Radek Galler alias GallerART

grafik a ilustrátor

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem mladý, ambiciózní, kreativní grafik a ilustrátor s cílem vytvořit co nejhezčí funkční design. Mou životní motivací jsou spokojení klienti a návrhy odlišné od těch, které už tu byly. Přináším nový pohled na dané věci ve světě designu. Jako jeden z mála designérů u nás se zaměřuji hlavně na kaligrafická loga.

  • Logo/kaligrafie – grafický návrh originální značky na míru, logomanuál.
  • Ilustrace – tradiční ruční i počítačová.
  • Branding – vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy, webové bannery, bannery, rollupy aj.
  • Merchandise – grafické návrhy textilu, CD coverů a drobných reklamních předmětů.

Vystudoval jsem obor Grafický design na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech. Mám 3letou praxi v reklamním a grafickém studiu. Ovládám profesionální software Adobe a Affinity.

Měl jsem tu možnost spolupracovat s firmami (či na projektech) jako je: Iveco – Fiat group, CNH Industrial (New Holland, Case IH, Steyer), Nova Cup pořádaný TV Novou, nejznámějšími únikovými hrami u nás The Chamber, nejoblíbenějšími dětskými tábory Haul. Podílím se na zrodu značek Vývar Silák s Limonádou Divoženka a kapely E.R.A.

Radek Galler
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Radek Galler
Zahradní 164/45
Karlovy Vary
360 01
Mobil:731 730 722
Email:info@gallerart.cz
Web:www.gallerart.cz
Facebook:gallerart
Instagram:galler_art
Dribbble:Galler
WhatsApp:420731730722
IČ:07034768 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Hodnocení projektu https://media.giphy.com/media/BWySufD6KWQzC/giphy.gif. Pokud se rozhodujete, zda Radka oslovit ke spolupráci, tak GallerART doporučuje 9 z 10 klientů a ten desátý klient, který ho bude taktéž doporučovat, jste právě vy. Takže směle do toho, nebudete litovat! Potřebovali jsme logo + obaly pro náš nový produkt. Na Radka jsem natrefil náhodou tady na portále Na volné noze a jsem za to rád. Na to, že je to mladý chalan, tak komunikace je na vysoké úrovni. Radek miluje svou práci a proto se snaží vámi zadaný projekt zpracovat nejlépe jak umí – tak, aby byl spokojen klient i grafik. Radkovi přeji jen to nejlepší, ať dále postupuje a ať má hodně spokojených klientů. Radka doporučuji a budeme nadále využívat jeho služby. Ještě jednou děkujeme za trpělivost s Ryskou ;-)

Palo Mitošinka

spoluzakladatel proteinové tyčinky Ryska