Doporučení z první ruky

Radek Schramhauser — webdesignér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 30 doporučení

Radek je výborný grafik s velkým přesahem do UX a návrhu webů. Měl jsem možnost s ním již několikrát spolupracovat a vždy to byla parádní spolupráce. Radek je puntičkář a je na něm vidět, jak jej práce baví. Hodně prohloubil své znalosti co se týče technického pohledu na weby a často pomáhá kodérům i programátorům během implementace grafiky, což je obrovské plus, které šetří čas i peníze. Plní termíny, v komunikaci je hodně pružný. Určitě jej doporučuji na jakoukoliv spolupráci.

Ing. Jan Kvasnička
konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
www.kvasnickajan.cz info@kvasnickajan.cz 732 822 838
Jakub Kadeřávek

S Radkem jsem spolupracoval jako kodér a programátor na několika projektech. Radkova práce je precizně připravená. Nejvíc oceňuji to, že umí i kódovat a tudíž dokáže připravit grafiku tak, aby se dala dobře zapracovat do responzivního webu. Radkovy výstupy jsou dobře strukturalizované a připravené. Oceňuji jeho cit pro detail. Radek dodává podklady v termínu a komunikace během tvorby probíhá stručně a věcně. Radka a jeho služby rád doporučím dál.

Jakub Kadeřávek
seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress

Radka jsem oslovil s nabídkou spolupráce na redesignu e-shopu HezkáKoupelna.cz. Okamžitě se mi zalíbil jeho aktivní přístup a znalost webové problematiky. Radek dobře ví, že úspěšný e-shop nedělá jen pěkné grafické zpracování, ale především přístupnost a konverznost prostředí, což ve své práci plně dokázal. Tohoto grafika mohu jednoznačně doporučit a těším se na další spolupráci.

Štěpán Mátl
webový vývojář a projekťák
www.stepanmatl.cz

Mockrát děkujeme Radkovi za úžasný web. Teď je super přehledný a pomáhá k mnohem větším výdělkům. Radek je opravdový profík, ale hlavně je to moc milý a hodný člověk, který nám vždy vyšel vstříc. Moc si tě Ráďo vážíme a děkujeme za všechno, těšíme se na další spolupráci.

Marika a Marťas
30tidennivyzva.cz
www.30tidennivyzva.cz martin30ti@gmail.com

Na Radka jsem se obrátila s prosbou o vytvoření série nových bannerů pro online kampaně Shoptetu. Chtěli jsme bannery, které budou osobité, ale zároveň dodrží určité „best practices“ v tomto typu komunikace. S výsledkem jsme opravdu spokojení. Kromě skvělých bannerů oceňuji také rychlost, flexibilitu, profesionální a přesto přátelský průběh spolupráce a velkou míru trpělivosti.

Barbora Oplištilová
Performance Marketing Manager
www.shoptet.cz oplistilova@shoptet.cz 774 255 085

S Radkem už nějakou dobu spolupracuji, vytváří bannery pro PPC kampaně mých klientů. Velmi si cením jeho přístupu a citu jak pro potřeby PPC bannerů, tak i citu pro klienta samotného. Jeho citlivý a chápavý přístup se pak odráží na celkové efektivitě spolupráce a úspoře času, který jsem s žádným jiným grafikem nezažila :) Důležitou vlastností Radka je i to, že po několika úpravách jednoho banneru se na vás nezlobí a nebere si je osobně, ale místo toho hledá cestu, jak vyhovět a zároveň si v jeho práci ponechat jeho „stopu“ grafika. Jednoduše řečeno, neznám lepšího grafika, než je on. Jak po lidské, tak pracovní stránce :)

Jana Vnoučková
PPC specialistka
www.ppcbavicka.cz jana@vnouckova.cz

Spolupráce s Radkem byla po všech směrech perfektní. Vše mělo jasnou strukturu a proces převedení nápadu do konkrétního hmatatelného výsledku proběhl rychle, konstruktivně, snadně a v přátelské atmosféře. Radka mohu jednoznačně doporučit jako profesionála, který ví, co dělá.

PhDr. Mgr. Pavel Kozelka
psycholog
psychoterapie-efektivne.com kozelka@psychoterapie-efektivne.com 721 465 845

Radek Schramhauser je skutečným profesionálem v oblasti webdesignu. Po dvou zakázkách, které pro nás realizoval, víme, že se na něj vždy můžeme spolehnout. Práce byla dodána včas a u dodaných grafických návrhů téměř nebylo třeba provádět úpravy. Radek ví, jak přemýšlí zákazníci a co se jim líbí, což je při tvorbě designu webu důležité. Velmi si ceníme i praktických rad, díky kterým je náš web ještě lepší, než jsme očekávali. S Radkem určitě budeme dále spolupracovat!

Martina Rosenkrancová
www.x-center.cz martina.rosenkrancova@x-center.com 777 591 388

S Radkem spolupracujeme na doporučení naší PPC konzultantky – a je to velmi přínosná spolupráce. Radek pro nás dělá kompletní visibilitu on-line marketingu našeho e-shopu www.nefertitis.cz: sady bannerů pro emailing, Facebook a akční bannery pro e-shop. Nyní jsme společně realizovali kompletní sadu remarketingových bannerů. Radek má výrazný a přitom čistý a uměřený grafický styl, díky kterému dokáže do bannerů přenést atmosféru a sdělení, jaké od něj požadujeme. Za těch několik měsíců spolupráce se naše viditelnost v prostředí internetu významně zlepšila. Co je podstatné – Radek je spolehlivý, komunikativní a snaží se odvést to nejlepší, co umí. Velmi dobře se s ním kooperuje. Nyní se společně chystáme podívat na redesign home page e-shopu, takže naše spolupráce se stále rozšiřuje, což jasně dokládá, že Radka považujeme za schopného a šikovného :) S klidným svědomím jej můžeme doporučit a to také teď děláme.

Ing. Filip Příkopa
majitel e-shopu Nefertitis.cz
www.nefertitis.cz info@nefertitis.cz 601 392 805

S Radkem jsme spolupracovali na kompletním redesignu webu. Cílem bylo především zpřehlednit náš eshop. Nešlo o to, aby byl „krásný“, ale aby byl v první řadě použitelný, což se povedlo. Dříve jsme dostávali na Heurece spíše negativní názory na nepřehledný web, nyní je tomu naopak. Zákazníci nám chválí, jak je eshop intuitivní. Co se týče komunikace s Radkem, nemám co vytknout. Vše provedeno rychle a profesionálně.

Tomáš Horký
Hsport.cz
www.hsport.cz