Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Galler

Radek Galler alias GallerART

grafik a ilustrátor

Radek Galler
Radek Galler - logo

Jsem mladý, ambiciózní, kreativní grafik a ilustrátor s cílem vytvořit co nejhezčí funkční design. Mou životní motivací jsou spokojení klienti a návrhy odlišné od těch, které už tu byly. Přináším nový pohled na dané věci ve světě designu. Jako jeden z mála designérů u nás se zaměřuji hlavně na kaligrafická loga.

  • Logo/kaligrafie – grafický návrh originální značky na míru, logomanuál.
  • Ilustrace – tradiční ruční i počítačová.
  • Branding – vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy, webové bannery, bannery, rollupy aj.
  • Merchandise – grafické návrhy textilu, CD coverů a drobných reklamních předmětů.

Vystudoval jsem obor Grafický design na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech. Mám 3letou praxi v reklamním a grafickém studiu. Ovládám profesionální software Adobe a Corel.

Měl jsem tu možnost spolupracovat s firmami (či na projektech) jako je: Iveco – Fiat group, CNH Industrial (New Holland, Case IH, Steyer), Nova Cup pořádaný TV Novou, nejznámějšími únikovými hrami u nás The Chamber, nejoblíbenějšími dětskými tábory Haul. Podílím se na zrodu značek Vývar Silák s Limonádou Divoženka a kapely E.R.A.

Portfolio:

Bioenergy | návrh jednoduchého symboluGrafický návrh logotypu pro pražskou značku produktů Vývar SilákIlustrovaný návrh cyklisty na akci NOVA CUP – BIKE CUP 2016 (Snídaně s Novou)Grafický návrh banneru pro wellness SPA Hotelu VyhlídkaGrafický návrh vizitky pro stavební firmu Banostav z Karlovarského kraje
Zobrazit všech 92 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Radek Galler
Družstevní 543
Klášterec nad Ohří (Ústecký kraj)
431 51
Mobil:731 730 722
Email:info@gallerart.cz
Web:www.gallerart.cz
Facebook:Facebook gallerart
LinkedIn:LinkedIn radek-galler-506679121
Účet:43 – 8381920287 / 0100 (Komerční banka)
:07034768 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

S Radkem Gallerem spolupracuji už několik let. Dělal pro mě několik log, ať už to bylo logo pro mou kapelu, mě samotného nebo snad pro mé známé. Dále graficky vypracoval kompletně celý festival KNOFEST, na kterém vystoupily špičky zahraniční muziky. Jeho nápaditost, energie, pečlivost a rychlost je spektrem, kterým se tento grafik prezentuje jako opravdový profesionál. Navíc je to mladý člověk a všeobecně jsem se setkal i u své práce, že jakmile se pracuje s mladým člověkem, který chce sebe zlepšovat, tak je důležitým poháněcím motorem do týmu a to tento grafik opravdu je. Spolupracuje se špičkou hudebníků, se spoustou velkých firem a jeho portfolio, dovolím si říct, je famózní! Já sám vím, že pokud mne moji přátele z velkého showbyznysu osloví o pomoc při hledání grafika, tak první jméno, které řeknu, bude Radek Galler, protože mě osobně jeho práce pomohla a rozhodně byla pastvou pro oči u mnoha mých příznivců.
Lukáš eLKa Bláha
frontman kapely E.R.A , Led"N"icE , umělec eLKa

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS