Petra Hladíková

interiérová designérka

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně Praha a Středočeský kraj

Interiér odráží vaši osobnost a styl. Ráda vám pomohu přenést je do vašeho osobitého a stylového interiéru.

Jsem interiérová designérka. Specializuji se na návrhy interiérů bytů, domů i komerčních prostor. Nabízím také kompletní stavební realizace.

Pokaždé přitom respektuji historii, místo i architekturu a využívám potenciál místa a prostoru.

Ráda vytvářím jedinečné, originální a elegantní interiéry, které obstojí ve zkoušce času a jsou v souladu s osobností a způsobem života klienta. Věřím totiž, že volba místa, kde žijeme, má velký vliv na naši pohodu – a interiérový design v něm hraje zásadní roli.

Ukázky realizací

Divoká Šárka | mood board 3D kuchyně | návrh a vizualizace interiéru Půdorys bytů: původní a nový stav Obývák s kuchyní – sample board Luxusní velká koupelna – sample board
Zobrazit všech 12 náhledů

Proč se mnou spolupracovat?

  • První schůzka nebo návštěva vaší nemovitosti je zdarma.
  • Vymyslím a navrhnu jedinečný, originální a harmonický interiér, který bude v souladu s osobností a způsobem života.
  • Připravím technickou dokumentaci – mood board, sample board, půdorys nemovitosti, půdorys se zónami, půdorys s rozmístěním nábytku, vizualizaci, seznam prvků a zařízení, výkresy nábytku.
  • Zrealizuji návrh interiéru do posledního detailu, doporučím spolehlivé dodavatele a zajistím kompletní realizaci.

O mně

Kariéru interiérové designérky jsem zahájila v devatenácti letech, kdy jsem byla pověřena přestavbou bytu přítele. Ta se kamarádům a přátelům zalíbila natolik, že mě poté často žádali o radu a nápady, jak navrhnout uspořádání, změnu dispozice, vybavit a zařídit svoji nemovitost.

Z mé záliby se postupem času stala krásná a kreativní práce.

Pracovala jsem ve vydavatelství Hachette Filipacchii 2000 pro tituly Elle, Marianne, Premiere a Maxim.

Skvělou pracovní zkušeností byla pozice account managera ve společnosti Atelier Spektrum, kde vznikaly outdoorové projekty a zároveň netradiční ateliérové loftové byty, oceněné cenou Best Interior Design Czech Republic.

Navrhování kuchyní jsem se věnovala pro společnost Oresi, kde jsem získala certifikát designéra kuchyní.

Zásadním bodem v profesním směřování bylo setkání s Janou Hradeckou, zakladatelkou a ředitelkou školy interiérového designu Intermezzo a velmi inspirativní osobností.

Moje značka Add design je propojena s mým dalším projektem Ad homes. Poradenská činnost v rámci realizace prodeje nebo koupě nemovitosti a navazujícím interiérovým designem totiž je skvělou cestou k zhodnocení vaší nemovitosti.

Jako realitní makléř jsem navštívila přes 5000 nemovitostí a znám dobře realitní trh i nároky klientů na bydlení. Proto umím navrhnout řešení, které výrazně zvýší hodnotu nemovitosti.

Petra Hladíková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Petra Hladíková
Revoluční 724/7
Praha 1
110 00
Mobil:724 015 763
Email:hladikova.petra@email.cz
Web:www.adddesign.cz
Instagram:add_design.add_homes
Pinterest:Add_design_Petra_Hladikova
Účet:1124400/5500 (Raiffeisen)
IČ:64737420

Doporučení
z první ruky

Petra Hladíková mi navrhla a zajistila kompletní stavební realizaci interiérů 2 nemovitostí v Praze. Žiji trvale v Anglii a nezvládám jezdit do Prahy a zařizovat tyto záležitosti. Petra má opravdu talent na interiéry, dokáže se vcítit do člověka pro kterého navrhuje design a vždy pracuje srdcem. Petra je vysoce profesionální, spolehlivá a její práce byla perfektní. Její flexibilita a schopnost vyjít svým klientům vstříc je úžasná a klienti jsou pro ni vždy prioritou. Stále si užívám interiéry od Add design.

Petra Gorham

UK psychoterapeut