Ing. Přemysl Šiffel

multimediální kreativec se zaměřením na interní komunikaci firem

Jako grafik, designér, fotograf, kameraman a redaktor v jedné osobě se postarám o vizuální stránku komunikace uvnitř vaší firmy. Správná komunikace se zaměstnanci zvýší jejich efektivitu práce, loajalitu, motivaci a celkovou spokojenost. S tvorbou komunikačních materiálů mám 20 let zkušeností, více než 10 let spolupracuji s oddělením interní komunikace největších českých bank: Moneta Money Bank, GE Money Bank, Česká spořitelna.

Přestože pracuji jako freelancer, dokážu svým klientům nabídnout servis hodný agentury. Vyplatím se firmám, které nemají rozpočet na najmutí velké agentury, ale přesto potřebují dodat řešení na klíč. Mé služby jsou za ceny, které vám žádná agentura nenabídne.

 • Grafická a produkční podpora interní a externí komunikace – zejména přímá podpora komunikačních oddělení velkých firem, zajištění všech interních kanálů pro zaměstnance (newslettery, videa, firemní zprávy…) a náborové kampaně pro oddělení lidských zdrojů. Také konzultace s cílem zajistit maximální zásah a efektivitu komunikace se zaměstnanci.
 • Kompletní grafická tvorba – tvorba loga vč. logo manuálu, návrh firemní identity a jednotného vizuálního stylu, reklamní grafika (plakáty, billboardy, propagační letáky, katalogy, prospekty, tisková inzerce) a další grafické práce včetně tisku.
 • Fotografie – reportážní fotografie z firemních a společenských akcí, firemní portréty přímo u vás ve firmě s mobilním ateliérem nebo jednoduchým osvětlením.
 • Video – firemní zpravodajství: interní zprávy, standup proslovy, rozhovory, záznamy z tiskovek a jednání, porad, ilustrační videa pro sociální sítě aj. Používám světla, kvalitní zvukové bezdrátové systémy, točím vždy na 2–3 kamery.

Ve své práci sázím na jednoduchost, minimalistické zpracování, moderní a čistý výsledek v dobrém poměru cena/výkon/kvalita/rychlost. Denně dokazuji, že skvěle vypadající publikace, časopis nebo newsletter nemusí být výtvorem velké agentury. Stejně tak jako skvělá portrétní fotka nemusí být vždy pořízena ve velkém ateliéru a i profesionální video není vždy dílem početného filmového štábu. V případě rozsáhlých zakázek spolupracuji s dalšími odborníky na volné noze, ať už jde o grafiky, fotografy, ilustrátory nebo copywritery.

Proč se mnou spolupracovat?

 • Jsem multifunkční profesionál, mám komplexní záběr a široké produkční spektrum.
 • Moje práce má vynikající poměr cena/výkon/rychlost/kvalita.
 • Dodržuji smluvené termíny.
 • Zastávám osobní přístup a férové jednání.
 • Svoji práci dělám především proto, že mě baví, není pro mě nudnou rutinou.
 • Grafický design vnímám jako službu či řemeslo s invencí, nikoliv jako umělecký obor.
 • Používám pouze legální software, kvalitní hardware a vybavení. Pracuji s moderními a dynamickými nástroji pro sdílení a distribuci dat a plánování.
 • Neustále se vzdělávám.
 • Mám mnohaleté zkušenosti, v oboru pracuji 20 let.

Ukázka videotvorby

Soutěž Plať a vyhraj, Moneta Money Bank, 1. kolo

Image video z 2. konference pojistného trhu, pořádané Českou asociací pojišťoven

Podrobný reportážní záznam z akce „Den diagnostiky“ pořádané společností BASF

Zobrazit všechny ukázky mé videotvorby na YouTube »

Ing. Přemysl Šiffel
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Přemysl Šiffel
ART Publishing
Sládkovičova 1239/18
Praha 4
142 00
Mobil:603 779 750 (iPhone)
Email:premysl@siffel.cz
Web:www.siffel.cz
Facebook:premysl.siffel
LinkedIn:siffel
Twitter:siffel
WhatsApp:420603779750
Datovka:f6xdvvp
Účet:185582472/0600 (Moneta)
IBAN:CZ42 0600 0000 0001 8558 2472
IČ:75980878 (plátce DPH)
DIČ:CZ7804264314

Doporučení
z první ruky

S Přemkem spoluvytváříme „hodnoty“ už nějaký ten pátek. Abych byla přesnější, bude to zaručeně už přes 500 pátků. A protože Přemek je tím, kdo oněm „hodnotám“ dává vizuální podobu, zatímco já se starám výhradně o content, chtěla bych mu teď přede všemi vyseknout takovou verbální poklonu, jakou si zaslouží. Ale pere se to ve mně. Víte proč? Protože je mi jasné, že když to udělám dobře, budu se o Přemka muset dělit s velkou spoustou z vás. A tak nějak tuším, že se nerozkrájí ani nenaklonuje. Druhá, nesobecká půlka mého já zase říká: „jen to vytrub do světa“. I ostatní si zaslouží skvělá videa, krásné šablony, vtipné kampaně a lichotící fotky. Bez nervů, jestli to bude dobré a včas. A kreativních originálních nápadů není nikdy dost. No a když čtu Přemkovy reference výše, je mi jasné, že ho stejně neutajím. Takže, pánové a dámy, pokud do svého komunikačního týmu hledáte externistu – vizuálního mága, který zastane práci dvou (možná tří) in-house kolegů, a to skvěle, nikdy vám neřekne ne, maximálně se bude zajímat o to, kdy, pak je Přemek trefou do černého. Jen mi ho, prosím, nevytěžujte moc :-)

Blanka Bělovská

kormidelník externí/interní komunikace korporátních lodí