Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radek Brázdil > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Radek Brázdil — web copywriter zaměřený na techniku a moderní technologie

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Radek Brázdil:
Pan Brázdil mi pomohl při vytváření obsahové strategie pro mé firemní webové stránky. Před samotným zpracováním textů se mnou vše konzultoval po telefonu a kladl řadu otázek. Výsledkem jeho práce jsou nejen poutavé texty, ale i řada nápadů, které jsme do webu zapracovali. Za spolupráci děkuji a jeho služby rád doporučuji.

Ladislav Šos

fotograf
www.sos-foto.cz
S Radkem jsem spolupracoval na důležitém projektu a naprosto upřímně vám můžu jeho služby doporučit! Do textů vždy dokáže vdechnout nový život a hlavně vše přehledně a srozumitelně popsat. Vyzná se v SEO praktikách a myslí při tom i na poutavé reklamní sdělení. Zkrátka slast pro uživatele i pro vyhledávače. Velmi také oceňuji jeho schopnost kriticky přemýšlet nad obsahem a zručnost, s jakou dokáže texty doplnit o užitečné informace, na které jsme původně ani nepomysleli. Děkuji za profesionální spolupráci a těším se na další společné projekty.

Dominik Vodárek

Web Designer & Creative Coder
dominikvodarek.cz ~ domvodarek@gmail.com ~ 776 710 075
Práce Radka Brázdila byla vždy odvedena ve vysokém standardu, na čas, s maximálním nasazením a snahou porozumět odborným tématům ze stavebnictví, kterému se věnujeme. Nezbývá než jeho služby doporučit i ostatním. V budoucnu se na něj rádi znovu obrátíme.

Pavel Popp

www.vimovsem.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS