Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Termerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petra Termerová — tvůrkyně webů ve WordPressu

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Petra Termerová:
Se službami jsem byla velmi spokojená. Snaha přizpůsobit vše mým požadavkům, profesionální přístup a ochota poradit a pomoci.

Ing. Michaela Janoušková

www.mijaporadna.cz
Paní Petru jsem oslovila náhodně právě díky portálu Na volné noze. Od počátku naší spolupráce bylo jednání rychlé, spolehlivé a plné nápadů, které jsem využila na svých stránkách. Mohu jen doporučit!!!

Michaela Šikalová

pozivote.cz
S prací a přístupem Petry jsme byli velmi spokojení. Ačkoliv jsme neměli úplně jasnou představu jak mají stránky vypadat a co mají nabídnout, vytvořila návrhy, které předčily naše očekávání. I když jsme poskytli jen hrubé informace, dokázala empaticky dotvořit a přitažlivým způsobem vykreslit, co chtěl básník říci. Tím, že tvůrce není anonymní, slibuji si od další spolupráce postupné vylepšování a upgrade v případě potřeby, tzn. máme zajištěno, že stránky budou žít. Petru jako profíka na tvorbu web a nejen to vřele doporučujeme.

Roman Zdeněk

farmář a sýrař
farmasonja.cz ~ romanzdenek@centrum.cz ~ 737 248 649
Péťa nám otevřela oči. Naše webové stránky se po deseti letech dočkaly renovace, resp. kompletního předělání, zjednodušení a zpřehlednění. Očekávali jsme velké úpravy. Péťa nás ovšem překvapila ještě větším zlepšením a úpravou textů. Pro náš spolek obrovský přínos a konečně moderní pohled na dnešní prohlížení webu. Její služby rozhodně doporučíme!

Pavel V.

předseda spolku
www.astmalek.cz
Výborná spolupráce, taktéž komunikace. Jsme velice spokojeni. Paní nám poradila, vše proběhlo k naší spokojenosti.

Dagmar Meisnerová

www.nastavbymeisner.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS