Radek Galler alias GallerART

grafik a ilustrátor

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem mladý, ambiciózní, kreativní grafik a ilustrátor s cílem vytvořit co nejhezčí funkční design. Mou životní motivací jsou spokojení klienti a návrhy odlišné od těch, které už tu byly. Přináším nový pohled na dané věci ve světě designu. Jako jeden z mála designérů u nás se zaměřuji hlavně na kaligrafická loga.

  • Logo/kaligrafie – grafický návrh originální značky na míru, logomanuál.
  • Ilustrace – tradiční ruční i počítačová.
  • Branding – vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy, webové bannery, bannery, rollupy aj.
  • Merchandise – grafické návrhy textilu, CD coverů a drobných reklamních předmětů.

Vystudoval jsem obor Grafický design na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech. Mám 3letou praxi v reklamním a grafickém studiu. Ovládám profesionální software Adobe a Affinity.

Měl jsem tu možnost spolupracovat s firmami (či na projektech) jako je: Iveco – Fiat group, CNH Industrial (New Holland, Case IH, Steyer), Nova Cup pořádaný TV Novou, nejznámějšími únikovými hrami u nás The Chamber, nejoblíbenějšími dětskými tábory Haul. Podílím se na zrodu značek Vývar Silák s Limonádou Divoženka a kapely E.R.A.

Radek Galler
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Radek Galler
Zahradní 164/45
Karlovy Vary
360 01
Mobil:731 730 722
Email:info@gallerart.cz
Web:www.gallerart.cz
Facebook:gallerart
Instagram:galler_art
Dribbble:Galler
WhatsApp:420731730722
IČ:07034768 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S Radkem Gallerem spolupracuji už několik let a považuji ho za experta co se týká budování značky, brandingu a vytváření nejen logotypů, ale i dalších důležitých věcí, spojených s corporate identity. Radek má totiž nadání, které každý nemá - umí tzv. se „nacítit“ na potřeby klienta/zákazníka a doručit výstup, ze kterého vám spadne brada. Velmi také oceňuji jeho vytrvalost a trpělivost doladit věci až do posledního detailu. I když by se někomu mohlo zdát, že jsme už řešili „prkotiny“, tak Radek nás nikdy tzv. „neposlal do háje“, ale vždy poctivě zapracoval všechny nové připomínky a nápady tak, aby co nejlíp vyhověl našim požadavkům. Jeho slovo vždy platilo. Pracuje svižně, termíny dodržuje a nejvíc sympatické mi bylo, že funguje tzv. „ve dne i v noci“ a že jsme tedy nikdy nebyli omezeni na běžné pracovní hodiny! Děkujeme za spolupráci a těšíme se na další využití služeb Radka Gallera, kterého vám doporučuji.

Michal Karmazín

partner