Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Galler

Radek Galler alias GallerART

grafik a ilustrátor

Radek Galler
Radek Galler - logo

Jsem mladý, ambiciózní, kreativní grafik a ilustrátor s cílem vytvořit co nejhezčí funkční design. Mou životní motivací jsou spokojení klienti a návrhy odlišné od těch, které už tu byly. Přináším nový pohled na dané věci ve světě designu. Jako jeden z mála designérů u nás se zaměřuji hlavně na kaligrafická loga.

  • Logo/kaligrafie – grafický návrh originální značky na míru, logomanuál.
  • Ilustrace – tradiční ruční i počítačová.
  • Branding – vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy, webové bannery, bannery, rollupy aj.
  • Merchandise – grafické návrhy textilu, CD coverů a drobných reklamních předmětů.

Vystudoval jsem obor Grafický design na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech. Mám 3letou praxi v reklamním a grafickém studiu. Ovládám profesionální software Adobe a Affinity.

Měl jsem tu možnost spolupracovat s firmami (či na projektech) jako je: Iveco – Fiat group, CNH Industrial (New Holland, Case IH, Steyer), Nova Cup pořádaný TV Novou, nejznámějšími únikovými hrami u nás The Chamber, nejoblíbenějšími dětskými tábory Haul. Podílím se na zrodu značek Vývar Silák s Limonádou Divoženka a kapely E.R.A.

Portfolio:

Bioenergy | návrh jednoduchého symboluGrafický návrh logotypu pro pražskou značku produktů Vývar SilákIlustrovaný návrh cyklisty na akci NOVA CUP – BIKE CUP 2016 (Snídaně s Novou)Grafický návrh banneru pro wellness SPA Hotelu VyhlídkaGrafický návrh vizitky pro stavební firmu Banostav z Karlovarského kraje
Zobrazit všech 95 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Radek Galler
Zahradní 164/45
Karlovy Vary
360 01
Mobil:731 730 722
Email:info@gallerart.cz
Web:www.gallerart.cz
Facebook:Facebook gallerart
Instagram:Instagram galler_art
Dribbble:Dribbble Galler
WhatsApp:WhatsApp 420731730722
:07034768 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Od GallerART jsme si nechali udělat několik variací loga pro náš stream, na merch atp. S jeho prací jsme maximálně spokojeni. Měli jsme základní představu a zbytek nechali na jeho tvořivosti. Výsledek nás neuvěřitelně překvapil a předčil naše očekávání. Všechny varianty loga jsou naprosto úžasné. Celý proces tvorby nám Radek nastínil, což bylo velmi zajímavé vidět, jak finální produkt vznikal. Před finálním releasem jsme si ještě řekli o droboulilinké úpravy, které perfektně zapracoval a vzniklo opravdu skvělé dílo. Celkové jsme tedy byly nadmíru spokojeni (logo, komunikace, kreativita, cena) a v budoucnu se na Radka opět obrátíme! Doporučení je zde opravdu namístě a je podloženo skvěle odvedenou prací!
David Novotný
streameři Enusska&tranzi

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS