Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Schramhauser

Radek Schramhauser

webdesignér

Radek Schramhauser
Radek Schramhauser - logo

Navrhuji wireframy a grafiku webů a e-shopů z důrazem na jejich použitelnost a přehlednost. S klienty spolupracuji dlouhodobě a díky tomu mohu navrhovat bannery pro PPC, newslettery nebo akční nabídky a to tak, aby vše šlo ruku v ruce v jednotném vizuálním stylu společně s webem či e-shopem.

Jak postupuji při tvorbě či redesignu webu:

 1. Vstupní analýza – dokument o cca 30 stranách otázek. Díky analýze dokáži poznat blíže vaše podnikání, zjistit jaký je současný stav webu/e-shopu, jaké cíle by měl nový web/e-shop splňovat, proč se do redesignu webu/e-shopu pouštíte a co od něj očekáváte, jaké jsou vaše cílové skupiny atd.
 2. Návrh wireframe, prototypu – wireframe vychází ze vstupní analýzy. Znázorňuje rozložení jednotlivých prvků na webu a to jak na desktopu, tak mobilní verzi. Wireframe převedu do interaktivního prototypu a otestuji s vašimi zákazníky. Díky tomu již v této fázi dokážeme zjistit, zda se navržený web ubírá správnou cestou.
 3. Grafický návrh – v této fázi již získává web svou podobu tak, jak jej uvidí uživatel. Grafiku můžete v průběhu připomínkovat.
 4. Dozor nad implementací grafiky – po ukončení fáze grafického návrhu mohu díky dlouholetým zkušenostem jako HTML kodér dozorovat nad správnou implementací grafického návrhu.

V oboru se pohybuji od roku 2011. Už na střední škole jsem zjistil, že webdesign je přesně to, čemu bych se chtěl v budoucnu věnovat. Rád se s vámi potkám osobně v Praze, ale ve většině případů pracuji na dálku.

Ukázky práce:

NFCP.cz - půjčovna cateringuWebdesign pro Studio DAGWebdesign pro XCenterWebdesign pro Kuponie.czWebdesign pro DMS online
Zobrazit všech 28 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

 • Mercedes
 • 3bohemians
 • Decostaff
 • Hager podlahy
 • Bez ostychu
 • Český kutil
 • Medtempl
 • Moda.cz
 • Vysoká školka Beruška

Kontaktní informace

Radek Schramhauser
Machuldova 573/9
Praha 12
142 00
Mobil:724 911 873
Email:ahoj@elasticbeat.cz
Web:www.elasticbeat.cz
Facebook:Facebook elasticbeat
Twitter:Twitter srami8
Skype:Skype srami8
:1158112

Doporučení z první ruky

Radek Schramhauser je skutečným profesionálem v oblasti webdesignu. Po dvou zakázkách, které pro nás realizoval, víme, že se na něj vždy můžeme spolehnout. Práce byla dodána včas a u dodaných grafických návrhů téměř nebylo třeba provádět úpravy. Radek ví, jak přemýšlí zákazníci a co se jim líbí, což je při tvorbě designu webu důležité. Velmi si ceníme i praktických rad, díky kterým je náš web ještě lepší, než jsme očekávali. S Radkem určitě budeme dále spolupracovat!
Martina Rosenkrancová

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS