Doporučení z první ruky

Petra Hladíková — interiérová designérka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Petra Hladíková mi navrhla a zajistila kompletní stavební realizaci interiérů 2 nemovitostí v Praze. Žiji trvale v Anglii a nezvládám jezdit do Prahy a zařizovat tyto záležitosti. Petra má opravdu talent na interiéry, dokáže se vcítit do člověka pro kterého navrhuje design a vždy pracuje srdcem. Petra je vysoce profesionální, spolehlivá a její práce byla perfektní. Její flexibilita a schopnost vyjít svým klientům vstříc je úžasná a klienti jsou pro ni vždy prioritou. Stále si užívám interiéry od Add design.

Petra Gorham
UK psychoterapeut
+4478757327

Petra Hladíková mi navrhla a pomohla zajistit kuchyň do mého staršího domečku. Vkus má nadevše úžasný, kuchyň sedí do prvorepublikového domu krásně. Prakticky je kuchyň taky perfektní. Byla obrovskou oporou při každém kroku. Už se těším na spolupráci při další renovaci, tentokrát koupelny!

Teresa Reiniš
učitelka AJ

S Petrou Hladíkovou a Add design spolupracuji na projektech několik let. Má velmi příjemné jednání, spolehlivost a jako designér má velký talent nakombinovat barvy a zařizovací předměty tak, aby byl interiér funkční a krásný zároveň.

Petr Derka
SAPEKA
www.sapeka.cz