Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Přemysl Šiffel > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Přemysl Šiffel — multimediální kreativec se zaměřením na interní komunikaci firem

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ing. Přemysl Šiffel:
S Přemkem jsem spolupracoval dlouhá léta v GE jako s kolegou a následně až dodnes jako s dodavatelem. Vytvářel grafické materiály pro interní komunikaci, fotil akce, natáčel a zpracovával videa. Upřímně, neznám v oboru nikoho víc svědomitého, poctivějšího a s větším smyslem pro detail a pořádek. Je to jeden z mála lidí, kteří splní přesně to, co slíbí, a ještě k tomu v termínu, na kterém jsme se dohodli. A když by náhodou nestíhal, řekne to předem, což oceňuji. Obvykle jsme spolupracovali v režimu, kdy ani nemám přesné zadání a vytváříme ho až společně, což je přesně to, co mi vyhovuje. Stačí mít myšlenku a vědět, čeho chcete docílit. Přemek to vymyslí a dotáhne. Moje spokojenost dosáhla tak daleko, že mu v rodině zadáváme i soukromé zakázky. Rozumné ceny, realistické termíny, spolehlivost, příjemné vystupování v osobním kontaktu i na klientských akcích – za mě není vůbec co řešit.

Jan Vyšehradský

jan.vysehradsky@gmail.com
S Přemkem spolupracujeme již téměř sedm let na tvorbě videa pro naše zaměstnance, rovněž nám Přemek fotí akce pro klienty a připravuje nám grafiku pro interní účely. Na celé spolupráci oceňujeme zejména jeho spolehlivost, individuální přístup a originální kreativní nápady, které vnáší do všech výstupů. Přestože pracuje jako samostatná jednotka, své služby prezentuje servisem hodným malé agentury, a to vše se zachováním dobré ceny a rychlé dodací lhůty. Jeho služby můžeme všem opravdu jen doporučit, zejména těm, kteří potřebují kvalitní výstupy a nemají dostatečný budget pro velké projekty kreativních agentur.

Markéta Dvořáčková

Head of PR and Internal Communication Equa bank
Spolupráce s Přemkem je vždy na vysoké úrovni, flexibilní a příjemná. Dokáže pracovat nejen podle zadání, ale také sám navrhnout kreativní řešení, které ale drží linku s ostatní marketingovou komunikací ve firmě. Focení a natáčení s ním je přirozené a uvolněné, takže ho mohu velmi ráda doporučit.

Lucie Leixnerová

tisková mluvčí Moneta Money Bank
S Přemkem spoluvytváříme „hodnoty“ už nějaký ten pátek. Abych byla přesnější, bude to zaručeně už přes 500 pátků. A protože Přemek je tím, kdo oněm „hodnotám“ dává vizuální podobu, zatímco já se starám výhradně o content, chtěla bych mu teď přede všemi vyseknout takovou verbální poklonu, jakou si zaslouží. Ale pere se to ve mně. Víte proč? Protože je mi jasné, že když to udělám dobře, budu se o Přemka muset dělit s velkou spoustou z vás. A tak nějak tuším, že se nerozkrájí ani nenaklonuje. Druhá, nesobecká půlka mého já zase říká: „jen to vytrub do světa“. I ostatní si zaslouží skvělá videa, krásné šablony, vtipné kampaně a lichotící fotky. Bez nervů, jestli to bude dobré a včas. A kreativních originálních nápadů není nikdy dost. No a když čtu Přemkovy reference výše, je mi jasné, že ho stejně neutajím. Takže, pánové a dámy, pokud do svého komunikačního týmu hledáte externistu – vizuálního mága, který zastane práci dvou (možná tří) in-house kolegů, a to skvěle, nikdy vám neřekne ne, maximálně se bude zajímat o to, kdy, pak je Přemek trefou do černého. Jen mi ho, prosím, nevytěžujte moc :-)

Blanka Bělovská

kormidelník externí/interní komunikace korporátních lodí
blanka.belovska@seznam.cz
S Přemyslem Šiffelem jsme spolupracovali mnohokrát na různých projektech, při kterých jsme potřebovali zajistit komplexní grafické zpracování nejrůznějších materiálů, ať už šlo o doprovodnou hravou brožuru k dětské výstavě o penězích, kreativní i technické zpracování různých tištěných reklam a letáků nebo fotografické práce. Spolupráce s ním byla vždy zárukou kvality, maximální spolehlivosti, rychlosti, trpělivosti, ochoty a velké dávky profesionality a kreativity.

Barbora Závodská

produkční výstavy Jak se točí peníze, Česká spořitelna
Měl jsem to potěšení pracovat s Přemkem několik let a vždycky mě dokázal mile překvapit jednoduše krásným nápadem, precizně a srozumitelně zpracovanou infografikou, skvělým videem, zaměstnaneckým časopisem na klíč nebo čímkoliv jiným z široké palety jeho portfolia dovedností. Proto jej mohu doporučit všem, kteří hledají někoho, kdo dokáže kreativně a precizně zpracovat jakékoliv zadání v oblasti grafiky, videa, externí nebo interní komunikace. Jen málokde najdete tak vysoký poměr cena/výkon a zároveň i neotřelé nápady, které vaši klienti nebo nadřízení jistě ocení.

Roman Frkous

ředitel komunikace RESIDOMO
roman.frkous@seznam.cz
Vidět Přemkův profil a neznat ho, nevěřila bych, že jeden člověk dostojí celé té škále dovedností. Ale protože ho znám a léta s ním spolupracuji, potvrzuji. Nemožné na počkání, zázraky do druhého dne. A vždy ke spokojenosti zadavatele. Ať už jde o grafiku, fotodokumentaci, videodokumentaci, texty. Několik let jsem se specializovala na eventy, mít vedle sebe Přemka v roli kreativce bylo k nezaplacení. Hravě dokáže zapracovat všechny požadavky, i ty v poslední sekundě. A taky je online parťák k nezaplacení, když ještě ve dvě ráno sedíte u počítače :-)

Andrea Studihradová

Česká spořitelna
Taky znáte ten pocit, kdy potřebujete vyšvihnout grafiku nejlépe hned, tak pošlete zadání agentuře a ta vám odepíše, že první návrh pošlou za dva dny?! Tak to se vám s Přemkem nestane. Když je něco potřeba udělat hned, nikdy vás nezklame a udělá vše pro to, abyste byli spokojeni. Je na něj 100% spolehnutí. Ať už se jedná o promo leták, pozvánku, plakát, šablonu newsletteru, video nebo profi fotky atd. Vše dotáhne do konce a to včetně tisku, výroby, postprodukce apod. Zkrátka na klíč! Nic není problém a to v dnešní době rozhodně není standard.

Kristýna Křemenová

Marketing & PR Manager
Spolupráce probíhala k maximální spokojenosti, během pořizování videozáznamu i jeho následného zpracování jsem ocenila profesionalitu, spolehlivost, iniciativní přístup, vysokou rychlost a přitom všem zároveň vlídné jednání. Pro příští zakázku již vím, na koho se obrátit.

Eliška Žárová, BASF

Spolehlivost, neotřelé nápady pro tištěné materiály, elektronická média i videa, špičkové technické provedení v každé situaci a sledování inovací v oboru. To všechno jsou hlavní charakteristiky Přemkovy práce. Máme za sebou téměř pětiletou spolupráci na interní komunikaci banky ve vlastnictví firmy z USA. S Přemkem se spolupracuje velmi dobře, je přístupný tvůrčí diskusi – prostě profík na svém místě! Jednoznačně doporučuji, nezklamete se!

Lenka Hudcová

profesionál v oboru firemní komunikace a marketingu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS