Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Galler > Doporučení

Doporučení z první ruky

Radek Galler alias GallerART — grafik a ilustrátor

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Radek Galler:
Naprostá spokojenost s tímto grafikem. Vstřícný přístup ke změnám, žádné časové prodlevy, kvalitní výstupy, rozumná cena. Po letech grafik (a že jich pár bylo), kterému platím rád.

Paintball Arena Cheb

paintballarenacheb.cz ~ paintballarenacheb@seznam.cz
Velmi seriózní grafik, ochotný poradit s tvorbou zadání, příjemná a svižná komunikace, kvalitní výsledek. Grafik byl najat na tvorbu loga, razítka a vizitky. Doporučuji.

Jiří Hájek

asistent architekta
www.holotova.cz ~ hajek@holotova.cz ~ 606 265 867
Radek je talentovaný mladý grafik, se kterým se dobře komunikuje (i například při dokončovacích pracích a změnách), od plakátů, log, celých firemních hlaviček i menších editací fotek. Vždy spokojenost a hlavně originalita.

Jiří Sklenář

sklicko.cz ~ sklicko.5@gmail.com ~ 724 200 863
S Radkem Gallerem spolupracuji už několik let. Dělal pro mě několik log, ať už to bylo logo pro mou kapelu, mě samotného nebo snad pro mé známé. Dále graficky vypracoval kompletně celý festival KNOFEST, na kterém vystoupily špičky zahraniční muziky. Jeho nápaditost, energie, pečlivost a rychlost je spektrem, kterým se tento grafik prezentuje jako opravdový profesionál. Navíc je to mladý člověk a všeobecně jsem se setkal i u své práce, že jakmile se pracuje s mladým člověkem, který chce sebe zlepšovat, tak je důležitým poháněcím motorem do týmu a to tento grafik opravdu je. Spolupracuje se špičkou hudebníků, se spoustou velkých firem a jeho portfolio, dovolím si říct, je famózní! Já sám vím, že pokud mne moji přátele z velkého showbyznysu osloví o pomoc při hledání grafika, tak první jméno, které řeknu, bude Radek Galler, protože mě osobně jeho práce pomohla a rozhodně byla pastvou pro oči u mnoha mých příznivců.

Lukáš eLKa Bláha

frontman kapely E.R.A , Led"N"icE , umělec eLKa
https://www.facebook.com/eLKaRaifArea/ ~ elka88@email.cz
Radek je profík na správném místě. Osobitý styl, kvalita zpracování, vše na skvělé úrovni. Doufám, že spolu budeme spolupracovat i dále.

Michal Slušný

Grafik a ilustrátor
http://instagram.com/kickeez
Radek je mladý, cílevědomý člověk, který zadanou práci odvádí na 100 %. Zadání plní rychle a precizně. Rozhodně doporučuji spolupráci s tímto člověkem, pokud chcete mít originální logo nebo cokoliv jiného.

Daniel Marcikán

milovník umění a poezie
daniel.marcikan@seznam.cz
Top jednání a hlavně super tvorba loga. Jsme velice spokojení a můžeme jen doporučit!

David Kolek

provozovatel solárního studia 4TAN
https://www.facebook.com/4TANsolarko/
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS