Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Radim Brounek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Radim Brounek — webový vývojář a programátor iOS aplikací

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Radim Brounek:
Radim se podílel na celkovém redesignu nového webu itsmylife.cz včetně konzultace u návrhu webu, výběru vhodných technologií, programování webu a napojení na služby třetích stran. S Radimem jsme spokojeni a nadále s ním spolupracujeme.

Tomáš Nevídal

It's my life
www.itsmylife.cz
Radim se podílel na vývoji front-endu našeho nového produktu SPOiTO CRM a jeho zákaznické implementaci u našeho klienta, alternativního prodejce energií Energie ČS. Součástí řešení CRM byl i zákaznický vývoj aplikace Energoporadce, integrované do CRM, sloužící prodejcům elektřiny a plynu při obchodním jednání pro zaznamenání údajů a vygenerování obchodní nabídky potenciálnímu zákazníkovi. Radim byl velmi aktivní, samostatný a velmi dobře se s ním během implementace spolupracovalo. Přesvědčil nás o výhodnosti použití frameworku Angular JS. Jeho dodávky probíhaly podle časového plánu a v očekávané kvalitě. Jednání s ním je vždy věcné a vstřícné. Po nasazení řešení se Radim dále podílí na jeho rozvoji v rámci změnových řízení. Radima zapojujeme a hodláme zapojovat do dalších našich projektů v oblasti CRM, internetu věcí a aplikací FinTech.

J. Kuba

spoito
spoito.com
Na Radimovi oceňujeme vynikající znalost WordPressu a spolehlivost. Díky kombinaci těchto dvou vlastností opravdu víme, že weby, které spravuje, jsou nakódovány kvalitně, jsou rychlé, aktualizované a nemají bezpečnostní problémy. Kromě WordPressu nám Radim vyvíjel i JavaScriptová řešení na míru, kde byl rovněž výstup na skvělé úrovni. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Michal Blažek

Online Marketing & IT Manager, Czech-us Work and Travel
czech-us.cz
Hledáme, zdokonalujeme a digitalizujeme workflow v polygrafickém světe. Zejména při vývoji web-to-print řešení je pro nás klíčová profesionální úroveň, zkušenosti, flexibilita a otevřenost novým výzvám. Tímto vším pan Brounek přispívá k plnění velmi vysokých nároků našich klientů. Děkujeme!

DataLine Technology, a.s.

Erika Jankových
www.dataline.cz
Radim převzal náš projekt v rozdělané fázi, ve stavu, se kterým jsme nebyli zcela spokojeni. Od první chvíle bylo jasné, že jsme měli štěstí a vybrali jsme si zkušeného profesionála. Na Radimovi oceňuji jeho proaktivitu, kdy sám nabízí řešení problému. S prací a znalostmi Radima jsme byli naprosto spokojeni.

Ondřej Lachman

Vazárna
www.vazarna.cz
Radim nám pomáhá s věcmi na webu, na které nestačí naše znalosti. Zejména se jedná o věci, které vyžadují hlubší znalost WordPressu a CSS. Spolupráce je nárazová, ale pro nás velmi hodnotná, jelikož víme, že se na Radima můžeme vždy obrátit.

Lukáš Teplý

Digital Analytics Lead & co-owner, Marketing Makers
marketingmakers.net
Radim byl od prvního kontaktu opravdový profesionál. Srozumitelně nás seznámil s celým procesem výroby webu a ihned odhadl dobu realizace a finanční rámec. V dalším kroku jsme dostali pár úkolů, aby Radim detailně pochopil náš business a cílovou skupinu. Velmi přínosné pro nás bylo uvědomění, že webová prezentace není pro nás, ale pro cílovou skupinu našich zákazníků, takže jsme přestali uvažovat o tom, co se líbí nám a zaměřili jsme se na to, co osloví naše klienty. Díky Radimově ochotě a odbornosti máme funkční webovou prezentaci jak firmy, tak jednotlivých projektů.

Martin Havlík

obchodní ředitel Renome development group a.s.
renomegroup.cz
S Radimovými službami jsem velice spokojen. Je technicky znalý a orientuje se v nejnovějších webových technologiích. Cením si i jeho svědomitosti, pečlivosti a plnění termínu. Radima mohu jen doporučit.

Peko Studio

Mgr. Petr Kott
peko-studio.cz
Tři důvody proč spolupracovat s Radimem na tvorbě nového webu: opravdu ví o Wordpressu téměř vše a neváhá se o to podělit, v rámci možností se snaží dodržovat termíny a reakční doba, pokud je třeba něco vyřešit, je výborná. Spolupráce trvá i po nasazení webu do provozu, což je asi největší důkaz toho, že vše funguje, jak má.

Olga Cechlová

Cafin
cafin.cz
S Radimem spolupracuji již řadu let. Kromě velmi kvalitní a precizně odvedené práce při tvorbě webových stránek oceňuji především jeho profesionalitu, spolehlivost, empatický přístup a rychlost při zpracování požadavků. Služby Radima vřele doporučuji!

Iva Pomikalová

YESIM
www.yesim.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS