Doporučení z první ruky

Radek Galler alias GallerART — grafik a ilustrátor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

Naprostá spokojenost s tímto grafikem. Vstřícný přístup ke změnám, žádné časové prodlevy, kvalitní výstupy, rozumná cena. Po letech grafik (a že jich pár bylo), kterému platím rád.

Velmi seriózní grafik, ochotný poradit s tvorbou zadání, příjemná a svižná komunikace, kvalitní výsledek. Grafik byl najat na tvorbu loga, razítka a vizitky. Doporučuji.

Jiří Hájek
asistent architekta
www.holotova.cz hajek@holotova.cz 606 265 867

Radek je talentovaný mladý grafik, se kterým se dobře komunikuje (i například při dokončovacích pracích a změnách), od plakátů, log, celých firemních hlaviček i menších editací fotek. Vždy spokojenost a hlavně originalita.

Jiří Sklenář
sklicko.cz sklicko.5@gmail.com 724 200 863

S Radkem Gallerem spolupracuji už několik let. Dělal pro mě několik log, ať už to bylo logo pro mou kapelu, mě samotného nebo snad pro mé známé. Dále graficky vypracoval kompletně celý festival KNOFEST, na kterém vystoupily špičky zahraniční muziky. Jeho nápaditost, energie, pečlivost a rychlost je spektrem, kterým se tento grafik prezentuje jako opravdový profesionál. Navíc je to mladý člověk a všeobecně jsem se setkal i u své práce, že jakmile se pracuje s mladým člověkem, který chce sebe zlepšovat, tak je důležitým poháněcím motorem do týmu a to tento grafik opravdu je. Spolupracuje se špičkou hudebníků, se spoustou velkých firem a jeho portfolio, dovolím si říct, je famózní! Já sám vím, že pokud mne moji přátele z velkého showbyznysu osloví o pomoc při hledání grafika, tak první jméno, které řeknu, bude Radek Galler, protože mě osobně jeho práce pomohla a rozhodně byla pastvou pro oči u mnoha mých příznivců.

Lukáš eLKa Bláha
frontman kapely E.R.A , Led"N"icE , umělec eLKa
https://www.facebook.com/eLKaRaifArea/ elka88@email.cz

Radek je profík na správném místě. Osobitý styl, kvalita zpracování, vše na skvělé úrovni. Doufám, že spolu budeme spolupracovat i dále.

Michal Slušný
Grafik a ilustrátor
http://instagram.com/kickeez

Radek je mladý, cílevědomý člověk, který zadanou práci odvádí na 100 %. Zadání plní rychle a precizně. Rozhodně doporučuji spolupráci s tímto člověkem, pokud chcete mít originální logo nebo cokoliv jiného.

Daniel Marcikán
milovník umění a poezie
daniel.marcikan@seznam.cz

Top jednání a hlavně super tvorba loga. Jsme velice spokojení a můžeme jen doporučit!

David Kolek
provozovatel solárního studia 4TAN
https://www.facebook.com/4TANsolarko/

Radek je naprosto skvělý grafik a ilustrátor. Navrhoval nám knihu cestovního průvodce po Martiniku a práci udělal dokonale. Zároveň nám do knihy nakreslil přes 200 ilustrací. Pracuje velmi rychle. Na projekt jsme si vyhradili cca 3 měsíce, ale v průběhu stále docházelo z naší strany ke změnám, Radek s tím neměl problém, všemu se ochotně přizpůsoboval a nakonec zvládl celou knihu o 200 stranách i s ilustracemi dodělat v termínu během jednoho týdne. Z Radkových návrhů jsme byli vždycky neskutečně nadšeni, vše udělal přesně tak, jak jsme si to představovali. Dále nám dělal logo pro naši firmu, a to opět zvládl dokonale. Myslím, že vidí klientům do hlavy, protože i přesto, že jsem nebyla schopná pořádně popsat, jak to logo chci, udělal ho úplně přesně tak, jak jsem si ho představovala. Také si od něj necháváme zhotovovat vizitky a prezentace pro naše partnery a opět naprosto skvělá práce. Dobře se s ním komunikuje a jeho práce jsou opravdu top, určitě s ním počítáme i do budoucna.

Veronika Veronika
Director projektu Meet Martinique
meetmartinique.com roni.valentova@gmail.com +596696776621

Radek Galler vytvářel logo pro náš streetwear brand. Dostali jsme na něj doporučení, proto jsme ho oslovili. Celá komunikace a práce pak byl rychlá, přesná a šlo vidět, že jsme na stejné vlně. Logo se několikrát upravilo, aby bylo přesně podle našich představ a vždycky bylo upraveno v termínu podle našich požadavků. Cena pak byla nadmíru přijatelná! Kéž by tak probíhala každá spolupráce s každým. Za nás 10/10 a určitě doporučujeme dále!

Jiří Balga
www.chimpanzo.com

Radek se profesionálně zhostil redesignu firemních log pro naše dva e-shopy. Původní zadání zpracoval kreativně a úspěšně tak přenesl naši vizi do moderního a elegantního designu, a to včetně rychlého a efektivního zapracování různých připomínek a poznatků, které jsme objevili ještě v průběhu realizace a naší interní komunikace.

Martin Enderle
internetový prodejce pneumatik a plechových disků
www.vsenaauto.cz