Doporučení z první ruky

Radek Erben — moderátor, lektor mediálních dovedností, mluveného slova a komunikace


Zobrazuji všech 7 doporučení

Pro mě skvělá příprava na manažerské setkání, které jsem moderoval. Výstup z komfortní zóny, super. Určitě pro mě byly přínosné taky informace, jak se připravit, co čekat od mikrofonu atd.

Aleš Vavrečka

I když jsem zatím neměla prostor použít dovednosti dále, troufám si říci, že mě na tuhle situaci aspoň částečně připravil den s tebou a pokud by se nějaká akce připravovala, jsem ráda, že tě znám a můžu se na tebe obrátit individuálně.

Petronela Nováková

Za sebe jsem si ujasnila, jak se chci prezentovat, udělala jsem si přímo u tebe náborové video, nanečisto, které chci použít…

Andrea Odehnalová

Dověděla jsem se zajímavé věci ohledně mluveného slova. Teď se s Radkem domlouvám na individuální konzultaci. Doporučuji!

Kristýna Hruboňová

Mohu pana Erbena vřele všem doporučit. Je to profesionál každým coulem. Komunikace je bezproblémová a průběh akcí vždy hladký. Moc děkujeme za již několikaletou spolupráci!

Marie Keddamová
Office Manager, Atlas Group

Naše spolupráce s panem Erbenem začala eventem pro VIP klienty, ale určitě v ní plánujeme pokračovat. Ceníme si profesionálního a přitom velmi sympatického přístupu i přednesu.

Veronika Všetečková
Autocentrum Lukáš, s.r.o.
www.auto-lukas.cz marketing@auto-lukas.cz

Radek Erben opakovaně moderoval slavnostní večer s programem u příležitosti tradičního předání ocenění nejlepším zaměstnancům roku naší organizace. Byl připravený, pohotový i pohodový ;-). Svojí noblesou a nevtíravým humorem podtrhoval celkové vyznění akce. Neexhiboval, byl zkrátka skvělým průvodcem příjemného večera. Mohu vřele doporučit. Radku, ještě jednou Vám moc děkujeme.

Petra Petlachová
vedoucí Oddělení komunikace Fakultní nemocnice Ostrava
www.fno.cz