Doporučení z první ruky

Petra Termerová — tvůrkyně vstřícných webů ve WordPressu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

Spolupráce s Petrou byla jedním slovem radostí. Vytvářela pro mě novou verzi webu na základě grafických podkladů, které jsem jí dodala. Zároveň články a reference překlápěla z mého původního webu. Vše rychle navnímala, dodávala rychle a kvalitně dle předchozí domluvy, pokud se objevil problém, přišla s návrhem řešení. Ještě nás čeká anglická verze webu, na jejíž implementaci se těším, protože vím, že bude bezproblémová, kvalitně provedená a rychlá. Služby Petry vřele doporučuji.

Ing. Lucie Hejhalová
senior mentor marketingové strategie a osobního rozvoje
www.luciehejhalova.cz

Paní Petru jsem našla díky katalogu Na volné noze. Líbil se mi styl prezentace - věcný, střídmý, nepodbízivý a srozumitelný. Oslovila jsem ji a téměř po roční spolupráci na relativně jednoduchém webu europsy.cz nelituji. Oceňuji vstřícnou komunikaci, trpělivost s našimi prodlevami, laskavý „nátlak“ v průběhu tvorby a akční dotažení do finální podoby. Její citlivost a porozumění pro webové texty je skvělým vkladem, klient se může spolehnout, že prezentace bude působit profesionálně a esteticky dobře. Tímto velmi děkuji.

PhDr. Jindřiška Kotrlová
informační specialistka, editorka

Paní Termerovou jsem skrze portál navolnenoze.cz oslovil s požadavkem na tvorbu nového webu spolu s mnoha dalšími webaři. Naše výběrové řízení poté s přehledem vyhrála a spolupráce s ní se ukázala jako perfektní. Pomohla nám dát dohromady strukturu i nový pěkný vizuál webu a hlavně vše technicky zapracovala. Nejvíce si cením toho, že byla k dispozici vždy když bylo třeba, dokázala vyřešit všechny naše požadavky, i když to ne vždy bylo snadné. Pokaždé platilo vše, na čem jsme se domluvili. Paní Termerovou mohu vřele doporučit každému, komu vyhovuje osobní přístup, ochota pomoci a preciznost.

Jan Cimpel
www.chikkita.cz chikkita-plzen@seznam.cz 724 675 944

Paní Petru jsem kontaktoval s žádostí o přípravu profesních stránek s technickým zaměřením. Její návrhy byly velmi nápadité a výsledná podoba stránek zcela splňuje mou představu. Spolupráce byla výborná a velmi příjemná. Oceňuji také vstřícnost a snahu splnit mé požadavky a přizpůsobit se mým časovým možnostem.

Jan Anděra
www.el-mar.cz

Spolupráce s Petrou je moc prima. Petra je profík, který má spoustu tipů, triků, ale i dobré oko a pragmatický přístup při diskuzích nad texty pro web. Moc oceňuji upřímnou zpětnou vazbu. Petra vám neřekne líbivou odpověď, aby se klientovi zavděčila, ale svůj vlastní názor. Nedělá kompromisy a spokojí se jen s kvalitně odvedenou prací. Spolupráce byla příjemná i plodná zároveň! Po tvorbě webu jsem se rovnou rozhodla spolupracovat s Petrou i na jeho údržbě a pravidelných aktualizacích.

Lucie Kozáková
HR konzultantka a lektorka v oblasti personalistiky
kozakovalucie.cz

Váháte? Neváhejte. Moc doporučuji :), Peťa - Petrucha i vám může zhotovit web. Po technické stránce to budete mít zcela bez námahy, po obsahové stránce to bude přesně o vás od vás. Jak mi má kámoška pochválila můj web, ve stylu, že je přesně podle mě - je tam cítit můj osobitý rukopis. A přitom jsme ho tvořily spolu. Podle Pétina motta „hezký, čistý a za rozumnou cenu“, takový ho mám i já. K tomu skvělá komunikace, plní slíbené, včas i kvalitkou. Vím, že jak mi teď web dále spravuje a udržuje, že je v dobrých rukou. Důvěra i hezká komunikace je základ. A obojí Petrucha má, jakože za mě TOP! :)

Slávka Kozlová
lékař, masér
www.drslavka.cz slavkamasaze@gmail.com

Paní Petru jsem požádala o tvorbu nového webu pro mou firmu. Výsledek předčil má očekávání. Je radost s ní spolupracovat. Je pečlivá, trpělivá, vstřícná, srozumitelná a hlavně PROFÍK!! S radostí a díky doporučuji její služby.

Lenka Nekorancová
majitelka firmy Záclonové studio
www.zaclonovestudio.cz

Péťa nám otevřela oči. Naše webové stránky se po deseti letech dočkaly renovace, resp. kompletního předělání, zjednodušení a zpřehlednění. Očekávali jsme velké úpravy. Péťa nás ovšem překvapila ještě větším zlepšením a úpravou textů. Pro náš spolek obrovský přínos a konečně moderní pohled na dnešní prohlížení webu. Její služby rozhodně doporučíme!

Pavel V.
předseda spolku
www.astmalek.cz

S prací a přístupem Petry jsme byli velmi spokojení. Ačkoliv jsme neměli úplně jasnou představu jak mají stránky vypadat a co mají nabídnout, vytvořila návrhy, které předčily naše očekávání. I když jsme poskytli jen hrubé informace, dokázala empaticky dotvořit a přitažlivým způsobem vykreslit, co chtěl básník říci. Tím, že tvůrce není anonymní, slibuji si od další spolupráce postupné vylepšování a upgrade v případě potřeby, tzn. máme zajištěno, že stránky budou žít. Petru jako profíka na tvorbu web a nejen to vřele doporučujeme.

Roman Zdeněk
farmář a sýrař
farmasonja.cz romanzdenek@centrum.cz 737 248 649

Výborná spolupráce, taktéž komunikace. Jsme velice spokojeni. Paní nám poradila, vše proběhlo k naší spokojenosti.

Dagmar Meisnerová
www.nastavbymeisner.cz