Doporučení z první ruky

Mgr. Radek Brázdil — reklamní textař a obsahový stratég, technický copywriter


Zobrazuji všech 10 doporučení

S Radkem jsem spolupracoval na důležitém projektu a naprosto upřímně vám můžu jeho služby doporučit! Do textů vždy dokáže vdechnout nový život a hlavně vše přehledně a srozumitelně popsat. Vyzná se v SEO praktikách a myslí při tom i na poutavé reklamní sdělení. Zkrátka slast pro uživatele i pro vyhledávače. Velmi také oceňuji jeho schopnost kriticky přemýšlet nad obsahem a zručnost, s jakou dokáže texty doplnit o užitečné informace, na které jsme původně ani nepomysleli. Děkuji za profesionální spolupráci a těším se na další společné projekty.

Dominik Vodárek
Web Designer & Creative Coder
dominikvodarek.cz domvodarek@gmail.com 776 710 075

Práce Radka Brázdila byla vždy odvedena ve vysokém standardu, na čas, s maximálním nasazením a snahou porozumět odborným tématům ze stavebnictví, kterému se věnujeme. Nezbývá než jeho služby doporučit i ostatním. V budoucnu se na něj rádi znovu obrátíme.

Pavel Popp
www.vimovsem.cz

S Radkem firma KINALI spolupracuje již několik let. Osobně si velmi vážím rychlosti jeho komunikace a dodržování termínů, které není u všech volnonožců samozřejmostí. Zároveň musím vyzdvihnout jeho snahu proniknout do oboru a dodat texty, které respektují názvosloví i veškeré technické charakteristiky. Vzhledem k tomu, že naším oborem je průmyslová automatizace a strojové vidění, tedy z pohledu textů složitá technická témata, není to pro externí spolupracovníky vždy snadný úkol. Radek ho ale zvládl na jedničku. Jeho služby mohu s klidným svědomím doporučit.

Michal Kubín
specialista marketingu, KINALI
www.kinali.cz

Spolupracovat s panem Brázdilem je pro nás radost, protože víme, že vždy dostaneme přesně to, co potřebujeme. Všechny texty píše profesionálně, odborně a s velkou precizností. Vždy nám ve všem vyhoví a jeho texty tvoří velkou část našich produktových listů, katalogů, obecných, ale i technických popisků sortimentu.

KASKO-BLINDS a.s
kasko.eu

Spolupráce s panem Brázdilem na tvorbě nových textů pro naše produkty byla jednoduchá, rychlá a bez komplikací. Dobře porozuměl problematice našich výrobků, i když s nimi neměl předchozí zkušenost a dokázal to všechno přetavit do výstižných a hravých textů, které odpovídaly také podmínkám pro reklamu a vyhledávače.

Michal Končitík
obchodník
amarost.cz amarost@amarost.cz 606 606 637

S Radkem spolupracujeme již několik let a vždy se můžeme spolehnout, že dodá kvalitní texty – jsou precizně zpracované, čtivé, obsahují důležité informace i klíčová slova. Radek se navíc orientuje v různých oborech a vždy zasílá výstupy v dohodnutý termín. Vážíme si bezproblémové komunikace, díky které spolupráce funguje na výbornou.

Jakub Horáček
CSO / Business Consultant
www.increative.cz jakub@increative.cz

Pan Brázdil mi pomohl při vytváření obsahové strategie pro mé firemní webové stránky. Před samotným zpracováním textů se mnou vše konzultoval po telefonu a kladl řadu otázek. Výsledkem jeho práce jsou nejen poutavé texty, ale i řada nápadů, které jsme do webu zapracovali. Za spolupráci děkuji a jeho služby rád doporučuji.

Ladislav Šos
fotograf
www.sos-foto.cz

Radek reagoval velmi profesionálně i přesto, že můj požadavek byl v naprosto šibeničním termínu v řádu hodin. Jeho výstup jsem použil jako text pro promo video. Doporučuji.

Radovan Moser
specialista na video a film
live4k.media info@live4k.media 773 749 040

Pan Brázdil pro nás profesionálně zpracovává texty pro firemní blog. S jeho prací jsem maximálně spokojen. Výsledné články mají hlavu a patu a vždy se v nich objeví něco zajímavého „navíc“. Mohu doporučit.

David Kocourek
jednatel společnosti Pintora services, s.r.o.
www.pintora.cz david.kocourek@pintora.cz

Chci vyjádřit poděkování Radku Brázdilovi za jeho úžasnou práci na textech pro mé webové stránky. Jeho texty jsou poutavé a skvěle se čtou. Spolupráce byla skvělá. Je to profesionál, který se vždy snaží o spokojenost klienta. Je kreativní, ochotný a rychlost jeho práce mě mile překvapila. Jeho služby doporučuji všem, kteří hledají kvalitní a poutavé texty.

Kamil Štěpnička
Freelance Mechanical Engineer
www.ks-engineering.eu ks@ks-engineering.eu