Petra Termerová

tvůrkyně vstřícných webů ve WordPressu

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celý svět; osobně zejm. Jablonec, Turnov, Mladá Boleslav, Praha, Jičín

Specializuji se na tvorbu prezentačních a jednoduchých prodejních webů pro podnikatele, kreativce na volné noze i menší firmy. Takové, kteří oceňují přívětivý, vnímavý a proaktivní přístup. Na skvělém výsledku mi záleží stejně jako jim. Kromě webdesignu rozumím i tomu, že většinou nemají čas nebo know-how, proto kromě tvorby webu zařídím i vše ostatní. Od domény po servis webu.

  • Tvorba webu – Tvořím jednoduché, funkční a moderní webové stránky na osvědčeném redakčním systému WordPress s administrací, kterou si hravě osvojíte. Můžu přidat rezervační systém, kontaktní formulář, členskou sekci i jazykové mutace. Pro online prodej vám vytvořím jednoduchý prodejní web s využitím SimpleShop. Také se postarám o redesign starého webu, který už dosloužil funkčně i esteticky. Dbám na dokonalou responzivitu webu, aby se zobrazoval správně na všech zařízeních od mobilů po desktopy. Také na optimalizaci pro vyhledávače (SEO), ať je váš web směle vidět na Googlu i Seznamu. Poradím si s nasazením vaší grafiky, ale umím navrhnout i vlastní grafický design.
  • Komplet servis – Pro většinu klientů na startu zajistím a nastavím doménu a hosting. A v cílové rovince představím jednoduchou práci s WordPressem, abyste si mohli obsah webu snadno aktualizovat i bez ajťácké akademie: publikovat novinky a blogové články, měnit a přidávat text i fotky. Nemáte na správu webu čas? Nechte to na mně. Ráda se postarám i o pravidelnou aktualizaci WordPressu, grafické šablony i pluginů, aby web zůstal v kondici. Také pohlídám zálohy webu a databáze.

Weby netvořím do 2 dnů, nejsou to rychlokvašky. Vše důkladně promýšlím. Během spolupráce vám budu hodně naslouchat a taky se dost ptát. V referencích od mých klientů se dočtete, že jsem pečlivá, spolehlivá, kreativní i praktická, což se odráží ve výsledné práci. Jsou rádi, že na ně mluvím srozumitelně a technikálie umím vysvětlit laicky. Taky vím, že kdo chvíli stál, už stojí opodál – proto průběžně sleduji novinky v oboru a nebojím se je použít v praxi.

A když neskládám weby? Dobíjím energii v přírodě, relaxuji na venkově. V Podkrkonoší chovám včely a kvasím přírodní cider – mí stálí klienti nezůstanou bez ochutnávky…

Petra Termerová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Petra Termerová
Březová 9
Jablonec nad Nisou (Liberecký kraj)
466 02
Mobil:724 124 117
Email:termerucha@gmail.com
Web:www.petrucha.cz
Facebook:petrucha.tvorbawebu
LinkedIn:petrapetrucha
IČ:08663955

Doporučení
z první ruky

Petra pro nás dělala prezentační web knihy Veterinářka vypráví: https://www.veterinarkavypravi.cz/. Protože mám zkušenost s mnoha webaři, mohu dobře srovnávat a rozhodně budeme spolupracovat s Petrou i dál. Výborně se s ní komunikuje, drží termíny (spíš musela ona uhánět nás o podklady), o práci přemýšlí a domýšlí věci do detailu i z uživatelského a marketingově-obchodního i grafického hlediska, což je úžasná nadstavba, která posouvá spolupráci i výsledek o pěkných pár levelů výš. Navíc mluví řečí, které rozumí všichni, i ti, kteří s weby nemají zkušenosti a to se také moc často nevidí. Cena je rozumná. Za Parliamo doporučuji všemi deseti!

Lenka Vrátná

spolumajitelka marketingové agentury Parliamo