Radek Schramhauser

webdesignér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Navrhuji wireframy a grafiku webů a e-shopů z důrazem na jejich použitelnost a přehlednost. S klienty spolupracuji dlouhodobě a díky tomu mohu navrhovat bannery pro PPC, newslettery nebo akční nabídky a to tak, aby vše šlo ruku v ruce v jednotném vizuálním stylu společně s webem či e-shopem.

Jak postupuji při tvorbě či redesignu webu:

 1. Vstupní analýza – dokument o cca 30 stranách otázek. Díky analýze dokáži poznat blíže vaše podnikání, zjistit jaký je současný stav webu/e-shopu, jaké cíle by měl nový web/e-shop splňovat, proč se do redesignu webu/e-shopu pouštíte a co od něj očekáváte, jaké jsou vaše cílové skupiny atd.
 2. Návrh wireframe, prototypu – wireframe vychází ze vstupní analýzy. Znázorňuje rozložení jednotlivých prvků na webu a to jak na desktopu, tak mobilní verzi. Wireframe převedu do interaktivního prototypu a otestuji s vašimi zákazníky. Díky tomu již v této fázi dokážeme zjistit, zda se navržený web ubírá správnou cestou.
 3. Grafický návrh – v této fázi již získává web svou podobu tak, jak jej uvidí uživatel. Grafiku můžete v průběhu připomínkovat.
 4. Dozor nad implementací grafiky – po ukončení fáze grafického návrhu mohu díky dlouholetým zkušenostem jako HTML kodér dozorovat nad správnou implementací grafického návrhu.

V oboru se pohybuji od roku 2011. Už na střední škole jsem zjistil, že webdesign je přesně to, čemu bych se chtěl v budoucnu věnovat. Rád se s vámi potkám osobně v Praze, ale ve většině případů pracuji na dálku.

Vybrané reference:

 • Mercedes
 • 3bohemians
 • Decostaff
 • Hager podlahy
 • Bez ostychu
 • Český kutil
 • Medtempl
 • Moda.cz
 • Vysoká školka Beruška
Radek Schramhauser
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Radek Schramhauser
Machuldova 573/9
Praha 12
142 00
Mobil:724 911 873
Email:ahoj@elasticbeat.cz
Web:www.elasticbeat.cz
Facebook:elasticbeat
Twitter:srami8
Skype:srami8
IČ:1158112 (plátce DPH)
DIČ:CZ9305201466

Doporučení
z první ruky

S Radkem jsem spolupracoval jako kodér a programátor na několika projektech. Radkova práce je precizně připravená. Nejvíc oceňuji to, že umí i kódovat a tudíž dokáže připravit grafiku tak, aby se dala dobře zapracovat do responzivního webu. Radkovy výstupy jsou dobře strukturalizované a připravené. Oceňuji jeho cit pro detail. Radek dodává podklady v termínu a komunikace během tvorby probíhá stručně a věcně. Radka a jeho služby rád doporučím dál.

Jakub Kadeřávek
Jakub Kadeřávek

seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress