Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Schramhauser > Doporučení

Doporučení z první ruky

Radek Schramhauser — webdesignér

Zobrazuji č. 110 z celkem 21 doporučení prezentace Radek Schramhauser:
Jakub Kadeřávek
S Radkem jsem spolupracoval jako kodér a programátor na několika projektech. Radkova práce je precizně připravená. Nejvíc oceňuji to, že umí i kódovat a tudíž dokáže připravit grafiku tak, aby se dala dobře zapracovat do responzivního webu. Radkovy výstupy jsou dobře strukturalizované a připravené. Oceňuji jeho cit pro detail. Radek dodává podklady v termínu a komunikace během tvorby probíhá stručně a věcně. Radka a jeho služby rád doporučím dál.

Jakub Kadeřávek

webmaster a specialista na WordPress
S Radkem už nějakou dobu spolupracuji, vytváří bannery pro PPC kampaně mých klientů. Velmi si cením jeho přístupu a citu jak pro potřeby PPC bannerů, tak i citu pro klienta samotného. Jeho citlivý a chápavý přístup se pak odráží na celkové efektivitě spolupráce a úspoře času, který jsem s žádným jiným grafikem nezažila :) Důležitou vlastností Radka je i to, že po několika úpravách jednoho banneru se na vás nezlobí a nebere si je osobně, ale místo toho hledá cestu, jak vyhovět a zároveň si v jeho práci ponechat jeho „stopu“ grafika. Jednoduše řečeno, neznám lepšího grafika, než je on. Jak po lidské, tak pracovní stránce :)

Jana Vnoučková

PPC specialistka
www.ppcbavicka.cz ~ jana@vnouckova.cz
Na Radka jsem se obrátila s prosbou o vytvoření série nových bannerů pro online kampaně Shoptetu. Chtěli jsme bannery, které budou osobité, ale zároveň dodrží určité „best practices“ v tomto typu komunikace. S výsledkem jsme opravdu spokojení. Kromě skvělých bannerů oceňuji také rychlost, flexibilitu, profesionální a přesto přátelský průběh spolupráce a velkou míru trpělivosti.

Barbora Oplištilová

Performance Marketing Manager
www.shoptet.cz ~ oplistilova@shoptet.cz ~ 774 255 085
Spolupráce s Radkem byla po všech směrech perfektní. Vše mělo jasnou strukturu a proces převedení nápadu do konkrétního hmatatelného výsledku proběhl rychle, konstruktivně, snadně a v přátelské atmosféře. Radka mohu jednoznačně doporučit jako profesionála, který ví, co dělá.

PhDr. Mgr. Pavel Kozelka

psycholog
psychoterapie-efektivne.com ~ kozelka@psychoterapie-efektivne.com ~ 721 465 845
Radek Schramhauser je skutečným profesionálem v oblasti webdesignu. Po dvou zakázkách, které pro nás realizoval, víme, že se na něj vždy můžeme spolehnout. Práce byla dodána včas a u dodaných grafických návrhů téměř nebylo třeba provádět úpravy. Radek ví, jak přemýšlí zákazníci a co se jim líbí, což je při tvorbě designu webu důležité. Velmi si ceníme i praktických rad, díky kterým je náš web ještě lepší, než jsme očekávali. S Radkem určitě budeme dále spolupracovat!

Martina Rosenkrancová

www.x-center.cz ~ martina.rosenkrancova@x-center.com ~ 777 591 388
S Radkem spolupracujeme na doporučení naší PPC konzultantky – a je to velmi přínosná spolupráce. Radek pro nás dělá kompletní visibilitu on-line marketingu našeho e-shopu www.nefertitis.cz: sady bannerů pro emailing, Facebook a akční bannery pro e-shop. Nyní jsme společně realizovali kompletní sadu remarketingových bannerů. Radek má výrazný a přitom čistý a uměřený grafický styl, díky kterému dokáže do bannerů přenést atmosféru a sdělení, jaké od něj požadujeme. Za těch několik měsíců spolupráce se naše viditelnost v prostředí internetu významně zlepšila. Co je podstatné – Radek je spolehlivý, komunikativní a snaží se odvést to nejlepší, co umí. Velmi dobře se s ním kooperuje. Nyní se společně chystáme podívat na redesign home page e-shopu, takže naše spolupráce se stále rozšiřuje, což jasně dokládá, že Radka považujeme za schopného a šikovného :) S klidným svědomím jej můžeme doporučit a to také teď děláme.

Ing. Filip Příkopa

majitel e-shopu Nefertitis.cz
www.nefertitis.cz ~ info@nefertitis.cz ~ 601 392 805
S Radkem jsme spolupracovali na kompletním redesignu webu. Cílem bylo především zpřehlednit náš eshop. Nešlo o to, aby byl „krásný“, ale aby byl v první řadě použitelný, což se povedlo. Dříve jsme dostávali na Heurece spíše negativní názory na nepřehledný web, nyní je tomu naopak. Zákazníci nám chválí, jak je eshop intuitivní. Co se týče komunikace s Radkem, nemám co vytknout. Vše provedeno rychle a profesionálně.

Tomáš Horký

Hsport.cz
www.hsport.cz
Radek Schramhauser je výborný webový grafik na volné noze. Pouze díky jeho velké pomoci se mi povedlo zprovoznit webové stránky v rekordním čase. Je šikovný, pohotový a spolehlivý! Doporučuji :)

Daniela Hlasová

profesionální fotografka
danielahlasova.cz
Spolupráce s Radkem byla bezproblémová. S dodanými grafickými návrhy i s dobou jejich zpracování jsem byl vždy spokojený. Případné úpravy proběhly velmi rychle.

Martin Kucharčík

webový vývojář
www.webtvorba.8u.cz
Pan Schramhauser pro náš eshop Bezostychu.cz dodal v domluveném termínu grafický návrh přesně podle našich požadavků. Jako bonus přidal i velice přehledný a lehce kódovatelný výstup ve Photoshopu, což mi při implementaci grafiky ušetřilo spoustu času. S prací jsem velmi spokojen a pokud budu v budoucnu potřebovat podobné grafické práce, určitě se na něj znovu obrátím.

David Hořava

online marketér
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS