme!

Andrea Pavelcová
eLegal advokátní kancelář
elegal.cz

Spolupráci s paní Petrou Gregušovou mohu vřele doporučit, její jednání je velmi profesionální a odvedená práce kvalitní. Vytvářela s námi od začátku celý vizuál organizace (od grafiky vizitek, přes množství různých plakátů a letáků, až po merch naší osvětové kampaně) a jsme velmi spokojeni. Důležité pro nás je také to, že umí zareagovat rychle, když nám něco hoří.

Veronika Maslíková
ředitelka
dementia.cz
Pavel Ungr

Petra pro mne vyráběla vizitky a i když mé požadavky se několikrát měnily a nebyly úplně jednoduché, vždy bez problémů vše zapracovala a dokončila k mé spokojenosti.

Pavel Ungr
konzultant SEO a online marketingu