Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Termerová

Petra Termerová

tvůrkyně webů ve WordPressu

Petra Termerová
Petra Termerová - logo

Hledáte parťáka pro tvorbu a správu webu za rozumnou cenu? Někoho, komu bude na vašem projektu opravdu záležet a udělá všechno pro to, aby web splnil vaše potřeby? Jsem nadšená webdesignérka a s chutí vám pomohu v těchto oblastech:

  • Tvorba webu – Tvořím jednoduché, funkční a zároveň moderní webové stránky na osvědčeném redakčním systému WordPress s administrací, kterou si hravě osvojíte. Samozřejmostí je responzitiva webu, aby se korektně zobrazoval na všech zařízeních. Rovněž kladu důraz na optimalizaci pro vyhledávače (SEO), díky čemuž bude váš web dobře viditelný na Googlu i Seznamu. Také si poradím s nasazením vaší grafiky, případně navrhnu vlastní grafický design. Jednostránkové prezentace umím už od 8.000 Kč.
  • Správa webu – Představím vám jednoduchou práci s WordPressem, abyste si mohli obsah webu snadno aktualizovat: doplňovat novinky, materiály, fotky, texty apod. Pokud na správu webu nemáte čas, ráda se jí ujmu. Moje sazba je 750 Kč za hodinu.
  • Servis a údržba webu – Postarám se o pravidelnou aktualizaci WordPressu, grafické šablony i pluginů, aby byl váš web neustále ve formě. Také pohlídám zálohy webu a databáze. Za veškerý servis si účtuji paušál od 850 Kč za 3 měsíce.

Weby netvořím do tří dnů jako rychlokvašky, ale vše důkladně promýšlím. Během spolupráce vám budu hodně naslouchat a taky se dost ptát. Klienti na mně oceňují, že jsem pečlivá, spolehlivá, kreativní i praktická, což se odráží ve výsledné práci.

Mám za sebou dlouhodobý kurz zaměřený na WordPress a rekvalifikační kurz Pracovník grafického studia. Své znalosti si průběžně rozšiřuji.

Když zrovna nepracuji, ráda pobývám v přírodě a trávím čas na venkově. V Podkrkonoší chovám včely a ve sklepě každoročně kvasím přírodní cider – mí stálí klienti nezůstanou bez ochutnávky :)

Ukázky prací:

Nástavby Meisner - tvorba dvoujazyčného webuWebdesign a tvorba webu pro ovčí eko farmu SonjaNávrh a tvorba webových stránek pro spolek AstmálekNávrh a tvorba webu a eshopu s jedinečnými ekologickými urnamiMiJa poradna – tvorba webu, servis a údržba
Zobrazit všech 11 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celý svět; osobně zejm. Jablonec, Turnov, Mladá Boleslav, Praha, Jičín

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Petra Termerová
Březová 9
Jablonec nad Nisou (Liberecký kraj)
466 02
Mobil:724 124 117
Email:termerucha@gmail.com
Web:www.petrucha.cz
Facebook:Facebook petrucha.tvorbawebu
LinkedIn:LinkedIn petrapetrucha
:08663955

Doporučení z první ruky

Výborná spolupráce, taktéž komunikace. Jsme velice spokojeni. Paní nám poradila, vše proběhlo k naší spokojenosti.
Dagmar Meisnerová

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS