Doporučení z první ruky

Petra Mazurová — webdesignérka, UX/UI designérka


Zobrazuji č. 11-14 z celkem 14 doporučení

Z nabídek, které jsem dostala, se Petra vymykala kvalitou svých dosavadních realizací, očividným citem pro detail, ale především mě nadchla svým osobním zaujetím pro věc a skvělou komunikací. Jsem opravdu ráda, že jsme se spolu domluvily, protože spolupráce byla mimořádně příjemná, tvůrčí a dynamická. Nebyl žádný detail, který by nechtěla řešit, i když jsem s nimi přicházela dokonce i po finálním schválení a předání stránek. A hlavně, výsledek je skvělý a naprosto přesný. Petru moc doporučuji.

Barbara Herz
www.doktrin.cz

S Petrou se znám již mnoho let, takže když jsem se dozvěděla, že ke svým dřívějším aktivitám (Petra je mimochodem výborná fotografka) přidala tvorbu webových stránek, oslovila jsem ji s žádostí o pomoc. A Petra nám pomohla nejen webové stránky vytvořit, ale pomohla nám vyřešit i další záležitosti související se spuštěním webu. Oceňuji její vstřícnost, skvělou komunikaci, trpělivost, rychlost, se kterou vše řešila, nápady, se kterými přišla. Petra dokonale pochopila, co od webu očekáváme a tato očekávání dokonce i předčila. Moc děkujeme a vřele doporučujeme.

Mgr. Radana Bužková
www.akbc.cz

Kontakt na Peťu jsem získala díky mé kamarádce Míše Pokorné, která mi zároveň tvořila brand studia. Míša tenkrát přišla se slovy: „Hele, mám skvělou webařku, která ti udělá opravdu vyladěný web, aby tě to dokonale vystihovalo.“ A nemýlila se. Web je vskutku nádherný, klienti si jej velmi chválí pro jeho design a přehlednost a já jsem nesmírně spokojená se službami Peti, která mi vždy ochotně poradí a pomůže.

Šárka Pallová
www.sarkapallova.cz

Zhmotnění snu. Mít svůj vlastní web. A je to Petřinou zásluhou. Ač jsem ji oslovila náhodně a vůbec jsem ji neznala, byl to skvělý risk. Přesně mi sedla lidsky a dokázala mě po pár schůzkách odhadnout, co chci a co ne. Už první nástřel byl skvělý a já věděla, že budu spokojená. A jsem moc. Děkuju, Petři.

Ing. Pavla Bučková
www.vnovemkabatku.cz