Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Galler

Radek Galler alias GallerART

grafik a ilustrátor

Radek Galler
Radek Galler - logo

Jsem mladý, ambiciózní, kreativní grafik a ilustrátor s cílem vytvořit co nejhezčí funkční design. Mou životní motivací jsou spokojení klienti a návrhy odlišné od těch, které už tu byly. Přináším nový pohled na dané věci ve světě designu. Jako jeden z mála designérů u nás se zaměřuji hlavně na kaligrafická loga.

  • Logo/kaligrafie – grafický návrh originální značky na míru, logomanuál.
  • Ilustrace – tradiční ruční i počítačová.
  • Branding – vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy, webové bannery, bannery, rollupy aj.
  • Merchandise – grafické návrhy textilu, CD coverů a drobných reklamních předmětů.

Vystudoval jsem obor Grafický design na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech. Mám 3letou praxi v reklamním a grafickém studiu. Ovládám profesionální software Adobe a Corel.

Měl jsem tu možnost spolupracovat s firmami (či na projektech) jako je: Iveco – Fiat group, CNH Industrial (New Holland, Case IH, Steyer), Nova Cup pořádaný TV Novou, nejznámějšími únikovými hrami u nás The Chamber, nejoblíbenějšími dětskými tábory Haul. Podílím se na zrodu značek Vývar Silák s Limonádou Divoženka a kapely E.R.A.

Portfolio:

Bioenergy | návrh jednoduchého symboluGrafický návrh logotypu pro pražskou značku produktů Vývar SilákIlustrovaný návrh cyklisty na akci NOVA CUP – BIKE CUP 2016 (Snídaně s Novou)Grafický návrh banneru pro wellness SPA Hotelu VyhlídkaGrafický návrh vizitky pro stavební firmu Banostav z Karlovarského kraje
Zobrazit všech 95 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Radek Galler
Družstevní 543
Klášterec nad Ohří (Ústecký kraj)
431 51
Mobil:731 730 722
Email:info@gallerart.cz
Web:www.gallerart.cz
Facebook:Facebook gallerart
LinkedIn:LinkedIn radek-galler-506679121
:07034768 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Radek je profík na správném místě. Osobitý styl, kvalita zpracování, vše na skvělé úrovni. Doufám, že spolu budeme spolupracovat i dále.
Michal Slušný
Grafik a ilustrátor

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS