Doporučení z první ruky

Petra Mazurová — webdesignérka, UX/UI designérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Ing. Lucie Čambálová

Nejen, že je Petra krásná a milá, ale ona je i neuvěřitelně schopná, s nebývalým citem pro detail a tvorbu webových stránek obecně. Z našeho nového webu jsem nadšená. Kromě profesionální stránky věci jsem si i hrozně vážila otevřenosti – vždy jsem Petře mohla na rovinu říci, co se mi třeba tolik nelíbí a ona obratem pochopila, oč mi jde, aniž by se třeba nedejbože urazila. Nebyla jsem lehký zákazník, ale myslím, že jsme to zvládly na jedničku. Petro, děkuju a smekám!

Ing. Lucie Čambálová
majitelka a zakladatelka firmy ČambiTour, osobní cestovní agentury pro jednotlivce i firmy

Při výběru partnera pro tvorbu nového webu jsem dlouho váhal. Tvorbu svého „vývěsního štítu“ nechcete svěřit ledaskomu. Na doporučení známých jsem se na webu seznámil s pracemi Petry Mazurové. Přišlo mi, že citlivě vystihla podstatu businessu, který její klienti provozují, a tomu návrhy přizpůsobila. To byl důvod, proč jsem se rozhodl ji kontaktovat. A rozhodně jsem nelitoval. Petra mi velmi trpělivě vysvětlila způsob práce, jasně vymezila rozhraní mezi „námluvami“ a placenou prací. Probrali jsme moje představy, které korigovala pohledem profesionála. Protože jsem měl poměrně jasno o obsahu, proběhla první fáze velmi rychle a záhy jsem mohl posoudit první grafické návrhy. A protože mě oslovily a i cenu jsem považoval za přiměřenou, definitivně jsme si potvrdili spolupráci. Na Petře Mazurové oceňuji zejména cit pro grafické ztvárnění osobnosti klienta a povahy jeho businessu, profesionalitu a zároveň lidskost v kontaktu s partnerem, perfektní dodržování dohod a termínů, systematičnost při zaškolení ke správě webu i vstřícnost a pochopení pro mé drobné vrtochy. Při výběru dodavatelů jsem celou svoji pracovní kariéru velmi náročný. Ale i tyto vysoké nároky Petra Mazurová beze zbytku splnila. Proto ji mohu s klidným srdcem každému zájemci o vytvoření nového webu vřele doporučit.

PaedDr. Vladimír Svatoš
lektor a kouč
www.vladimirsvatos.cz

Při zadávání webových stránek jsem měla určitá očekávání a požadavky. Potřebovala jsem, aby webové stránky odrážely mé vnitřní nastavení, aby barevné provedení odpovídalo barvám, které mám ráda a ukazovalo na moji osobnost. Hlavním cílem ale bylo, aby stránky oslovily moji budoucí klientelu. Realita předčila má očekávání. Paní Petra se ukázala jako odborník na svém místě. Dostala jsem vysokou kvalitu za příznivou cenu. Což je velký bonus, obzvlášť v dnešní době. Určitě paní Petru doporučuji a věřím, že budete s její prací spokojeni stejně jako já.

Blanka Hilbertová
psycholožka a soudní znalkyně
www.blankahilbertova.cz

Petro, moc Vám děkuji za profesionální spolupráci. Oceňuji, jak trpělivě jste si poradila s mými vysokými nároky. Mám z webu velkou radost a věřím, že bude plnit své poslání.

Kateřina Vašíčková
psychoterapeutka a průvodkyně procesem rozchodu
www.rozchodjakoprilezitost.cz

Moc děkuji velmi šikovné a profesionální, ultra trpělivé a moc milé webdesignérce Petře Mazurové. Pokud byste samy hledaly, na koho se obrátit při celkové tvorbě webu (jak designu, tak jeho uvedení do provozu), doporučuji Peťu všema deseti. Opravdu jsem si na výběru dala záležet a nakonec se mi to vyplatilo. Lepšího a povolanějšího člověka jsem si nemohla přát. Navíc jako člověk je prostě moje krevní skupina.

Veronika Kubátová
www.bozskaterapie.cz

Péťa mi vytvořila nádherný web, který se mnou ladí. Spolupráce a komunikace šla hladce. Péťa reagovala operativně na moje podněty, nevadily jí různé úpravy a poskytovala mi také zpětnou vazbu. Zpočátku jsme se potkávaly on-line a společně tvořily základy webu. Velmi si cením rychlosti, se kterou web vznikl. Tipů a opravdového zájmu o konečný výsledek.

Ing. Olga Šťavíková
www.olgastavikova.cz

Než jsem se na spolupráci domluvila s Petrou, připadalo mi, že je příprava webu srovnatelná se zdoláním Mount Everestu – nebo alespoň s opakovaným výšlapem na Sněžku. A možná by i byla, kdybych se nerozhodla oslovit právě Petru. Jsem ráda za společné schůzky, na kterých jsme nejprve ohledávaly sdělení a podobu webu Tereza koučuje. Myslím, že se Petře podařilo krásně vystihnout, kdo jsem a o čem jsou služby, které klientům nabízím. Navíc si cením trpělivosti, se kterou jsme vypilovaly i ty nejdrobnější přání a detaily, které jsem měla na mysli.

Tereza Sýkorová
terezakoucuje.cz

Hodně mi záleží na tom, aby design byl promyšlený, vyladěný a harmonický. Petra mi můj požadavek splnila na první dobrou, výsledný web je pohlazení po duši. Mé představy dokonale vizuálně zapracovala.

Kateřina Sedláčková
www.tichaprani.cz

Spolupráce s Petrou byla vysoce profesionální a velmi příjemná. Petra dobře zanalyzovala naše potřeby a vytvořila webové stránky, které jsou kvalitně graficky zpracované, informativní a snadno udržovatelné. Během procesu tvorby jsme oceňovali zejména rychlé reakce na naše dotazy a způsob implementace našich požadavků. S výsledkem jsme moc spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

Jan Urbánek
www.osaporeality.cz

Dlouho jsem zvažovala nechat si vytvořit webové stránky. Náhoda tomu chtěla a potkala jsem Petru Mazurovou a svěřila jsem propagaci svého podnikání do jejích rukou. Výsledek mne nadchl. Nejen dokonalý web, ale hlavně velice příjemná komunikace. Prostě vše ušila přesně na míru. A za to jí patří velký dík. Jsem s výsledkem velmi spokojena a mohu její tvorbu vřele doporučit.

Olga Žítková